Robot sprzątający ze stacją opróżniającą
  • Robot sprzątający ze stacją opróżniającą

PURON PR12 PRO robot sprzątający ze stacją opróżniającą, mopem i lampą UV

2 499,00 zł
Brutto

Ilość

dobry-produkt.pngPrzechwytywanie3.PNG

Komunikaty w językach: polskim, śląskim i kaszubskim
Automatyczna stacja opróżniająca
Laser skanujący
Lampa UV zwalczająca drobnoustroje
Potężne podciśnienie (pot. siła ssania) 4000 Pa
Pojemna bateria = długi czas pracy 175 min
Mopowanie i odkurzanie w tym samym czasie
Funkcja wykrywania dywanów
Zaawansowana aplikacja
Odkurzanie na czarnych powierzchniach
Cicha praca 55dB
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

03_Dokładność_01.pngPURON PR12 PRO - skuteczne odkurzanie dzięki potężnej mocy


PURON PR12 PRO to przede wszystkim niezwykle skuteczny odkurzacz automatyczny. Jego potężna siła ssąca sięga aż 4000 Pa. W walce z kurzem pomocna jest szczotka centralna, zbudowana z włosia i listew silikonowych. Dzięki swojej konstrukcji idealna jest zarówno do odkurzania podłóg twardych, jak i dywanów i wykładzin. Nie można także zapomnieć o dwóch szczotkach bocznych, które wymiatają zanieczyszczenia z rogów, kątów, czy spod mebli. Siłę ssącą możesz regulować w aplikacji w zależności od stopnia zabrudzenia lub rodzaju pomieszczenia.
Odkurzacz może pracować w trzech trybach:
- ECO (1000 Pa)
- Standard (2000 Pa)
- MAX (4000 Pa)
Dzięki laserowi skanującemu pomieszczenie oraz możliwościom jakie daje aplikacja, planowanie pracy i trasy robot opanowuje do perfekcji, pozbywając się napotkanych na swojej drodze zanieczyszczeń z różnych powierzchni.

03_Dokładność_01.pngKomunikaty w językach: polskim, śląskim i kaszubskim


To, że roboty sprzątające komunikują o swoim statusie w języku polskim to żadna nowość. My poszliśmy o krok dalej i pomyśleliśmy o innych językach, którymi posługujemy się w naszym kraju. Nasz robot wydaje komunikaty także w językach: śląskim, kaszubskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim! Jeśli posługujesz się którymś z tych języków, z pewnością zaprzyjaźnisz się z PURONem PR12 PRO. Jeśli jednak nie miałeś wcześniej styczności np. z językiem śląskim... to zapraszamy do nauki z naszym robotem!

03_Dokładność_01.pngAutomatyczna stacja opróżniająca

Stacja o pojemności 3,2L zapewnia zdecydowany komfort użytkowników robota sprzątającego. Dzięki niej sprzątanie odbywa się całkowicie bez Twojego udziału. PURON PR12 PRO po odkurzeniu wróci na stację w celu opróżnienia zbiornika i naładowania baterii. Robot pozbędzie się zanieczyszczeń ze zbiornika w 10 sekund!

Nie chcesz, aby stacja opróżniała zbiornik po każdym sprzątaniu, ponieważ Twoja powierzchnia nie jest tak duża lub po prostu chcesz zminimalizować hałas? Nie ma problemu! Aplikacja pozwala na: ustawienie częstotliwości opróżniania zbiornika (np. po dwóch, czy trzech cyklach), całkowite wyłączenie opcji opróżniania (w trybie "nie przeszkadzać") lub opróżnianie tu i teraz.

Dzięki stacji opróżniającej możesz odkurzać podłogę bez użycia rąk nawet przez kilka tygodni! Po tym czasie (jeśli worek będzie pełny) opróżnij stację. Dzięki zamknięciu worka, pozbywanie się śmieci będzie całkowicie higieniczne. Wraz z wyjmowaniem worka, zaślepka zakrywa wlot powietrza i nic nie wydostaje się do powietrza.

