Zestaw akcesoriów ZACO A4s - szczotka, szczotki boczne, filtry

179,99 zł
Brutto
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

akcesoriów do robota sprzątającego ZACO A4s
czas wysyłki do 14 dni roboczych

W skład zestawu akcesoriów do robota ZACO A4s wchodzą:

- szczotka centralna z włosiem

- 2 komplety szczotek bocznych (4 szczotki)

- 3 filtry o wysokiej wydajności

 

Jak dbać o robota sprzątającego ZACO A4s?

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się sprawnym działaniem i skutecznością robota ZACO A4s, zadbaj o jego regularną konserwację. Po każdym odkurzaniu sprawdź, czy w centralną szczotkę nie wkręciły się włosy. Trzeba je na bieżąco usuwać. To samo dotyczy także szczotek bocznych, w które także mogą wplątywać się włosy. Z kolei aby filtracja funkcjonowała właściwie, należy regularnie czyścić filtr o wysokiej wydajności (za pomocą szczoteczki, nigdy pod wodą).

 

Szczotka centralna i szczotki boczne razem w walce z kurzem

Szczotka centralna z włosiem, która jest w wyposażeniu robota ZACO A4s ma unikalny kształt podwójnej litery V. Taka konstrukcja podnosi w sposób znaczący skuteczność odkurzania. Kształt szczotki sprawia, że po odkurzaniu nie pozostają na niej kłęby włosów i sierści.
Podwójne szczotki boczne dokładnie wymiatają brud prosto do szczotki centralnej i zbiornika na zanieczyszczenia. Połączenie działania turboszczotki i szczotek bocznych sprawia, że podłoga jest dokładnie odkurzona.

 

System filtracji robota ZACO A4s poprawi jakość powietrza

Filtry o wysokiej wydajności wyłapują nawet bardzo niewielkie cząsteczki kurzu, dzięki czemu zauważalna jest poprawa jakości powietrza. Filtracja w robocie ZACO A4s jest trójstopniowa. Filtr wstępny, gąbkowy oraz filtr o wysokiej wydajności zapewniają efekt, który zadowoli również osoby cierpiące na alergie.

ZAA4S.Z1
4260522141148
9 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)