• Robot sprzątający z dokładnym mapowaniem
 • Robot sprzątający z funkcją mopowania
 • Robot mopujący z dużym zbiornikiem na wodę
 • Robot sprzątający z funkcją wirtualnej ściany
 • Robot sprzątający z funkcją powrotu do stacji
 • Cichy robot sprzątający
 • Robot sprzątający PURON PR10
 • Robot sprzątający z aplikacją
 • Robot sprzątający z laserem
 • Dokładny robot sprzątający
 • PURON PR10
 • Puron pr 10 robot
 • Robot sprzątający z czujnikami antykolizyjnymi
 • Niski robot sprzątający
 • Robot sprzątający do wykładzin i podłóg
 • Robot sprzątający z pojemną baterią
 • Robot sprzątający z polską aplikacją
 • Robot sprzątający z funkcją wykluczania miejsc
 • Robot sprzątający PURON z ogromną siłą ssącą
 • Innowacyjny robot sprzątający PURON PR10

PURON PR10 Robot sprzątający z laserem, lampą UV, mopem + GRATIS płyn Blue Star

1 699,00 zł
Brutto

Ilość

pr10-pani-gadzet-naklejka1.png
- precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360°
- lampa UV – zwalcza drobnoustroje
- potężna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichy, 2150 Pa w trybie standard)
- zaawansowana aplikacja mobilna
- funkcja mopowania – zbiornik 360 ml
- bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia – 600 ml
- bardzo cicha praca – ok. 50 dB
- czas pracy 120 min podczas odkurzania, 150 min podczas mopowania
- idealnie odkurzone kąty
- zaawansowane czujniki – robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, na bieżąco skanuje i skutecznie omija pojawiające się na drodze przedmioty
- komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim
- bardzo pojemna bateria – odkurza powierzchnie ok. 200 m2
- niski robot – mieści się pod meblami i nie klinuje się pod nimi

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Precyzyjny2_2.png31_Polski_język_01 tekst2.png

03_Dokładność_01.pngSkuteczne mapowanie w automatycznym robocie sprzątającym PURON

robot sprzątający z laserem

Nawigacja laserowa to najbardziej zaawansowany technologicznie typ mapowania pomieszczenia w dobrym robocie sprzątającym. Jego przewagą nad skanowaniem za pomocą kamery jest to, że mapa pomieszczenia w aplikacji tworzy się zaledwie w 3-4 sekundy i to wszystko jeszcze przed rozpoczęciem pracy urządzenia! Wystająca część z laserem obraca się o 360° i skanuje okolicę w odległości do 8 metrów od robota. Takie rozwiązanie nawigowania świetnie sprawdza się w domach z kilkoma pokojami, zastawionymi meblami, ponieważ robot objeżdżając pomieszczenia nieustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania.

Dzięki pojawieniu się mapy jeszcze przed rozpoczęciem sprzątania masz możliwość wyznaczyć w aplikacji obszary do sprzątania lub takie, których robot ma nie czyścić, może postawić wirtualną ścianę itp.
Dzięki laserowi robot tworzy precyzyjną mapę i może bardzo dokładnie rozplanować pracę. PURON PR10 zapamiętuje aż 3 mapy, dzięki czemu można go przenosić między piętrami, a nawet mieszkaniami. Mapa oraz postawione na niej wirtualne ściany będą zapamiętane w aplikacji. Robot jeździ miejsce przy miejscu i z pewnością dotrze wszędzie tam, gdzie znajduje się kurz.

Jeśli Twoje pomieszczenia do odkurzania mają więcej niż 200 m2 PURON PR10 w trakcie pracy zjedzie na stację ładującą, aby doładować baterie. Następnie wróci do odkurzania w miejscu, w którym przerwał sprzątanie. Robot odkurzy nawet największe mieszkania.

Wystający laser lekko się ugina, dzięki czemu nie ma obaw, że robot zaklinuje się pod meblami. PURON swobodnie wyjeżdża spod szafek, pod które wjechał.

Dodatkowo inteligentny robot PR10 przejeżdża pod firankami, odkurzając przestrzeń pod nimi. Laser nie traktuje ich jako przeszkody.