Co istotne, pod workiem znajduje się generator ozonu, który zwalcza bakterie i oczyszcza powietrze, które może uwalniać się podczas opróżniania zbiornika. Ma to również korzystny wpływ na niwelowanie zapachów zanieczyszczeń znajdujących się w worku.

Stacja, w porównaniu do konkurencji, należy do jednej z cichszych.

Na urządzeniu znajduje się ekran LED, który wskazuje poziom zapełnienia worka oraz poziom naładowania baterii robota. Możesz za pomocą ekranu opróżnić zbiornik, jeśli uznasz, że tego wymaga Twój automatyczny odkurzacz. Ekran w trybie „nie przeszkadzać” przestaje świecić, aby nocą nie przeszkadzać mieszkańcom, dzieciom i ich czworonożnym przyjaciołom.

Pamiętaj, aby po mopowaniu opróżnić zbiornik na wodę przed ładowaniem.

03_Dokładność_01.pngLampa UV zwalczająca drobnoustroje

UV-1-1536x1536.png

Pod robotem znajduje się lampa UV, która podczas odkurzania naświetla powierzchnię dezynfekując ją z bakterii i drobnoustrojów. Następnie te zanieczyszczenia trafiają pod szczotkę centralną, która wraz z podciśnieniem wprowadza je do zbiornika, raz na zawsze usuwając je z naszej podłogi.

03_Dokładność_01.pngPojemna bateria = długi czas pracy

Dzięki pojemnej baterii (5200 mAh!), czas pracy robota w trybie ECO wynosi aż 175 minut! Bez przerywania pracy odkurzacz PURON PR12 PRO posprząta naprawdę dużą powierzchnię – w tym dywany i podłogi twarde. Co ważne, pomimo tak potężnej baterii, czas ładowania jest zbliżony do czasu ładowania robotów z mniejszym akumulatorem (ok.5 godz.).
Czas pracy w poszczególnych trybach jest równie imponujący:
- MAX - 70 minut
- standard - 110 minut
- ECO - 175 minut

03_Dokładność_01.pngOdkurzanie i mopowanie w tym samym czasie

Ten odkurzacz samojezdny wyposażony został w jeden zbiornik, który zarówno zbiera zanieczyszczenia, jak i mopuje. Obie te czynności robi w tym samym czasie. Nie ma już więc potrzeby uruchamiania dwukrotnie robota do dokładnego posprzątania podłóg. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia wynosi 400 ml, a na wodę 250 ml.

Co ważne: robot może tylko odkurzać lub tylko mopować, ale jeśli chcesz skrócić czas dokładnego sprzątania wybierz opcję 2 w 1 - odkurzanie i mopowanie w tym samym czasie.

03_Dokładność_01.pngFunkcja wykrywania dywanów


Co ważne, po włączeniu funkcji wykrywania dywanów w aplikacji, robot będzie zwiększał podciśnienie, jak tylko na nie najedzie. Będziesz mieć pewność, że Twoje dywany są dobrze odkurzone bez Twojej pomocy!

03_Dokładność_01.pngZaawansowana aplikacja dla PURON PR12 PRO


Robot współpracuje z dedykowaną aplikacją Smart Life/ Tuya Smart. Łączenie robota z aplikacją odbywa się w kilku bardzo prostych krokach. Nie musisz skanować, żadnego kodu ani wpisywać hasła robota. Wystarczy WiFi 2,4 GHz i kilka minut.

Dzięki aplikacji możesz:
 
zmienić język komend robota na: polski, śląski, kaszubski, angielski, ukraiński, rosyjski
 
włączyć opcję wykrywania dywanu
 ustawić dokładny harmonogram sprzątania, w tym: sekwencje sprzątania pokoi, a także moc, z jaką robot ma odkurzać każdy pokój (możesz np. w sypialni zaplanować odkurzanie na najniższej mocy, a kuchni na najwyższej)
 łączyć/dzielić pokoje zeskanowane przez laser
 zmniejszać/zwiększać podciśnienie ssania i stopień namoczenia szmatki podczas mopowania
 stawiać wirtualne ściany, wykluczać przestrzenie do sprzątania
 ustawiać przestrzenie, które mają być posprzątane przez robota
włączać/wyłączać funkcję odkurzania/mopowania/odkurzania&mopowania w 1
✓ włączanie/wyłączanie wznawiania czyszczenia po naładowaniu. Jeśli robot będzie wymagał doładowania akumulatora w trakcie pracy, po włączeniu tej funkcji, wznowi czyszczenie od miejsca, w którym je przerwał
używać jako pilota (dzięki tej funkcji możesz sterować robotem)

