Djive TOWER ONE wentylator chłodzący z funkcją oczyszczania powietrza BIAŁY

799,00 zł
Brutto
- wentylator i oczyszczacz powietrza 2 w 1
- filtr HEPA 12
- 9 trybów prędkości
- oscylacja 80 stopni
- dotykowy ekran LED
- sterowanie pilotem i aplikacją
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Wentylator i oczyszczacz powietrza 2 w 1


Djive Flowmate Tower One zapewnia chłodne, czyste powietrze, przefiltrowane filtrem HEPA 12. To idealne urządzenie dla alergików, którzy zmagają się z uczuleniami oraz z uciążliwymi upałami.Stopień filtracji HEPA 12 oznacza, że przechwycone zostaje aż 99,5% cząsteczek. To standard wykorzystywany w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym.

Wygodne ustawienia nawiewu i wysoka wydajność


Siła nadmuchu może zostać wybrana w skali od 1 do 9 oraz w dwóch specjalnych trybach: MAX (tryb turbo) i Sleep, który oferuje bardzo cichy (poniżej 56 dB), delikatny nawiew, który może bezpiecznie działać nawet w trakcie Twojego snu.

Jeśli nie chcesz by wentylator chodził całą noc, skorzystaj z timera i zaplanuj jego automatyczne wyłączenie po określonym upływie czasu.

Szerokość oscylacji Tower One’a to aż 80°, co pozwala na szybkie ochłodzenie całego pomieszczenia. Natomiast jego wydajność to zawrotne 43 m³ świeżego, chłodnego powietrza na minutę.

Dotykowy ekran LED


Flowmate Tower One wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LED, na którym zobaczyć można aktualną moc nawiewu lub czas pozostały do wyłączenia urządzenia. Ekran LED jest dotykowy, więc można go uruchomić poprzez dotknięcie, aktywować oscylację lub zmienić moc.

Współczesny, bezpieczny i bezłopatkowy design


Wygląd Djive Flowmate Tower One jest nie tylko bardziej estetyczny i minimalistyczny, ale jest także znacznie bezpieczniejszy od standardowych wentylatorów. Oczyszczone powietrze jest wydmuchiwane z otworów w konstrukcji. W efekcie nie narażasz się na zranienie przez wirujące łopatki, które dodatkowo, schowane pod kloszem zbierają kurz. Bezłopatkowy design znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia.

Pamiętaj, że Tower One posiada zabezpieczenie na wypadek przewrócenia się – automatycznie się wyłączy. Nie musisz więc go pilnować nawet w obliczu najbardziej drastycznych scenariuszy.

Łatwe sterowanie aplikacją lub dołączonym pilotemPoza sterowaniem Djive Flowmate Tower One poprzez dotykanie wyświetlacza, możesz skorzystać ze znacznie szerszego zakresu możliwości urządzenia z pomocą aplikacji mobilnej Djive home lub wykorzystując dołączonego pilota.

 

DJ50002
4260522141308
3 Przedmioty

Opis

Ciśnienie akustyczne
poniżej 56 dB
Wymiary (dł x szer x wys)
104,7 x 21,5 x 21,5 cm
Waga
4,7 kg
Kolor
BIAŁY
Termowentylacja (ogrzewanie)
NIE
Oscylacja
TAK, 80 stopni
Aplikacja
TAK
Timer
DO 8 GODZIN
Oczyszczanie
TAK, FILTR HEPA H12
Regulacja siły podmuchu
TAK, 9 POZIOMÓW
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)