• Obniżka
Wentylator biurkowy
  • Wentylator biurkowy
  • Wydajny wentylator biurkowy
  • Mały wentylator sterowany z aplikacji i pilotem
  • Obracający wentylator
  • Mocny wentylator

Wentylator mały okrągły ze stali Djive Flowmate Classic 50

149,00 zł
279,00 zł
Zniżka 130,00 zł
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją 279 zł

- wentylator biurkowy
- mocny
- trwała stalowa konstrukcja
- sterowanie aplikacją i pilotem
- szeroka oscylacja 80°
- timer
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Nowoczesna stabilna stalowa konstrukcja

Djive Flowmate Classic 50 to stylowy wentylator biurkowy wykonany z wysokiej jakości stali szczotkowanej. Dzięki temu nie tylko wygląda elegancko, ale jest też bardzo stabilny (waży 3,75 kg). Ze względu na uniwersalny srebrny kolor pasuje do każdego współczesnego wnętrza.

 

 

Smart wentylator z wieloma opcjami sterowania


Wentylator może zostać zintegrowany z aplikacją Djive home, która skupia wszystkie urządzenia domowe Djive i pozwala na dokładne sterowanie nimi z dowolnego miejsca.

To jednak nie jedyne możliwości kontrolowania wentylatorem, ponieważ poza aplikacją: w zestawie dołączony jest prosty pilot na podczerwień, na odwrocie wentylatora znajdują się wygodne przyciski, oraz istnieje także opcja konfiguracji sterowania głosowego z wykorzystaniem Alexy lub Google Home.

Dla każdego znajdzie się wygodna metoda sterowania wentylatorem.

Wydajne konfigurowalne chłodzenie

Pomimo niewielkiego poboru energii (silnik 35 W) i niewielkich rozmiarów (średnica 13 cm), Wiatrak Djive Classic 50 jest bardzo wydajny (do 36 m³ wydmuchanego powietrza na minutę). Jeśli nie zależy Ci na maksymalnej mocy, wentylator posiada wygodne 3 tryby wydajności (o głośności od 51 dB do 57 dB).Szeroka oscylacja 80° to świetny sposób na szybkie ochłodzenie całego pomieszczenia. Wewnętrzny timer pozwoli ci na ustawienie automatycznego wyłączenia po pewnym czasie (po 2, 5 lub 7 godzinach). Jeśli zapomnisz ustawić timer i wyjdziesz z domu, pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć wentylator z poziomu aplikacji mobilnej.

 

DJ50003
4260522141315
5 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)