Robot odkurzacz z lampą UV

2-Likwidacja-drobnoustroi-04.jpg
Wiadomym jest, że samo odkurzanie nie sprawia, że pozbywamy się szkodliwych drobnoustrojów, które znajdują się w naszym domu. Aby zwiększyć skuteczność walki z niewidocznymi gołym okiem szkodnikami, wyposażyliśmy naszego robota w lampę UV, która podczas odkurzania dezynfekuje podłogę!


Promieniowanie UV, które wytwarza lampa pod robotem jest na tyle silne, że zwalcza organizmy chorobotwórcze. Badania Instytutu Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong potwierdzają jej skuteczność - efektywność zwalczania bakterii gronkowca wynosi średnio 79.04%, z kolei E. coli aż 84.14%*.

Odkurzacz zasysa zniszczone przez lampę drobnoustroje do zbiornika. Pamiętaj, aby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

Co bardzo ważne, światło podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka. Po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się.


Odkurzacz samosprzątający PURON PR10 jest bardzo doceniany między innymi przez alergików oraz rodziców małych dzieci.

Robot sprzątający z potężnym podciśnieniem (siłą ssania)

Często pytacie naszych ekspertów jaki robot sprzątający jest dobry, który wybrać przy sporych zanieczyszczeniach? Odpowiadamy - PURON PR10! Dlaczego? Ponieważ charakteryzuje naprawdę dużym podciśnieniem ssania, które rozprawi się z każdym brudem. W aplikacji możesz regulować podciśnienie (pot. siłę ssącą) – w trybie turbo wynosi aż 2500 Pa! Moc większości robotów na rynku jest o ponad połowę mniejsza.

Dodatkowo turboszczotka dopasowana do każdego rodzaju podłoża współpracuje z potężnym silnikiem. Zbudowana jest naprzemian z włosia i listew silikonowych, idealnie zamiata zanieczyszczenia z dywanów i podłóg twardych.

Ramka osłaniająca turboszczotkę ogranicza ilość nawijających się włosów.

Podciśnienie (pot. siłę ssącą) możesz regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-STANDARD-TURBO).

Zaawansowana polskojęzyczna aplikacja w inteligentnym odkurzaczu

Robot sprzątający PURON PR10 został wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki czemu możesz sterować nim za pomocą polskojęzycznej aplikacji w swoim smartfonie czy tablecie.

Możesz dostosować pracę robota do swoich potrzeb w aplikacji Tuya. PR10 skanując pomieszczenie przesyła sygnał do aplikacji i tworzy w niej mapę w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem sprzątania możesz włączyć kilka przydatnych opcji:

08-Wirtualna-ściana-01.jpg Postawić wirtualną ścianę, przez którą robot nie przejedzie podczas pracy – oddzielisz w ten sposób np. miski Twojego czworonoga, buty, czy cały pokój, którego nie chcesz sprzątać.


Wskazać pomieszczenie lub przestrzeń, w które robot nie wjedzie podczas sprzątania
. Jeśli chcesz odgrodzić dywan podczas mopowania, pokój, w którym śpi lub bawi się Twoje dziecko, czy miski zwierzaka, wystarczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

Wskazać pomieszczenie lub przestrzeń,
którą robot ma posprzątać. Dzięki tej funkcji robot będzie sprzątał tylko wyznaczony obszar, np. konkretny pokój, dywan, przestrzeń, w której często przebywa zwierzę, itp.
Regulować podciśnienie (pot. siłę ssącą) (CICHO-STANDARD-TURBO). Robot automatycznie rozpoczyna odkurzanie ze standardowym podciśnieniem (pot. siłą ssącą). Jeśli zabrudzenia są bardziej intensywne, możesz użyć maksymalnej siły – 2500Pa.


