Djive ARC Heater wentylator chłodzący z funkcją grzania CZARNY

1 399,00 zł
Brutto
- trzy urządzenia w jednym: wentylator, termowentylator i oczyszczacz powietrza
- inteligentny system filtracji HEPA 13 wspomagany dodatkowo przez lampę UV
- bardzo wydajna cyrkulacja powietrza
- termowentylator z funkcją inteligentnego ogrzewania z mocą aż do 2000 Wattów
- czytelny ekran LCD wyświetlający informacje o pracy urządzenia
- modny, bezpieczny i bezłopatkowy design urządzenia
- wygodna oscylacja 80 stopni i regulacja w pionie
- sterowanie głosowe wentylatorem z Alexą, Google Home i IFTTT
- proste sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji lub pilota
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Trzy urządzenia w jednym: oczyszczacz powietrza, wentylator i termowentylator

WENTYLATOR, TERMOWENTYLATOR, oczyszczacz
Możesz kupić trzy różne urządzenia, ale po co przepłacać? djive Flowmate ARC Heater to urządzenie przydatne przez pełne 365 dni w roku. Latem i wiosną – oczyści oraz ochłodzi powietrze w trakcie upalnych dni, a jesienią i zimą – oczyści i ogrzeje chłodniejsze powietrze w Twoim domu.

Inteligentny system filtracji HEPA 13 wspomagany dodatkowo przez lampę UV

Oczyszczacz powietrza
Stopień filtracji HEPA H13 oznacza, że przechwycone zostaje aż 99,95% cząsteczek do 0,3 µm. To standard wykorzystywany w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym. Jest więc bardzo precyzyjny i idealny nawet dla alergików. Jeden filtr wystarcza na cały rok użytkowania.

To jednak nie wszystko, bo standardowa filtracja jest uzupełniona o lampę emitującą światło UV-C, która dodatkowo wspomaga działanie filtrów i likwiduje drobnoustroje w przepływającym powietrzu.

Dla bardziej wymagających osób, niedługo zostaną wprowadzone filtry HEPA 14, jako dodatkowe akcesorium możliwe do kupna osobno.

Bardzo wydajna cyrkulacja powietrza

mocny wiatrak
Flowmate posiada aż 10 trybów prędkości wentylacji: 9 standardowych trybów i bardzo wydajny tryb turbo (86,3 m3/h).

Posiada także bardzo cichy tryb nocny (poniżej 30dB) oraz timer pozwalający na automatyczne wyłączenie urządzenia po ustalonym czasie.

Inteligentne ogrzewanie z mocą aż do 2000 Wattów

ogrzewacz powietrza termowentylator
ARC Heater ogrzewa powietrze z mocą aż do 2000 Wattów. Wybierz temperaturę, którą chcesz utrzymać i wbudowany sensor będzie dynamicznie dostosowywał moc urządzenia do Twoich potrzeb. Nie musisz przejmować się ciągłym włączaniem i wyłączaniem ogrzewania.

Czytelny ekran LCD wyświetlający informacje o pracy urządzenia

czytelny ekran lcd termowentylator
Wbudowany miernik jakości powietrza PM 2.5w czasie rzeczywistym podaje informacje na ekranie LCD urządzenia na temat czystości powietrza oraz ilości usuwanych zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Zobaczysz na nim również takie informacje, jak: prędkość wentylacji, stan timera, stan połączenia z siecią wi-fi, stan filtracji UV, aktualna temperatura, czy wybrana temperatura docelowa.

Współczesny, bezpieczny i bezłopatkowy design

nowoczesny termowentylator
Projekt oczyszczacza powietrza djive Flowmate ARC Heater jest nie tylko estetyczny i minimalistyczny, ale również o wiele bezpieczniejszy od standardowych wentylatorów. Powietrze wydmuchiwane jest z obudowanych otworów, urządzenie więc jest całkowicie pozbawione wirujących łopatek, które mogłyby zranić dzieci czy zwierzęta.

Design ten pozwala także na znacznie łatwiejsze czyszczenie urządzenia, niż w przypadku klasycznych wentylatorów łopatkowych.

Ponadto, oczyszczacz w przypadku upadku – automatycznie się wyłączy. Nie musisz więc nadzorować jego pracy nawet w obliczu najbardziej drastycznych scenariuszy.

Wygodna oscylacja 80 stopni i regulacja w pionie

regulacja wiatrakiem
Dzięki jego kompaktowym rozmiarom (zaledwie 70 cm wysokości), ARC Heater może stać na podłodze lub też na wysokości. Po prostu pochyl go w górę lub w dół zależnie od umiejscowienia i skieruj tam gdzie chcesz.

Następnie ciesz się automatyczną oscylacją pomieszczenia aż w 80 stopniach lub pozostaw urządzenie ustawione w określonym kierunku, jak wolisz.

Sterowanie głosowe z Alexą, Google Home i IFTTT

sterowanie głosowe Djive Arc Heater
djive Flowmate ARC Heater jest w pełni kompatybilny z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Home. Możesz więc wydawać mu polecenia bez ruszania palcem.

Dla zainteresowanych, dostępne jest także wsparcie dla usługi IFTTT, która pozwala na łączenie aplikacji i urządzeń oraz usprawnianie i automatyzowanie ich działania. Z jej pomocą możesz przykładowo ustawić automatyczne uruchamianie się oczyszczacza powietrza, gdy tylko będziesz w domu i połączysz się z domową siecią Wi-Fi na swoim smartfonie. IFTTT współpracuje obecnie aż z ponad 650 markami, w tym: Google, Alexa, Spotify, Uber, Instagram, Facebook, Twitter, Evernote, Pinterest, Slack i wieloma innymi. Bądź kreatywny.

Proste sterowanie aplikacją lub pilotem

Poza sterowaniem głosowym i automatyzacją z użyciem IFTTT, możesz sterować ARC Heaterem także z pomocą aplikacji mobilnej djive home lub dołączonym pilotem. Obydwie metody są w stanie wykorzystać 100% funkcji urządzenia.

Wewnątrz aplikacji znajdziesz wszystkie informacje, które wyświetlają się również na ekranie LCD urządzenia. Dlatego poprzez djive home możesz kontrolować stopień oczyszczenia powietrza lub temperaturę w Twoim domu, będąc w dowolnym punkcie na Ziemi.

DJ50017
4260522141971
2 Przedmioty

Opis

Ciśnienie akustyczne
29 - 58 dB
Pilot sterujący
TAK
Wymiary
70 X 25,5 X 25,5 cm
Waga
4,6 kg
Kolor
CZARNY
Termowentylacja (ogrzewanie)
TAK
Oscylacja
TAK, 80 STOPNI
Aplikacja
TAK
Timer
DO 8 GODZIN
Oczyszczanie
TAK, LAMPA UV
Regulacja siły podmuchu
TAK, 9 POZIOMÓW
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)