03_Dokładność_01.pngOdkurzanie na czarnych powierzchniach

Bardzo często roboty z kamerą, czy laserem nie wjeżdżają na czarne powierzchnie, traktując je jako pustą przestrzeń. Tłumacząc prosto: robot „myśli”, że napotyka schody, więc nie wjeżdża, aby nie spaść. Robot PURON PR12 PRO odkurza wszelkie czarne powierzchnie: dywany, płytki, gres. Jednocześnie zatrzymuje się przy schodach, więc nie ma ryzyka upadku. Uwielbiasz czarne elementy wystroju wnętrz? Wybierz naszego robota, pomoże Ci utrzymać czystość w Twoim domu bez problemów.

03_Dokładność_01.pngCicha praca poniżej 55 dB


Zawsze ważny był dla nas spokój mieszkańców i ich komfort. Dlatego dbamy o to, aby nasze urządzenia nie generowały dużego hałasu. Robot PURON PR12 PRO jest wyjątkowo cichy, ponieważ generuje zaledwie 55 dB. To mniej niż normalna rozmowa dwójki osób.

03_Dokładność_01.pngLaser skanujący pomieszczenie


Za dokładne skanowanie przestrzeni odpowiada laser, znajdujący się pod kopułką na robocie. Dzięki niemu, już po wyjechaniu ze stacji ładującej możesz spauzować pracę urządzenia i postawić wirtualne ściany chroniąc przewody i inne rzeczy, do których nie chcesz, aby robot się zbliżał.

Laser skanuje pomieszczenie obracając się 360* nieustannie podczas pracy, tworząc dokładną mapę w aplikacji Tuya.
Zapoznaj się z recenzjami:

prorankingi.pl -
"PURON PR12 PRO – Test robota sprzątającego ze stacją opróżniającą"

„PURON PR12 PRO to bardzo dobry, nowoczesny robot ze stacją opróżniającą. Nie stracisz z nim czasu i sił na odkurzanie swojego domu. Sprzęt przekonuje przede wszystkim znakomitym stosunkiem czasu pracy do wydajności. 4000 Pa przy 70 minutach mówi samo za siebie. prorankingi.pl”

Niklaus Pieron (YouTube) - "Robot do sprzątania KERY GODO PO ŚLŌNSKU! - Puron PR12 PRO"

„PURON PR12 nie tylko elegancko posprząta i wymopuje, jak tylko chcecie, ale jeszcze gada po śląsku… i to fajnie gada!”

Chip.pl - "PURON PR12 PRO – odkurzacz, który mówi do Ciebie nawet po śląsku"

„Puron PR12 PRO robi jeden przejazd dziennie i efekty są doskonale widoczne. Pomimo wydajnej pracy emisja dźwięku robota nie przekracza 55 dB, dzięki czemu można w trakcie jego pracy bez problemu oglądać filmy. (…) tak mądrze jak on nie zawsze potrafią poruszać się roboty w znacznie wyższej cenie. Za jedyną wadę można uznać niewygodne parowanie z aplikacją. Czy polecamy? Jak najbardziej!”

