ZACO X1000 przemysłowy robot odkurzający z potężną mocą

19 999,00 zł
Brutto

Ilość

Potężna moc ssąca
Ekran dotykowy na obudowie (bez konieczności łączenia z WiFi)
Laser skutecznie skanujący pomieszczenia
Kamery i czujniki – skuteczne unikanie przeszkód
Ekran interaktywny
Duży zbiornik 3L i separator cyklonowy
Rolki z włosia i port ssący
Dwie pojemne baterie – długi czas pracy
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Robot ZACO X1000 to niewielkich rozmiarów, potężny automatyczny odkurzacz przystosowany do czyszczenia większych powierzchni.

Na rynku mamy wiele modeli dużych robotów przemysłowych oraz jeszcze więcej małych robotów domowych. ZACO X1000 to propozycja dla tych, którzy mają oczekiwania leżące pośrodku tych dwóch rozwiązań.

Robot wygląda niepozornie, ale dysponuje naprawdę potężną mocą, dużym zbiornikiem i przede wszystkim wysoką skutecznością sprzątania.


Robot idealnie nadaje się do odkurzania takich powierzchni jak: magazyny,warsztaty, sale gimnastyczne, mniejsze powierzchnie przemysłowe, itp. (do 1000m2). Takie miejsca wymagają urządzenia, które będzie zajmowało jak najmniej miejsca, które będzie wymagało jak najmniejszego nakładu pracy człowieka. Ważne też, aby taki robot przemysłowy nie był tak drogi, jak konkurencja, zarówno w zakupie, jak i w utrzymaniu.Dodatkowo, roboty najczęściej do prawidłowego działania wymagają łączenia z siecią WiFi, a nie wszystkie obiekty ją mają. Dlatego, po przeanalizowaniu rynku i potrzeb klientów, powstał ZACO X1000: średniej wielkości, zdolny do odkurzania średnich i większych powierzchni (do 1000 m²), z potężnym podciśnieniem, może być sterowany za pomocą ekranu na obudowie, bez konieczności łączenia z siecią WiFi.ZACO X1000 – Twój nowy pracownik w zespole

Robot X1000 nie jest po to, aby zastąpić człowieka. Dzięki niemu Twoi pracownicy zyskają czas, który mogą poświęcić na inne zadania. W hotelach np. robot idealnie sprawdzi się do odkurzania przestrzeni wspólnych: lobby, restauracje, recepcja. Dzięki temu, pracownicy mogą poświęcić czas np. na dokładne sprzątanie pokoi.

zaco x1000

DŁUGI CZAS PRACY

dlugi czas pracy zaco x1000Potężna moc odkurzacza wspierana jest przez dwie baterie litowo-jonowe o poj. 5200 mAh (każda). Baterie pracują niezależnie – po rozładowaniu jednej, robot przełącza się na drugą, bez przerywania pracy. Czas odkurzania może wynosić aż 6 godzin.

Automatyczny powrót na stację ładującą. Kiedy X1000 wykryje niski poziom baterii, automatycznie wróci na stację, w celu doładowania baterii.

Nie obawiaj się, że X1000 nie znajdzie stacji… Oczy robota zawsze znajdą drogę do domu.


WYSOKA WYDAJNOŚĆ FILTRACJI CYKLONOWEJ

filtracja ZACO X1000Dzięki dużemu 3-litrowemu zbiornikowi oraz filtracji cyklonowej, X1000 jest w stanie pomieścić dużą ilość zanieczyszczeń bez konieczności częstego opróżniania zbiornika.

Robot został wyposażony w 2-stopniowy system separacji cyklonowej. Dzięki niej, brudne powietrze przepuszczane jest przez filtr HEPA i wydalane na zewnątrz, a na dnie zbiornika lądują tylko zebrane zanieczyszczenia. Dodatkowo, kurz, dzięki konstrukcji cyklonowej, „ubijany” jest na dnie, zostawiając miejsce na kolejne zanieczyszczenia.

UNIKANIE PRZESZKÓD PRZY WSPARCIU AIWyposażony w powierzchniowy czujnik laserowy, czujnik ultradźwiękowy, algorytm rozpoznawania przeszkód - oparty na sztucznej inteligencji, wspierany dwiema kamerami oraz laser dwuliniowy, X1000 może identyfikować takie przedmioty jak: buty, kable, skarpetki, książki, ręczniki, butelki, kosze na śmieci, doniczki itp. Wraz z kolejnymi aktualizacjami, robot będzie w stanie wykrywać coraz więcej przeszkód.

HURAGANOWA MOC CZYSZCZENIA

Zasilany wysokowydajnym silnikiem bezszczotkowym o mocy 300 W, X1000 zapewnia potężne podciśnienie do 20000 Pa (o 300% więcej niż inne podobne urządzenia), którego poziom zbliżony jest do przeciętnego odkurzacza zasilanego prądem 230 V. Dzięki potężnemu podciśnieniu X1000 z łatwością poradzi sobie z sierścią zwierząt domowych, ziarnami kawy, czy orzeszkami ziemnymi, a średnica pojedynczego zanieczyszczenia, które może wciągnąć, wynosi aż 16 mm. Robot także bez problemu odkurza popcorn, który nie jest łatwym zanieczyszczeniem do zebrania dla urządzeń czyszczących.

SKUTECZNE ODKURZANIE DYWANÓW ORAZ PODŁÓG TWARDYCH

rolki czyszczace ZACO X1000ZACO X1000 odkurza skutecznie podłogi twarde, ale dywany także nie stanowią dla niego problemu. Robot, wspomagany potężnym podciśnieniem 20 000 Pa poradzi sobie z zanieczyszczeniami znajdującymi się nawet głęboko w dywanie.

ŁATWY W OBSŁUDZE, 5-CALOWY EKRAN DOTYKOWY, BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

X1000 wyposażony jest w 5-calowy ekran dotykowy, dzięki któremu możesz łatwo obsługiwać robota. Dzięki niemu, nie ma potrzeby używania aplikacji w smartfonie, czy tablecie, co oznacza, że nie musisz robota podłączać pod WiFi. Ekran jest bardzo prosty w użyciu. Można go zablokować, aby nikt przypadkowo nie zmienił ustawień robota.

DOSTOSUJ PRACĘ ROBOTA DO WŁASNYCH POTRZEB

Aplikacja na telefon umożliwia sterowanie procesem czyszczenia. Kiedy więc będziesz w drodze do domu lub w pracy, wystarczy jedno kliknięcie, a X1000 zacznie działać z wyprzedzeniem.

W aplikacji możesz między innymi:

- Zapisywać mapy (np. piętra budynku)
- Określić obszar czyszczenia
- Określić zakazaną strefę (robot będzie ją omijał)
- Ustalić harmonogram sprzątania
- Ustalić siłę z jaką robot ma odkurzać

MODUŁOWA KONSTRUKCJA, ŁATWA W DEMONTAŻU

Nie musisz być inżynierem, aby obsługiwać oraz konserwować robota. Wszystkie elementy, które należy czyścić i wymieniać wyjmują się bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

INTERAKTYWNY EKRAN ROBOTA

Oczy na ekranie ożywiają robota X1000. Unikalną częścią X1000 są oczy, które informują o stanie jego pracy. Gdy robot zakończy pracę, oczy są uśmiechnięte. W sytuacji, gdy robot utknie, oczy są smutne. Nowy pracownik w zespole? Zdecydowanie tak!

ROBOT ZACO X1000 W UŻYCIU
ZAX100
10 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie