• Obniżka

Djive ARC Heater wentylator chłodzący z funkcją grzania BIAŁY

999,00 zł
1 399,00 zł
Zniżka 400,00 zł
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją 1399 zł.

- trzy urządzenia w jednym: wentylator, termowentylator i oczyszczacz powietrza
- inteligentny system filtracji HEPA 13 wspomagany dodatkowo przez lampę UV
- bardzo wydajna cyrkulacja powietrza
- termowentylator z funkcją inteligentnego ogrzewania z mocą aż do 2000 Wattów
- czytelny ekran LCD wyświetlający informacje o pracy urządzenia
- modny, bezpieczny i bezłopatkowy design urządzenia
- wygodna oscylacja 80 stopni i regulacja w pionie
- sterowanie głosowe wentylatorem z Alexą, Google Home i IFTTT
- proste sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji lub pilota
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Trzy urządzenia w jednym: wentylator, termowentylator i oczyszczacz powietrza

Djive arc heater wentylator i ogrzewacz
Możesz kupić trzy różne urządzenia, ale po co przepłacać? Djive Flowmate ARC Heater to urządzenie przydatne przez pełne 365 dni w roku. Latem i wiosną – oczyści oraz ochłodzi powietrze w trakcie upalnych dni, a jesienią i zimą – oczyści i ogrzeje chłodniejsze powietrze w Twoim domu.

Inteligentny system filtracji HEPA 13 wspomagany dodatkowo przez lampę UV


HEPA H13 w wentylatorze
Stopień filtracji HEPA 13 oznacza, że przechwycone zostaje aż 99,95% cząsteczek do 0,3 µm. To standard wykorzystywany w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym. Jest więc bardzo precyzyjny i idealny nawet dla alergików. Jeden filtr wystarcza na cały rok użytkowania.

To jednak nie wszystko, bo standardowa filtracja jest uzupełniona o lampę emitującą światło UV-C, która dodatkowo wspomaga działanie filtrów i likwiduje drobnoustroje w przepływającym powietrzu.

Dla bardziej wymagających osób, niedługo zostaną wprowadzone filtry HEPA 14, jako dodatkowe akcesorium możliwe do kupna osobno.

Bardzo wydajna cyrkulacja powietrza w wentylatorze

wentylator powietrza z funkcja grzania
Flowmate posiada aż 10 trybów prędkości wentylacji: 9 standardowych trybów i bardzo wydajny tryb turbo (86,3 m3/h).

Posiada także bardzo cichy tryb nocny (poniżej 30dB) oraz timer pozwalający na automatyczne wyłączenie urządzenia po ustalonym czasie.

Termowentylator z funkcją inteligentnego ogrzewania z mocą aż do 2000 Wattów

termowentylator Djive
ARC Heater ogrzewa powietrze z mocą aż do 2000 Wattów. Wybierz temperaturę, którą chcesz utrzymać i wbudowany sensor będzie dynamicznie dostosowywał moc urządzenia do Twoich potrzeb. Nie musisz przejmować się ciągłym włączaniem i wyłączaniem ogrzewania.

Czytelny ekran LCD wyświetlający informacje o pracy urządzenia

Djive flowmate arc heater ekran LED
Wbudowany miernik jakości powietrza PM 2.5 w czasie rzeczywistym podaje informacje na ekranie LCD urządzenia na temat czystości powietrza oraz ilości usuwanych zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Zobaczysz na nim również takie informacje, jak: prędkość wentylacji, stan timera, stan połączenia z siecią wi-fi, stan filtracji UV, aktualna temperatura, czy wybrana temperatura docelowa.

Modny, bezpieczny i bezłopatkowy design urządzenia Djive Flowmate ARC Heater

Djive modny design wiatraka
Projekt oczyszczacza powietrza Djive Flowmate ARC Heater jest nie tylko estetyczny i minimalistyczny, ale również o wiele bezpieczniejszy od standardowych wentylatorów. Powietrze wydmuchiwane jest z obudowanych otworów, urządzenie więc jest całkowicie pozbawione wirujących łopatek, które mogłyby zranić dzieci czy zwierzęta.

Design ten pozwala także na znacznie łatwiejsze czyszczenie urządzenia, niż w przypadku klasycznych wentylatorów łopatkowych.

Ponadto, oczyszczacz w przypadku upadku – automatycznie się wyłączy. Nie musisz więc nadzorować jego pracy nawet w obliczu najbardziej drastycznych scenariuszy.

Wygodna oscylacja 80 stopni i regulacja w pionie

wygodna oscylacja i regulacja wiatraka
Dzięki jego kompaktowym rozmiarom (zaledwie 70 cm wysokości), ARC Heater może stać na podłodze lub też na wysokości. Po prostu pochyl go w górę lub w dół zależnie od umiejscowienia i skieruj tam gdzie chcesz.

Następnie ciesz się automatyczną oscylacją pomieszczenia aż w 80 stopniach lub pozostaw urządzenie ustawione w określonym kierunku, jak wolisz.

Sterowanie głosowe wentylatorem z Alexą, Google Home i IFTTT

sterowanie głosowe Djive Arc Heater
Djive Flowmate ARC Heater jest w pełni kompatybilny z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Home. Możesz włączać i wyłączać urządzenie bez ruszania palcem.

Dla zainteresowanych, dostępne jest także wsparcie dla usługi IFTTT, która pozwala na łączenie aplikacji i urządzeń oraz usprawnianie i automatyzowanie ich działania. Z jej pomocą możesz przykładowo ustawić automatyczne uruchamianie się oczyszczacza powietrza, gdy tylko będziesz w domu i połączysz się z domową siecią Wi-Fi na swoim smartfonie. IFTTT współpracuje obecnie aż z ponad 650 markami, w tym: Google, Alexa, Spotify, Uber, Instagram, Facebook, Twitter, Evernote, Pinterest, Slack i wieloma innymi. Bądź kreatywny.

Proste sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji lub pilota


Poza sterowaniem głosowym i automatyzacją z użyciem IFTTT, możesz sterować ARC Heaterem także z pomocą aplikacji mobilnej Djive home lub dołączonym pilotem. Obydwie metody są w stanie wykorzystać 100% funkcji urządzenia.

Wewnątrz aplikacji znajdziesz wszystkie informacje, które wyświetlają się również na ekranie LCD urządzenia. Dlatego poprzez Djive home możesz kontrolować stopień oczyszczenia powietrza lub temperaturę w Twoim domu, będąc w dowolnym punkcie na ziemi.

DJ50016
4260522141964
9 Przedmioty

Opis

Ciśnienie akustyczne
29 - 58 dB
Pilot sterujący
TAK
Wymiary
70 X 25,5 X 25,5 cm
Waga
4,6 kg
Kolor
BIAŁY
Termowentylacja (ogrzewanie)
TAK
Oscylacja
TAK, 80 STOPNI
Aplikacja
TAK
Timer
DO 8 GODZIN
Oczyszczanie
TAK, LAMPA UV
Regulacja siły podmuchu
TAK, 9 POZIOMÓW
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)