- Regulować stopień namoczenia szmatki;
- Sterować robotem (podobnie, jak pilotem);
- Wskazywać miejsce, w które robot ma dojechać;
- Zmieniać język i przyciszać/wyłączać komunikaty głosowe;
- Aktualizować oprogramowanie;
- Sprawdzać historię sprzątania;
- Kierować robota na stację ładującą.
- Zapisywać do trzech map powierzchni w aplikacji

Aby zapisać mapy należy:

1. Po zakończonej pracy odkurzacza zapisać daną mapę. Możesz nadać jej dowolną nazwę, np.: "piętro I".

W menu zarządzania mapami pojawi się duplikat zapisanej mapy na górze listy. Poniżej będzie ta, nazwana "piętro I".

2. Przenieść robota ze stacją ładującą na inne piętro lub do innego pomieszczenia. i skasować duplikat mapy – ten bez nadanej nazwy. Robot dzięki temu zeskanuje nowe pomieszczenie i stworzy nową mapę, nie usuwając poprzedniej (tej zapisanej z nadaną nazwą).

UWAGA! Robot współpracuje tylko z siecią Wi-Fi o częstotliwości 2,4GHz.

Robot z wyjątkową funkcją mycia podłóg


Robot sprzątający PURON PR bardzo skutecznie odkurza i zwalcza drobnoustroje, ale to nie wszystko. On również mopuje! Dzięki temu automatycznemu odkurzaczowi myjąco odkurzającemu, bez Twojego wysiłku Twoje podłogi będą lśniły. Efekt pomoże uzyskać także pięknie pachnący płyn Blue Star, którego dołączamy do robota.

Po zainstalowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Pracując w nim wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne układające się w kształt jodełki.Jest to odwzorowaniem pracy ręcznego mopa i znacząco zwiększa efektywność usuwania zanieczyszczeń, które zmywane są przez mop najeżdżający raz z jednej, raz z drugiej strony.

Zbiornik na wodę pomieści aż 360 ml płynu (woda+blue star). Wystarczy to na umycie ok. 200 m2 powierzchni (ok. 80-120 min).


Co ważne – zbiornik podzielony jest na dwie części – na wodę oraz na zanieczyszczenia suche. Robot podczas mopowania zbiera największy brud. Dzięki temu czyszczenie będzie kompleksowe. Pamiętaj jednak, że najlepszy efekt uzyskasz najpierw odkurzając (z wykorzystaniem zbiornika na zanieczyszczenia suche 600 ml), a następnie mopując podłogę.

Podczas mopowania robot nie używa podciśnienia, więc warto najpierw odkurzyć podłogę.

Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Posiada system elektryczny zawór, dzięki któremu ze zbiornika nie leje się woda, kiedy odkurzacz stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

W aplikacji możesz ustawiać stopień namoczenia szmatki (MIN-STANDARD-MAX). Jeśli zabrudzenia są intensywne, wybierz maksymalne nawilżenie szmatki i ciesz się czystą podłogą.

W zestawie znajdują się dwie szmatki z mikrofibry.


Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia


Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 600 ml to gwarancja odkurzenia nawet 200m2 bez konieczności opróżniania.

Większość robotów na rynku wyposażone jest w zbiorniki o pojemności 300-400 ml.

Cichy robot - nie przeszkadza nawet śpiącym dzieciomRobot sprzątający PURON PR10 pracuje naprawdę cicho. Poziom głośności, jaki wytwarza wynosi ok. 50 dB. To dokładnie tyle, ile WHO (Światowa Organizacja Zdrowa) zaleca w środowisku w porze dziennej. Możesz przy nim zatem nie odrywać się od swoich codziennych obowiązków – a nawet snu.

Idealnie czyste kąty


Każdy wie, że w kątach i przy listwach podłogowych zbiera się najwięcej brudu i kurzu. Dlatego właśnie robot PURON PR10 rozpoczyna sprzątanie od tych miejsc. Obrysowuje pokój odkurzając wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie wewnątrz pokoju. Dwie szczotki boczne idealnie wymiatają kurz.

PURON PR10 mówi po polsku


Zarówno aplikacja, jak i komunikaty głosowe są w języku polskim. Obsługa dedykowanej aplikacji Tuya jest więc bardzo prosta. Nie ma też obaw, że nie zrozumiesz informacji przekazywanych przez robota.

