ZACO V4 robot sprzątający ze ssawą, bez turboszczotki

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

699,00 zł
Brutto
Ultra płaski, łatwy w obsłudze robot ZACO.
Wyposażony w ssawę bez szczotki, w którą mogą wkręcać się włosy.
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

IDEALNY ROBOT SPRZĄTAJĄCY DO SIERŚCI 


ZACO V4 to robot sprzątający stworzony z myślą o właścicielach futrzanych zwierząt. Został wyposażony w ssawę pozbawioną turboszczotki, dzięki czemu nie ma obaw, że robot wkręci włosy i inne zanieczyszczenia.

W robocie sprzątającym ZACO V4 znajduje się filtr HEPA, który zbiera drobne cząsteczki zanieczyszczeń i roztoczy. To dodatkowy atut nie tylko dla posiadaczy zwierząt, ale i dla alergików.

 

ŁATWA OBSŁUGA ROBOTA ZACO V4Robota ZACO V4 z łatwością uruchomisz za pomocą przycisku na urządzeniu lub pilota.

Możesz również przełączać pilotem tryby pracy: auto, punktowy, krawędziowy. Dzięki temu dostosujesz tryb do pomieszczenia i zanieczyszczeń.

Pilotem ustawisz również harmonogram pracy i wyślesz robota do stacji ładującej.

 

CZUJNIKI ANTYKOLIZYJNE I ANTYSPADOWE W ROBOCIE SPRZĄTAJĄCYM ZACOSpecjalny system nawigowania wbudowany w robocie ZACO  sprawia, że robot podczas pracy najbardziej optymalną trasę, nie tracąc baterii na niepotrzebne ruchy. Robot jednak nie jest wyposażony w kamerę, ani żyroskop, więc sprząta do rozładowania baterii. Zjeżdża na stację ładującą, kiedy stan naładowania baterii wynosi 20%.


Robot ZACO V4 wyposażony został w czujniki antykolizyjne i antyspadowe, dzięki czemu nie obija się i nie niszczy mebli, a także nie spada ze schodów.

AUTOMATYCZNE ŁADOWANIE AKUMULATORAPo zakończeniu czyszczenia, kiedy robot sprzątający ma jeszcze 20% baterii automatycznie wraca do stacji ładującej. Ten zapas baterii daje pewność, że robot nie wyłączy się w czasie pracy, tylko wróci do ładowania.

Możesz także za pomocą przycisku na obudowie lub pilotem wysłać robota na stację ładującą nawet w czasie pracy.ULTRAPŁASKI ROBOT SPRZĄTAJĄCY 7,7 CMZACO V4 jest niezwykle płaski, dzięki czemu mieści się pod większością mebli i odkurza ukryty kurz, który ciężko usunąć ręcznie.

Dzięki robotowi ZACO V4 możesz odkurzać trudno dostępne miejsca nawet codziennie bez wysiłku.

4 tryby pracy robota ZACO 

Za pomocą pilota możesz zadecydować, w jakim trybie ma pracować robot. Do wyboru masz tryb automatyczny, czyszczenie wzdłuż krawędzi, czyszczenie punktowe, a także w trybie MAX, przy wykorzystaniu maksymalnej siły ssącej. Możesz także zaprogramować, aby robot odkurzał o określonej godzinie. Będzie się uruchamiał nawet wtedy, kiedy nie ma Cię w pobliżu.

Robot sprzątający ZACO do 700 zł sterowany pilotem 

Wraz z odkurzaczem otrzymasz:
- stację ładującą
- zasilacz
- pilot
- dodatkowy komplet szczotek bocznych
- dodatkowy filtr HEPA

ZAV4
4260522140363

Opis

Rodzaj nawigacji
Losowa
Funkcja mopowania
NIE
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
NIE
Szczotka centralna
BRAK, sama ssawa, która nie wkręca włosów
Pojemność zbiornika na kurz
300 ml
Pojemność zbiornika na wodę
nie dotyczy
Czas pracy
100 min
Ciśnienie akustyczne
poniżej 67 dB
Regulacja siły ssania
TAK
Pilot sterujący
TAK
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa / 2400 mAh
Czas ładowania
poniżej 5 godzin
Szczotki boczne
DWIE
Wymiary
300 x 300 x 77 mm
Waga netto
2,2 kg
Waga wraz z opakowaniem
ok. 5 kg
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)