• Czerwony odkurzacz dla dzieci

Henry CASDON zabawkowy odkurzacz na baterie + GRATISY dla dzieci

149,99 zł
Brutto
Ilość

Zabawkowy odkurzacz Henry na baterie
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Nauka poprzez zabawę!


3 KOLOROWANKI HENRY & PRZYJACIELE NAKLEJKI I KREDKI GRATIS!*

Pozwól swojemu dziecku dołączyć do wesołej ekipy Numatica! Mini wersja flagowego produktu marki pozwoli maluchowi na rozwinięcie nowych umiejętności a szczery uśmiech Brytyjczyka umili z pozoru zwyczajne zajęcie zamieniając je w niezapomnianą przygodę! Odkurzanie już nigdy nie będzie nudne! Nauka dobrych nawyków od najmłodszych lat po raz pierwszy może być tak przyjemna! Zabawka zasilana jest bateryjnie. 

Mały Henry, jak i duży,
czystość w domu wróży.
Gdy go włączysz, wnet zapomnisz
o paprochach, kurzu kotach...
Henry - małe do czystości wrota!

Cechą wyróżniającą odkurzacz Henry wśród innych zabawek tego typu jest PRAWDZIWE działanie. Odkurzacz nie tylko wydaje realistyczne dźwięki, lecz także wciąga drobne nieczystości tj. np. drobiny styropianu, malutkie strzępy papieru czy chusteczki higienicznej etc.

W zestawie znajdziemy:
-odkurzacz Henry
-rurę do odkurzacza, wąż
-ssawkę podłogową
-ssawkę szczelinową
-ssawkę okrągłą
-końcówki łączące
-pojemnik na nieczystości
-pudełko
-instrukcję w języku angielskim

Dziecko podczas zabawy uczy się odpowiedzialności, sumienności oraz przede wszystkim nabiera dobrych nawyków, które zaprocentować mogę w dorosłym życiu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności oraz ułatwia komunikację w rówieśnikami. Samodzielnie montowanie, dobieranie ssawek poprawia zaś zdolności manualne i decyzyjne, jak również przybliża łańcuch przyczynowo-skutkowy dziecku.

Zabawka posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i bezpieczeństwo - certyfikat CE oraz Lion Certificate.


Dane techniczne:
-waga około 1 kg
-wymiary 23 x 22 x 19 cm
-rekomendowany wiek 3+
-zasilanie bateryjne - 4 x bateria typu C
-zastosowanie prawdziwej turbiny ssącej  
-certyfikat CE oraz Lion Certificate
-Kod producenta 728

*GRATISY - ZOSTANĄ PRZESŁANE OSOBNĄ PRZESYŁKĄ, POCZTĄ POLSKĄ

Twoje kilkuletnie dziecko nie potrafi utrzymać porządku w swoim pokoju? Chcesz nauczyć je schludności, odpowiedzialności i szacunku dla pracy innych, a jednocześnie zasygnalizować mu, że sprzątanie może być cool? Z pomocą przychodzi zabawkowy odkurzacz Henry CASDON na baterie + GRATISY dla dzieci. Gwarantujemy, że dzięki tej sympatycznej, ale jakże realistycznej zabawce Twoja pociecha wprost nie będzie mogła oderwać się od odkurzania!

Henry CASDON i gratisy dla dzieci – nauka poprzez zabawę!

Henry CASDON to zabawkowy odkurzacz, który jest wierną repliką prawdziwego odkurzacza Henry, produkowanego przez firmę Numatic International. Zabawkowy Henry CASDON został stworzony specjalnie dla dzieci, aby te mogły naśladować dorosłych i bawić się w sprzątanie. Do wspomnianego wyżej „sprzętu” dołączamy zestaw atrakcyjnych gadżetów, które pomogą rozwinąć umiejętności manualne i artystyczne Twojej pociechy: kolorowanki, kredki i komplet naklejek. Zabawka zasilana jest na baterie, choć posiada także rozwijany przewód, zupełnie jak oryginał, na którym się wzorowano.

Henry CASDON i gratisy dla dzieci – jakie akcesoria znajdują się w zestawie?

Zestaw z zabawkowym Henry CASDON zawiera różne, ciekawe akcesoria, takie jak węże, szczotki i dysze, które można zamocować w odkurzaczu. Pozwala to dzieciom na symulowanie różnych czynności sprzątania – odkurzanie dywanu, pranie tapicerki itp. Choć Henry CASDON nie ma prawdziwego silnika, posiada działające elementy, które generują odgłos ssania. Zabawka nie zbiera kurzu, ale wciąga drobne i lekkie odpady, takie jak np. porwana chusteczka higieniczna. Wyrób posiada certyfikat CE oraz Lion Certificate, co oznacza, że jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Zabawa odkurzaczem Henry CASDON może pomóc dzieciom rozwijać umiejętności takie jak koordynacja ręka-oko, zdolności manualne, wyobraźnię i role-playing. Ponadto pomaga ona w wyrobieniu dobrych nawyków sprzątania swojego otoczenia, co na pewno zaowocuje w przyszłości.


Henry – mały bohater od wielkich porządków!ZAB728
23 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)