ZACO A10 robot sprzątający z mopem wibrującym, aplikacją i nawigacją laserową + Płyn Blue Star

1 699,00 zł
Brutto

Ilość

- precyzyjna nawigacja laserowa
- stała siła ssąca, dzięki dwukomorowemu zbiornikowi na zanieczyszczenia
- skuteczne mopowanie dzięki wibrującej nakładce mopującej
- zaawansowana aplikacja pełna funkcjonalności
- regulacja: namaczania szmatki, siły ssącej, prędkości obrotu szczotek bocznych
- sterowanie za pomocą Alexa i Google HOME
- dwie wymienne turboszczotki
- bogaty zestaw akcesoriów
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

ZACO A10 jedyny robot z laserem, wibrującym mopem i zaawansowaną aplikacją mobilnąPrecyzyjne skanowanie przestrzeni za pomocą lasera 3D


Nawigacja laserowa to najbardziej precyzyjna metoda skanowania przestrzeni. W robocie ZACO A10 znajduje się laser skanujący całą swoją powierzchnią, 360*. Dzięki laserowi robot bardzo szybko i dokładnie zapamiętuje rozkład pomieszczeń.

Przed pierwszym użyciem pozwól robotowi na zwiedzenie Twojego mieszkania, będzie mógł zarysować jego mapę w aplikacji. Dzięki temu możesz ustawiać przestrzenie do sprzątania, określać powierzchnie wykluczone ze sprzątania, stawiać wirtualne ściany i ustawiać harmonogram dla konkretnych dni lub pomieszczeń.

Laser pomocny jest także w omijaniu stałych przeszkód oraz tych, które pojawią się nagle na drodze robota. Odkurzacz nie „wciska się“ pod meble, jeśli się nie zmieści, dzięki czemu nie klinuje się i swobodnie możesz go zostawić samego podczas pracy.

Dodatkowo, dzięki laserowi, robot obiera optymalną trasę, jeździ miejsce przy miejscu na kształt litery „S“. Nie musisz martwić się o wyczerpaną baterię w robocie podczas pracy. Po naładowaniu A10 zapamięta swoją pozycję i wróci sprzątać w miejscu, w którym przerwał.


Słowem, dzięki takiej konstrukcji robot jest bardzo dokładny podczas pracy.

Skuteczne mycie podłóg, dzięki wibrującemu zbiornikowi na wodę


ZACO A10 tak jak jego poprzednik, wyposażony został duży (300 ml) zbiornik na wodę z wibrującą podstawką.

Dzięki wibracjom robot dokładniej wyciera podłogę niż konkurencyjne urządzenia.

Zbiornik zabezpiecza system iDropping, dzięki któremu nie wylewa się woda podczas postojów.ZACO_A10-wibrujący mop2.jpg

W zestawie znajduje się aż 5 ściereczek!

W aplikacji możesz zmieniać stopień moczenia szmatki, dzięki czemu łatwo dostosujesz tryb sprzątania do zabrudzeń.

Do zestawu dołączamy również 200 ml koncentratu Blue Star, który jeszcze bardziej zwiększy skuteczność mycia podłóg i nada im delikatny, świeży zapach. Buteleczka produktu wystarcza na 100 cykli mopowania (40L roztworu czyszczącego 0,5%).

Zaawansowana aplikacja pełna funkcjonalności


Dzięki rozszerzonym funkcjom aplikacji ZACOHome, w pełni wykorzystasz potencjał ZACO A10.


Mapowanie przestrzeni w czasie rzeczywistym

Nowy ZACO A10 współpracuje z technologią nawigacji laserowej, która umożliwia szybkie i precyzyjne rozpoznawanie otoczenia w zakresie 360° oraz dostarcza dane SLAM do mapowania w czasie rzeczywistym. W kilka sekund w Twojej aplikacji ZACOHome pojawia się zarys Twojego mieszkania. Możesz zdecydować jakie przestrzenie, jak często robot ma odkurzać, a jakie całkowicie omijać. Ustawisz w niej siłę ssącą, a także stopień namoczenia szmatki.

Obszary niestandardowe (zakazana przestrzeń, przestrzeń do sprzątania, wirtualna ściana)

Nie chcesz sprzątać jakiegoś obszaru w swoim domu? Żaden problem dla ZACO A10! Ustaw zakazaną przestrzeń w aplikacji i zatwierdź. Po kłopocie.

video12.gifMożesz także postawić jedną lub kilka wirtualnych ścian, których robot nie przekroczy podczas sprzątania.


Możesz również oznaczyć dywany w mieszkaniu. Odkurzacz A10 będzie je omijał podczas mopowania, aby ich nie zamoczyć i nie zniszczy szmatki. Podczas odkurzania jednak będzie używał najwyższej siły ssącej, aby dobrze je odkurzyć.
Nie musisz więc już kombinować i zwijać dywanów przed rozpoczęciem pracy robota. Wręcz przeciwnie – teraz będą dokładnie odkurzone – bez Twojego wysiłku.

Plan sprzątania konkretnych pomieszczeń


Możesz stworzyć indywidualny harmonogram sprzątania dla jednego lub większej liczby pomieszczeń (np. Kuchnia w pon, śr i pt o godz. 10:00 itd.). Plany możesz ustawiać i zmieniać bardzo elastycznie za pomocą aplikacji ZACOHome. Ponadto postęp czyszczenia możesz śledzić z dowolnego miejsca dzięki mapowaniu w czasie rzeczywistym. W aplikacji sprawdzisz też historię sprzątania.


