Turboszczotka Numatic AiroBrush 140mm do tapicerek

99,00 zł
Brutto
Turboszczotka AiroBrush 140mm do usuwania sierści i piasku z tapicerek.
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
Why Buy Me - Airobrush14022.png

Intensywne sprzątanie w małych przestrzeniach

We współpracy z wydajną turbiną ssącą Numatic HEM, wytwarzającą wysokie podciśnienie, znakomicie zanieczyszczenia ze schodów, sof, tapicerek, legowisk zwierząt, itd. Dzięki niewielkim rozmiarom szczotki łatwiej dotrze w trudno dostępne zabrudzone przestrzenie.

Stworzona specjalnie dla Henry'ego

Turboszczotka AiroBrush 140 powstała z myślą o rodzinie Henry'ego. Pasuje do następujących modeli: Henry HVR160 i HVR200, Hetty HVR160 i HVR200, Harry HHR200. Przystosowana do odkurzania na sucho.

Idealna dla posiadaczy zwierząt

Nie jest łatwo pozbyć się sierści z kanapy, tapicerek i innych trudno dostępnych miejsc dla zwykłej ssawy. Dlatego z pomocą przychodzi turboszczotka AiroBrush 140! Z nią odkurzysz psią sierść bez żadnego problemu, nawet legowisko psa będzie wyglądało jak nowe!
US-NU-909554
24 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)