Zaawansowane czujniki – omija przeszkody, nie obija mebli, nie spada ze schodów


PURON PR10 wyposażony jest w wiele czujników, dzięki którym robot idealnie omija meble i przedmioty stojące mu na drodze. Z pomocą przychodzi oczywiście również laser, który skanuje pomieszczenie podczas pracy i wykrywa przedmioty, które należy ominąć.

Robot reaguje także na bieżąco pojawiające się nagle przedmioty i omija je bez kolizji!

Nie ma także obaw, że spadnie ze schodów.

Bardzo pojemna bateria – długa praca


Robot PURON PR10 wyposażony został w potężną litowo-jonową baterię o pojemności 3200 mAh, dzięki której na jednym naładowaniu odkurzy aż 200 m2!
Chcesz, aby posprzątał większą powierzchnię? To jest robot do zadań specjalnych! Jeśli zabraknie robotowi mocy, zjedzie na stację, aby naładować baterię, a następnie wznowi pracę tam, gdzie ją przerwał.

Duże off-roadowe koła, które pokonają przeszkody o wysokości ok. 2 cmSolidne, duże off-roadowe koła, które bez problemu wjeżdżają na dywany. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.Szczotki boczne, które nie wkręcają się we włosie dywanu

Szczotki idealnie wymiatają kurz dzięki specjalnemu kątowi nachylenia do podłoża. Dodatkowe krótkie włosie zapobiega wplątywaniu się włosia dywanu, jednocześnie czyszcząc go dokładnie.


Niski robot – mieści się wszędzie i nie blokuje pod meblami


Wysokość robota wynosi 7,6 cm + 2 cm wysokości samego lasera. PURON PR10 swobodnie wjeżdża pod meble. Dodatkowo laser lekko się ugina, dzięki czemu łatwo wyswabadza się, kiedy się zaklinuje.

Odkurzacz samojezdny bez problemu także odkurza przestrzeń pod firankami i zasłonami, nie traktuje ich jako przeszkodę.

Steruj robotem za pomocą Amazon Alexa i Google Home

Aplikacja Tuya współpracuje między innymi z Google Home i Amazon Alexa, dzięki czemu możesz za pomocą komendy głosowej włączyć, wyłączyć robota i wysłać go na stację ładującą.

 1. Zanim przejdziesz do konfiguracji aplikacji Tuya Smart sprawdź, czy posiadasz zainstalowane i skonfigurowane “Google Assistant” oraz “Google Home.

 2. Po przejściu do aplikacji Tuya Smart wybierz ikonę “Ja” w prawym dolnym rogu ekranu.

 3. Po kliknięciu w “Third-Party Voice Services” pokażą się wszystkie opcje sterowania głosowego. wybierz “Google Assistant”.

 1. Wybierz “Link with Google Assistant”. 

 1. Wybierz “Agree and link”

 1. W aplikacji “Google home” wybierz urządzenie i dodaj je do pomieszczenia. Określ, gdzie znajduje się urządzenie w Twoim domu i postępuj zgodnie ze wskazówkami oprogramowania. 

 1. Po prawidłowym połączeniu aplikacji powinien pojawić się komunikat “Linked with Google Assistant”. 

 1. Od teraz możesz sterować swoim robotem PURON PR10 np. “Ok Google, włącz robota”.

Automatyczny powrót na stację ładującą – robot dokładnie zapamiętuje położenie stacji

W podstawowym zestawie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz:


- dwa zbiorniki (do odkurzania i do mopowania)
- pilota (baterie nie są dołączone do zestawu)
- dwie szmatki mopujące
- 4 x szczotki boczne (dwa komplety)
- stację ładującą
- zasilacz
- szczoteczkę do czyszczenia robota
- instrukcję obsługi w j. polskim


Dodatkowo otrzymasz:
- płyn Blue Star 200 ml GRATIS


*Czas naświetlania podczas testów - 10 min. Odległość powierzchni od światła - 8 mm.

UWAGA!
Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca – w zależności od wielkości pomieszczenia może skończyć się nawet po kilku minutach.


Robot nie odkurza czarnych powierzchni. Jeśli podłoga/dywan mają część czarnych elementów, robot może nie odkurzyć całej podłogi/dywanów. Czarne elementy traktuje jak "spad", dlatego je omija. Jeśli czarny kolor będzie przeplatał się z jaśniejszym, robot może nie odkurzyć całej powierzchni, ze względu na zbyt dużą liczbę "spadów".