Focus.pl - "Test PURON PR12 PRO – polski robot odkurzający zawstydza droższą konkurencję"

„Tak, PURON PR12 PRO może do nas mówić po polsku, kaszubsku i śląsku, ale jak widzicie, opiera materiału wyłącznie o tę jedną, dodatkową funkcję nie miałoby sensu. Mówimy tu w końcu o bardzo udanym robocie odkurzającym, który kosztuje 2 499 zł. A tym jak się porusza, jak mądrze omija przeszkody i jak skutecznie sprząta zawstydza modele nawet ponad 2-krotnie droższe. Chyba nie jest tu potrzebna żadna dodatkowa rekomendacja.„

Chip.pl (YouTube) - "Puron PR12 PRO - odkurzacz polskiej marki pozamiatał"

„PURON PR12 PRO sprząta bardzo dokładnie, porusza się wyjątkowo mądrze, a w swojej cenie nie ma zbyt dużej konkurencji. Co więcej: tak mądrze nie zawsze potrafią się poruszać roboty w znacznie wyższych cenach. Czy polecam? Gorąco, bardzo, tak, zdecydowanie.„

Benchmark.pl - "Puron PR12 PRO - odkurzacz polskiej marki pozamiatał"

„W mojej ocenie jednak, robot jest więcej niż godny polecenia. Radzi sobie doskonale z nawigowaniem i jest bardzo efektywny w codziennym dbaniu o czystość mieszkania. Do tego spora siła ssąca, lampa UV, zautomatyzowana stacja bazowa – to wszystko sprawia, że PURON PR12 PRO zwyczajnie mi się podoba i zasługuje na rekomendację.„

Benchmark.pl (YouTube) - "PURON PR12 PRO - test robota"

„Czy to sprzęt godny zakupu? Zdecydowanie tak. Czy ma jakieś istotne wady? Prawdę mówiąc nie.„

Think-about.pl - "Nowy model po 4 latach. Sprawdzam co oferuje PURON PR12 PRO"

„Robot PR12 PRO to kolejny udany krok w rozbudowie portfolio marki PURON. Urządzenie może pochwalić dobrym wykonaniem, dopracowaną aplikacją i przede wszystkim wysoką sprawnością w sprzątaniu. Debiutująca w ofercie producenta stacja z funkcją opróżniania spełnia wzorowo swoją rolę. Osobiście zwróciłem też uwagę na atuty związane z solidną adaptacją aplikacji. Cenię możliwość stworzenia szczegółowych programów dla wszystkich pomieszczeń.„

Think-about (YouTube) - "Najlepszy robot odkurzający 2024? ON GADA PO ŚLĄSKU!"

„To, co bardzo mi się podoba, jeżeli chodzi o ustawienia trybów i jednocześnie mapę zastosowaną w tym robocie to to, że mogę sobie ustawić osobny tryb mocy dla każdej przestrzeni w moim mieszkaniu. Czyli mogę sobie np. ustawić, żeby w przedpokoju – tam, gdzie jest najwięcej piachu i potencjalnie brudu wnoszonego na butach – ten robot odkurzał w trybie najmocniejszym. Natomiast gdy wjedzie do mojej sypialni, gdzie znajduje się tylko kurz, żeby tryb spadał do minimum i żeby odkurzacz nie przeszkadzał mi np. podczas czytania, czy oglądania telewizji. Bardzo pomysłowe!„
POPR12:K-121793/0.2
5905178799099
59 Przedmioty

Opis

Rodzaj nawigacji
Laser skanujący 360*, lidar
Funkcja mopowania
TAK, odkurzanie i mopowanie w tym samym czasie
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
TAK, bardzo zaawansowana aplikacja z wieloma funkcjonalnościami
Maksymalne podciśnienie ssania
Max 4000 Pa
Szczotka centralna
Jedna, z włosiem i silikonem
Pojemność zbiornika na kurz
400 ml
Pojemność zbiornika na wodę
240 ml
Czas pracy
MAX 175 min
Ciśnienie akustyczne
Robot 55 dB, Stacja 84 dB
Regulacja siły ssania
TAK, 3 poziomy, można ustawiać dla każdego pokoju indywidualnie
Pilot sterujący
NIE
Rodzaj baterii / pojemność
Litowo-jonowa / 5200 mAh
Czas ładowania
~4-6 godz.
Szczotki boczne
DWIE
Wymiary
Robot 350 x 350 x 95 mm, Stacja 260 x 211 x 347 mm
Waga netto
Robot ok. 2,5 kg
Waga wraz z opakowaniem
ok. 10 kg
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)