Henry Deluxe zabawkowy wózek z akcesoriami do sprzątania + GRATIS

199,00 zł
Brutto
Ilość

Zabawkowy wózek Henry Deluxe
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Czas na zabawę najwyższej klasy!


KOLOROWANKA HENRY & PRZYJACIELE GRATIS!Flagowy przedstawiciel drużyny Numatica tym razem zaprasza Twoje dziecko do wspólnej zabawy pod postacią ekskluzywnego wózka!  W wyposażeniu znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty niezbędne do utrzymania czystości w pokoju malucha : spryskiwacz, butelkę, miotłę, mopa, szufelkę, zmiotkę, wiaderko oraz mały odkurzacz ręczny, co gwarantuje dokładne oraz przyjemne sprzątanie. Uśmiech naszego Brytyjczyka jeszcze bardziej umili Twojemu dziecku wspólnie spędzone chwile. Zabawka jest odwzorowaniem pełnowymiarowego produktu.

Uśmiechnięta buzia Hetty wprawia dziecko w dobry, sprzyjający zabawie nastrój. Wierne odwzorowanie pełnowymiarowego produktu pozwala dziecku na naśladowanie opiekunów, rozwijając przy tym ważne zdolności przydatne w życiu codziennym. Kolorowe wykończenie pozwala na rozwój kreatywności i zwracania uwagi na detale. Złożoność zestawu rozwija dziecko  w dziedzinie podejmowania decyzji oraz poznawania ciągu przyczynowo-skutkowego. NieogrAniczone możliwości jeśli chodzi o kombinacje zabaw rozwijają zaś inwencję twórcza dziecka.

Zabawkowy wózek Henry to znakomity kompan nauki codziennych prac w formie jakże zajmującej zabawy! Bo przecież nauka przez zabawę, to najlepszy z możliwych sposobów na to, aby maluch dbał o ład w mieszkaniu i nie traktował tego jak przykrego obowiązku.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Wspólne spędzanie czasu z rodzicami sprawia im ogromną radość. To sposób na budowanie bliskości i poczucie wartości malucha. Z pomocą Henry Deluxe dziecko uporządkuje przestrzeń wokół siebie i będzie mogło być z siebie dumne. Nie dość, że wykona czynność jak dorosły, to zapewni sobie olbrzymią frajdę i spędzi miłe chwile z bliską osobą.

Od kiedy zacząć uczyć dzieci sprzątania? Od najmłodszych lat. Pierwsze kroki w utrzymaniu porządku, to odkładanie zabawek na miejsce. Kiedy dziecko skończy już 3 lata - bez obaw o koordynację ruchową - może z powodzeniem rozpocząć przygodę z porządkowaniem przestrzeni. Dzięki uśmiechniętej buźce Henry Deluxe i lekkiej wadze urządzenia, dziecko z łatwością rozprawia się z nieładem na podłodze. Tym samym uczy się dbania o porządek bez kojarzenia tego z nieprzyjemną formą spędzania czasu.

Nie martw się o jakość zabawkowego wózka Henry. Producent zadbał o najwyższej klasy komponenty, które są w pełni bezpieczne dla małych porządkowiczów. Spokojnie, bez obaw wyrabiaj z jego pomocą dobre nawyki u dziecka i ciesz się wspólnie spędzonym czasem. Takie działanie zaprocentuje w przyszłości i sprawi, że zbudujecie bardzo silną więź. Nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu w gronie najbliższych.


Zabawka posiada certyfikaty potwierdzające jakość wykonania oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu przez dzieci - Certyfikat CE oraz Lion Certificate.


Wózek Henry jest bogato wyposażony w:

- zabawkowy spryskiwacz
- zabawkową butelkę
- miotłę
- mopa

- szufelkę
- zmiotkę
- wiaderko
- zabawkowy odkurzacz ręczny na baterie


Dane techniczne:
-waga 1,2 kg
-wymiary 19 x 38 x 58 cm
-rekomendowany wiek 3+
-certyfikaty CE oraz Lion CertificateNauka poprzez zabawę nigdy nie była tak prosta!
ZAB674
48 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)