Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Ssawka do odkurzacza Numatic Henry HVR160 Ssawka parkiet/dywan

Numatic HVR160 Henry odkurzacz NOWY!

739,00 zł
Brutto
Poręczny, kompaktowy odkurzacz HVR160 Henry Numatic, który ukryje się w każdym miejscu.


 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Egzemplarz po zwrocie. Stan idealny. Nowy, nieużywany, kompletny.
Numer seryjny: 221817137
Odkurzacz Numatic HVR160 Henry
mniejszy brat Henry'ego

GRATIS

 dwa worki HEPA-FLO dołączone przez producenta

Dlaczego Henry HVR160 Numatic

Niezwykle trwała budowa odkurzacza Henry HVR160


trwała budowa odkurzacza Henry HVR160W fabryce Numatic powstało już ponad 14 milionów odkurzaczy Henry! Większość z tych urządzeń wciąż odkurza mieszkania szczęśliwych posiadaczy.
Henry to domowa wersja odkurzacza profesjonalnego. Co świadczy o tym, że został zaprojektowany do zastosowań przemysłowych? Przede wszystkim materiały tj. stal nierdzewna i specjalne tworzywo Structofoam ukształtowane w bardzo trwałą konstrukcję. Dodatkowo Henry wyposażony jest w przemysłową turbinę ssącą Hem o niezwykłej sile przystosowaną do pracy ciągłej.
Odkurzacze HenryNumatic zostały ocenione przez użytkowników w Wielkiej Brytanii jako najbardziej rzetelna marka odkurzaczy domowych.

Jeden worek HepaFlo wystarcza na kilka miesięcy

Worek HepaFlo 6LPojemność zbiornika na worek jest 5-krotnie większa niż w zwykłych odkurzaczach. W zbiorniku mieści się 6-litrowy worek HEPA-FLO. W związku z tak dużą pojemnością, worki wymieniane są co ok. 6 miesięcy!
Ponadto, dzięki wyjątkowej budowie, moc ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka.

Skuteczne odkurzanie każdej powierzchni - komplet akcesoriów w zestawie

Komplet akcesoriów w zestawie Henry HVR160 NumaticBogaty zestaw akcesoriów odkurzacza Henry HVR160 zbiera brud z najbardziej niedostępnych miejsc i głęboko osadzony w sofach i dywanach.


Potężna siła ssąca

Odkurzacz Henry HVR160 duża siła ssącaPotężna siła ssąca odkurzacza (22 555 Pa) wciąga wszystko, z każdej powierzchni!


Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanów

Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanówOdkurzacz Henry HVR160 wyposażony jest w ssawę o szerokości 270 mm, w której schowane jest włosie, aby możliwe było dokładniejsze i bardziej komfortowe odkurzanie dywanów. Dzięki przełącznikowi, jednym przyciskiem można wysunąć włosie i odkurzacz powierzchnie twarde, jak np. panele.


Henry HVR160 wyposażony w bardzo długi przewód

Henry™ HVR160 wyposażony w bardzo długi przewódOdkurzacz Numatic Henry HVR160 wyposażony został w 10metrowy kabel. Dzięki temu nie musisz przełączać kabla między gniazdkami, kiedy chcesz odkurzyć kilka pokoi. Odkurzanie zajmuje mniej czasu i nie wymaga dodatkowych działań. Henry wyposażony jest także w ręczną przemysłową bezawaryjną zwijarkę do kabla oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia. To daje wygodę manewrowania i przemieszczania.


Akcesoria zawsze przy Henrym

Akcesoria na plecach Henry'egoDzięki specjalnej konstrukcji Henry może nosić najważniejsze akcesoria zawsze przy sobie!


Kurz szczelnie zamknięty w worku

Worki HepaFlo z zapięciemInnowacyjne silikonowe zapięcie worka HEPA-FLO zatrzymuje zanieczyszczenia w środku, co oznacza wymianę worków bez kurzu i bałaganu.


Powietrze przyjazne alergikom - wielowarstwowa filtracja

Wielowarstwowa filtracjaUmieszczony w odkurzaczu silnik doskonale współgra z filtrem TriTex, charakteryzującym się rozległą powierzchnią. Worki do zbierania zanieczyszczeń HepaFlo posiadają trzy warstwy. Tak zaawansowany system filtracji zatrzymuje większość zanieczyszczeń i pyłków. Charakteryzuje się również odpornością na zapychanie.
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.
W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
1 Przedmiot

Opis

Wymiary
315x315x345
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
6 L
Ciężar [kg]
6,00
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Worki
5 szt - HEPA-FLO
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)