Możliwość zapisania do trzech map


W aplikacji możesz zapisać do trzech map. Oznacza to, że możesz zapisać mapy różnych pięter. Jeśli masz jedno piętro, dalej możesz zapisać trzy mapy jednego mieszkania z różnymi ustawieniami i decydować, czy dzisiaj wybierzesz mapę numer jeden, na której zarysowałeś tylko dywany do odkurzania lub mapę numer dwa, na której np. postawiłeś wirtualne ściany.

Regulacja siły ssania intensywności namaczania ściereczki i prędkości obrotu szczotek bocznych

Dzięki zaawansowanej aplikacji możesz regulować siłę ssącą w robocie ZACO A10. Nie ma tu tylko trzech trybów. To Ty faktycznie decydujesz o sile ssącej, jaką robot ma używać podczas pracy. Od 0 do 100%. Masz więc duży wpływ na intensywność czyszczenia. Ustawiasz w ten sposób nie tylko siłę z jaką odkurzacz wciąga brud, ale również hałas jaki wytwarza podczas odkurzania.

Podczas mopowania możesz ustawić z jaką intensywnością robot ma moczyć szmatkę. Dostosuj ustawienie do zabrudzeń i rodzaju powierzchni. Jeśli chcesz tylko odświeżyć podłogi, możesz wskazać w aplikacji, aby mop był nawilżany delikatnie. Jeśli masz większe zabrudzenia do umycia – ustaw tryb intensywny.

Uważasz, że szczotki kręcą się za szybko, a zanieczyszczenia się od nich odbijają i nie wpadają pod szczotkę główną? A może właśnie robot sprząta wzdłuż krawędzi i uważasz, że szczotki boczne powinny poruszać się szybciej? Możesz dostosować prędkość ich obrotu do zanieczyszczeń i Twoich preferencji.

Informacja o zużyciu akcesoriów

Aplikacja wskazuje w jakim procencie akcesoria Twojego robota są zużyte. Dzięki temu możesz się przygotować na wymianę szczotek bocznych, czy filtrów w odpowiednim czasie.

Stała siła ssąca, dzięki dwukomorowemu zbiornikowi na kurz


Robot ZACO A10 został wyposażony w udoskonalony zbiornik, w którym znajduje się siatka oddzielająca większe zanieczyszczenia od pyłu.

Nowy zbiornik:

-> Zapobiega przywieraniu włosów itp. do zbiornika

-> Zapewnia optymalną wydajność ssania – stała siła ssąca, niezależna od zapełnienia zbiornika

-> Zmniejsza częstotliwość wymiany filtrów

-> Potrójne filtrowanie, w tym nowy filtr komórkowy, odfiltrowuje nawet drobny kurz

-> Idealny dla alergików

Oznacza to przede wszystkim czystsze powietrze podczas odkurzania.

Uruchamiaj robota za pomocą Google Home lub Alexa


ZACO A10 można wygodnie i niezawodnie uruchamiać i wyłączać za pomocą sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Home.

Oprócz inteligentnego sterowania za pomocą aplikacji ZACOHome lub sterowania głosowego możliwa jest również obsługa analogowa za pomocą przycisku sterowania na robocie lub za pomocą pilota.

Dwie wymienne turboszczotki

Skuteczność odkurzania jest tak duża między innymi dzięki dwóm szczotkom centralnym. Jedna składa się z włosia, druga natomiast jest cała silikonowa. To Ty wybierasz, która szczotka jest skuteczniejsza na Twoich podłogach.

Podstawka ułatwiająca wjazd na stację ładującą

W zestawie znajduje się niewielka, ale bardzo pomocną rzecz. Jest to podstawka pod stację ładującą od spodu wyposażona w silikonowe przyssawki, które przyczepiają się do podłogi uniemożliwiając przesuwanie stacji podczas wjazdu robota do ładowania.

Bogaty zestaw akcesoriów ZACO A10

- robot
- zbiornik na sucho
- zbiornik na mokro
- 5 x ściereczka
- 4 x szczotki boczne
- 2 x szczotki centralne - silikonowa i z włosiem
- dodatkowy filtr HEPA
- pilot
- stacja ładująca
- podkładka pod stację
- instrukcja w j. polskim

- Blue Star 200 ml


UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca – w zależności od wielkości pomieszczenia może skończyć się nawet po kilku minutach.

ZAA10:K-121793/0.2
4260522140936
72 Przedmioty

Opis

Rodzaj nawigacji
360° LDS SLAM Laser
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
TAK, BARDZO ZAAWANSOWANA APLIKACJA
Maksymalne podciśnienie ssania
2000 Pa
Szczotka centralna
Dwie wymienne, z włosiem i silikonowa
Pojemność zbiornika na kurz
450 ml - dwukomorowy
Pojemność zbiornika na wodę
300 ml
Czas pracy
120 min
Ciśnienie akustyczne
72 dB w trybie MAX
Regulacja siły ssania
TAK
Pilot sterujący
TAK
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa / 2900 mAh
Czas ładowania
do 350 min
Szczotki boczne
DWIE - możliwość regulacji prędkości obrotów
Wymiary
9,2 x 33 x 33 cm
Moc całkowita
22 W
Waga
2,65 kg
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie