Robot sprzątający ze stacją opróżniającą
  • Robot sprzątający ze stacją opróżniającą

PURON PR12 PRO robot sprzątający ze stacją opróżniającą, mopem i lampą UV

2 499,00 zł
Brutto

IlośćKomunikaty w językach: polskim, śląskim i kaszubskim
Automatyczna stacja opróżniająca
Laser skanujący
Lampa UV zwalczająca drobnoustroje
Potężne podciśnienie (pot. siła ssania) 4000 Pa
Pojemna bateria = długi czas pracy 175 min
Mopowanie i odkurzanie w tym samym czasie
Funkcja wykrywania dywanów
Zaawansowana aplikacja
Odkurzanie na czarnych powierzchniach
Cicha praca 55dB
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

03_Dokładność_01.pngKomunikaty w językach: polskim, śląskim i kaszubskim


To, co z pewnością wyróżnia robota PURON PR12 PRO ze stacją opróżniającą na tle konkurencji to to, że „dogadasz” się z nim w aż trzech językach! Komunikaty są nie tylko po polsku i angielsku, ale również pomyśleliśmy o grupach etnicznych. Zatem robot wydaje komunikaty także w językach: kaszubskim oraz śląskim. Nie brakuje również: ukraińskiego i rosyjskiego.

03_Dokładność_01.pngPURON PR12 PRO - skuteczne odkurzanie dzięki potężnej mocy


Z robotem sprzątającym PURON PR12 żadne okruszki nie mają szans. Potężny silnik wytwarza podciśnienie ssania sięgające aż 4000 Pa!

03_Dokładność_01.pngAutomatyczna stacja opróżniająca

Stacja o pojemności 3,2L zapewnia zdecydowany komfort użytkowników robota sprzątającego. Dzięki niej sprzątanie odbywa się całkowicie bez Twojego udziału. PURON PR12 PRO po odkurzeniu wróci na stację w celu opróżnienia zbiornika i naładowania baterii. Robot pozbędzie się zanieczyszczeń ze zbiornika w 10 sekund!

Możesz odkurzać podłogę bez użycia rąk nawet przez 4 tygodnie! Po tym czasie (jeśli worek będzie pełny) opróżnij stację. Dzięki zamknięciu worka, pozbywanie się śmieci będzie całkowicie higieniczne.

Co istotne, pod workiem znajduje się generator ozonu, który zwalcza bakterie i oczyszcza powietrze, które może uwalniać się podczas opróżniania zbiornika. Ma to również korzystny wpływ na niwelowanie zapachów zanieczyszczeń znajdujących się w worku.

Stacja, w porównaniu do konkurencji, należy do jednej z cichszych.

Na urządzeniu znajduje się ekran LED, który wskazuje poziom zapełnienia worka oraz poziom naładowania baterii robota. Możesz za pomocą ekranu opróżnić zbiornik, jeśli uznasz, że tego wymaga Twój automatyczny odkurzacz. Ekran w trybie „nie przeszkadzać” przestaje świecić, aby nocą nie przeszkadzać mieszkańcom, dzieciom i ich czworonożnym przyjaciołom.

Pamiętaj, aby po mopowaniu opróżnić zbiornik na wodę przed ładowaniem.

03_Dokładność_01.pngLaser skanujący pomieszczenie


Za dokładne skanowanie przestrzeni odpowiada laser, znajdujący się pod kopułką na robocie. Dzięki niemu, już po wyjechaniu ze stacji ładującej możesz spauzować pracę urządzenia i postawić wirtualne ściany chroniąc przewody i inne rzeczy, do których nie chcesz, aby robot się zbliżał.

Laser skanuje pomieszczenie obracając się 360* nieustannie podczas pracy, tworząc dokładną mapę w aplikacji Tuya.

03_Dokładność_01.pngLampa UV zwalczająca drobnoustroje

Pod robotem znajduje się lampa UV, która podczas odkurzania naświetla powierzchnię dezynfekując ją z bakterii i drobnoustrojów.

03_Dokładność_01.pngPojemna bateria = długi czas pracy

Dzięki pojemnej baterii (5200 mAh!), czas pracy robota w trybie ECO wynosi aż 175 minut! Bez przerywania pracy odkurzacz PURON PR12 PRO posprząta naprawdę dużą powierzchnię – w tym dywany i podłogi twarde.

03_Dokładność_01.pngOdkurzanie i mopowanie w tym samym czasie

Ten odkurzacz samojezdny wyposażony został w jeden zbiornik, który zarówno zbiera zanieczyszczenia, jak i mopuje. Obie te czynności robi w tym samym czasie. Nie ma już więc potrzeby uruchamiania dwukrotnie robota do dokładnego posprzątania podłóg. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia wynosi 400 ml, a na wodę 250 ml.

Co ważne: robot może tylko odkurzać lub tylko mopować, ale jeśli chcesz skrócić czas dokładnego sprzątania wybierz opcję 2 w 1 - odkurzanie i mopowanie w tym samym czasie.

03_Dokładność_01.pngFunkcja wykrywania dywanów


Co ważne, po włączeniu funkcji wykrywania dywanów w aplikacji, robot będzie zwiększał podciśnienie, jak tylko na nie najedzie. Będziesz mieć pewność, że Twoje dywany są dobrze odkurzone bez Twojej pomocy!

03_Dokładność_01.pngZaawansowana aplikacja dla PURON PR12 PRO


Robot współpracuje z dedykowaną aplikacją Smart Life/ Tuya Smart. Łączenie robota z aplikacją odbywa się w kilku bardzo prostych krokach. Nie musisz skanować, żadnego kodu ani wpisywać hasła robota. Wystarczy WiFi 2,4 GHz i kilka minut.

Dzięki aplikacji możesz:

- zmienić język komend robota na: polski, śląski, kaszubski, angielski, ukraiński, rosyjski

- włączyć opcję wykrywania dywanu

- włączyć dokładny harmonogram sprzątania, w tym sekwencje sprzątania pokoi, a także moc odkurzania każdego pokoju (możesz np. w sypialni zaplanować odkurzanie na najniższej mocy, a kuchnię na najwyższej)

- łączyć/dzielić pokoje zeskanowane przez laser

- zmniejszać/zwiększać podciśnienie ssania i stopień namoczenia szmatki podczas mopowania

- stawiać wirtualne ściany, wykluczać przestrzenie do sprzątania

- ustawiać przestrzenie, które mają być posprzątane przez robota

03_Dokładność_01.pngOdkurzanie na czarnych powierzchniach

Bardzo często roboty z kamerą, czy laserem nie wjeżdżają na czarne powierzchnie, traktując je jako pustą przestrzeń. Tłumacząc prosto: robot „myśli”, że napotyka schody, więc nie wjeżdża, aby nie spaść. Robot PURON PR12 PRO odkurza wszelkie czarne powierzchnie: dywany, płytki, gres. Jednocześnie zatrzymuje się przy schodach, więc nie ma ryzyka upadku. Uwielbiasz czarne elementy wystroju wnętrz? Wybierz naszego robota, pomoże Ci utrzymać czystość w Twoim domu bez problemów.

03_Dokładność_01.pngCicha praca poniżej 55 dB


Zawsze ważny był dla nas spokój mieszkańców i ich komfort. Dlatego dbamy o to, aby nasze urządzenia nie generowały dużego hałasu. Robot PURON PR12 PRO jest wyjątkowo cichy, ponieważ generuje zaledwie 55 dB. To mniej niż normalna rozmowa dwójki osób.

Zapoznaj się z recenzją:

prorankingi.pl -
"PURON PR12 PRO – Test robota sprzątającego ze stacją opróżniającą"

„PURON PR12 PRO to bardzo dobry, nowoczesny robot ze stacją opróżniającą. Nie stracisz z nim czasu i sił na odkurzanie swojego domu. Sprzęt przekonuje przede wszystkim znakomitym stosunkiem czasu pracy do wydajności. 4000 Pa przy 70 minutach mówi samo za siebie. prorankingi.pl”

POPR12:K-121793/0.2
5905178799099
96 Przedmioty

Opis

Rodzaj nawigacji
Laser skanujący 360*, lidar
Funkcja mopowania
TAK, odkurzanie i mopowanie w tym samym czasie
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
TAK, bardzo zaawansowana aplikacja z wieloma funkcjonalnościami
Maksymalne podciśnienie ssania
Max 4000 Pa
Szczotka centralna
Jedna, z włosiem i silikonem
Pojemność zbiornika na kurz
400 ml
Pojemność zbiornika na wodę
240 ml
Czas pracy
MAX 175 min
Ciśnienie akustyczne
Robot 55 dB, Stacja 84 dB
Regulacja siły ssania
TAK, 3 poziomy, można ustawiać dla każdego pokoju indywidualnie
Pilot sterujący
NIE
Rodzaj baterii / pojemność
Litowo-jonowa / 5200 mAh
Czas ładowania
~4-6 godz.
Szczotki boczne
DWIE
Wymiary
Robot 350 x 350 x 95 mm, Stacja 260 x 211 x 347 mm
Waga netto
Robot ok. 2,5 kg
Waga wraz z opakowaniem
ok. 10 kg
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)