• Obniżka
Robot myjący z płynem
 • Robot myjący z płynem
 • Robot myjący do podłóg twardych
 • Robot myjący do drewna, marmuru, betonu
 • robot myjący bez smug
 • robot myjący z nawigacją
 • 4 stopniowy system czyszczenia w robocie myjącym
 • Porównanie robotów myjących
 • Robot myjący
 • Robot myjący do podłóg
 • Robot myjący z oddzielnymi pojemnikami na zanieczyszczenia

ZACO W450 robot myjący podłogi

1 299,00 zł
1 499,00 zł
Zniżka 200,00 zł
Brutto

Ilość

Najniższa cena 30 dni przed promocją wynosiła 1499 zł.

Wyjątkowy robot myjący podłogi z funkcją omijania dywanów.
Dwa duże zbiorniki - na wodę czystą i brudną.
Zaawansowana aplikacja mobilna.
3 tryby czyszczenia.
4-stopniowy system czyszczenia
 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.ZACO W450 to inteligentny, cichy robot myjący podłogi na mokro z nawigacją PanoView 360°, który precyzyjnie i skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy ze wszystkich rodzajów twardych podłóg. Oddzielne zbiorniki świeżej i brudnej wody umożliwiają czyste i dokładne czyszczenie bez smug.


Dzięki aplikacji ZACO Home możliwe jest śledzenie pracy w czasie rzeczywistym, regulacja ilości wody, prędkości jazdy i obrotów szczotki oraz wiele więcej.

Precyzyjna nawigacja kamery PanoView 360° z żyroskopem

 • Kontrola z aplikacji (sterowanie głosowe Alexa i Google Home) oraz pilotem
 • Oddzielne zbiorniki świeżej i brudnej wody o dużej pojemności (850/900 ml)
 • Czas pacy do 80 min, co daje do 60 m2 powierzchni
 • Widok mapy w czasie rzeczywistym
 • Regulacja ilości podawanej wody, prędkości sprzątania oraz obrotów wałka myjącego
 • Różne tryby czyszczenia (automatyczny, obszar, punkt)

  Pamiętaj, że robot obsługuje tylko WiFi 2,4 GHz.

PRECYZYJNA NAWIGACJA KAMERY 360°Dzięki precyzyjnej nawigacji kamery PanoView 360° z żyroskopem robot planuje optymalną trasę czyszczenia. Jeździ wzdłuż ścieżek, miejsce przy miejscu. Zbiera w ten sposób wszystkie uporczywe zabrudzenia, w postaci kurzu, włosów i plam.

ZAAWANSOWANY SYSTEM CZYSZCZENIA

ZACO W450 wyposażony został w dwa oddzielne zbiorniki na czysta i brudną wodę. Dzięki temu podczas pracy nie tworzy się błoto, a podłoga myta jest zawsze czystą mieszanką wody i detergentu.

Proces czyszczenia podłóg twardych odbywa się w czterech etapach. W pierwszym kroku zautomatyzowany mop W450 zwilża podłogę czystą, świeżą wodą z detergentem, po czym najeżdża na zwilżoną przestrzeń wałkiem z mikrofibry. Następnie robot wciąga zanieczyszczenia do zbiornika z brudną wodą. Ostatni etap to osuszanie, po to, aby podłoga nie pozostała zbyt mokra. Taki system pracy skutkuje naprawdę czystą podłogą.

DOSTOSUJ USTAWIENIA ROBOTA MYJĄCEGO DO ZANIECZYSZCZEŃ I PODŁOŻA W APLIKACJI


Obsługa ZACO W450 jest szczególnie łatwa dzięki sterowaniu za pomocą przycisku na urządzeniu, pilota lub aplikacji na smartfona i SmartHome (Alexa, Google Home). W aplikacji ZACO Home łatwo dopasujesz do zanieczyszczeń i swoich preferencji ilość dozowanej wody, prędkość jazdy i obrotów wałka.

Dzięki kamerze, postęp sprzątania możesz śledzić w czasie rzeczywistym (robot zarysowuje mapę przejazdu). W aplikacji dostępna jest także historia sprzątania.

3 TRYBY MYCIA PODŁÓG

Za pomocą 3 różnych trybów mycia ZACO W450 jest w stanie optymalnie i indywidualnie posprzątać pomieszczenie w zależności od Twoich potrzeb.

Tryb automatyczny nadaje się szczególnie do większych pomieszczeń, ponieważ czyści podłogę wzdłuż zaplanowanych ścieżek – miejsce przy miejscu.

Tryb czyszczenia wyznaczonego obszaru pozwala na mycie podłóg tylko w tym pomieszczeniu, lub jego części, w którym chcesz.

Możesz także wybrać tryb punktowy. Robot będzie zataczał koła w obrębie wyznaczonego przez Ciebie punktu. To idealny tryb do nagłych wypadków – rozlany sok, ślady łap na podłodze itd.

FUNKCJA OMIJANIA DYWANÓW

Robot zaprogramowany jest tak aby omijać dywany i czyścić tylko twarde podłogi, takie jak panele, płytki, wykładziny PCV. Podczas pracy urządzenia nie musisz zwijać dywanów, chyba że chcesz żeby robot umył w ich miejscu podłogę. Ochrona przed upadkiem i czujniki przeszkód chronią również meble przed zarysowaniami. Twoje meble i dywany są bezpieczne z robotem ZACO W450.

 W zestawie z robotem otrzymasz:
- stację ładującą
- wałek z mikrofibry
- pilot
- baterie do pilota
- zasilacz
- zestaw do czyszczenia robota
- Blue Star 200 ml koncentrat do mycia podłóg i ogólnych zastosowań w gospodarstwie domowym

ZAW450:K-121793/0.2
4260522140950
15 Przedmioty

Opis

Rodzaj nawigacji
Kamera PanoView 360*, żyroskop
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
TAK, ZACOHome
Pojemność zbiornika na wodę
850 ml na wodę czystą, 900 ml na wodę brudną
Czas pracy
80 min
Ciśnienie akustyczne
65 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa / 2900 mAh
Czas ładowania
~5 godz.
Wymiary
290 x 290 x 115 mm
Waga netto
3,4 kg
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)