Robot nie odkurzy dywanów typu "shaggy" z wysokimi frędzlami/włosiem, ponieważ szczotki boczne mogą wplątywać się w elementy dywanu.

Recenzje:

Spider's Web „Polacy też umieją w roboty sprzątające. PURON PR10 pokonał nawet mojego psa - recenzja”

28.11.2020
Jest skuteczny, cichy i świetnie wyposażony. Jego elektroniczny mózg sprawdza się dużo lepiej niż wiele konkurentów ślepo błądzących po mieszkaniu. […] Robot Purona nie ma powodów do wstydu, a nawet jego producent może być z paru elementów dumny. To produkt klasy światowej. Który z przyjemnością i czystym sumieniem mogę wam polecić.

PC World „PURON PR10 - test zaawansowanego robota sprzatającego 3w1”

25.08.2020
„Robot sprzątający PURON PR10 to nowoczesne urządzenie z wieloma innowacyjnymi i ciekawymi funkcjami, które powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.”

prorankingi.pl „PURON PR10 | Test, Opinia | Czy warto?”

26.08.2020
„Końcowa opinia? PURON PR10 to bez wątpienia robot sprzątający klasy premium. Przed testem sądziłem, że znajdę w nim nieco więcej wad, lecz miło mnie zaskoczył.”

koty.pl „Trzy koty vs robot sprzątający. Jak PURON PR10 poradzi sobie w domu pełnym sierści i piachu?”

30.09.2020
Czy PURON PR10 spełnił moje oczekiwania? Lepiej  – znacznie je przewyższył! Nareszcie podłoga nie chrzęści pod stopami, w kątach nie kłębią się zlepki sierści, a dywaniki lśnią. Do tego nie ja jestem tego przyczyną!

BezPrzeplacaniaPL „PURON PR10 – recenzja robota sprzątającego z lampą UV”

04.09.2020
„Radzi sobie bardzo dobrze z nawigacją, a nową funkcję w postaci lampy UV powinni docenić przede wszystkim alergicy. Warto też podkreślić, że robot ma pełną obsługę w języku polskim (w tym również polskie komunikaty głosowe), co jest ciągle rzadkością w przypadku tego typu urządzeń.”

hipoalergiczni.pl „Hipoalergiczni recenzują: robot odkurzający i mopujący PURON PR10”

03.09.2020
„Ocena w skali 1-5: 5. Nie mam żadnych istotnych zastrzeżeń do pracy urządzenia. […]
Skuteczność usuwania kurzu, okruszków i sierści: ponad oczekiwania, również w narożnikach, pod łóżkiem, za zasłonami.

SOSrodzice.pl „PURON PR10 sprząta za Ciebie, A Ty masz więcej czasu na to, co kochasz”

10.09.2020
Przetestowaliśmy PURON PR10. I możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że robot sprzątający PURON PR10 to dobre rozwiązanie dla osób chcących mieć zawsze czysto w domu. Bez zaangażowania i straty czasu na prowadzenie tradycyjnego odkurzacza, czyści podłogi i dywany, do tego myje powierzchnie na mokro i usuwa bakterie! Polecamy!


Porównanie modeli robotów sprzątających

ModelNawigacjaSiła ssącaLampa UVPilotMopowanie w jodełkęAplikacja po polskuSzczotki boczneWysokośćSzerokośćŚrednia głośnośćPojemność zbiornika na zanieczyszczeniaPojemność zbiornika z wodąCena sugerowana
zaco-a9s.png

PURON PR10

Laser 2500Pa TAK TAK TAK TAK Dwie 9,6cm 33cm 50dB 600ml 360ml 1999zł
roborocks6-thumbnail.jpg

Roborock S6

Laser 2000Pa NIE NIE NIE TAK Jedna 9,65cm 35cm 58dB 480ml 140ml 1999zł
roborocks5max-thumbnail.jpg

Roborock S5 Max

Laser 2000Pa NIE NIE NIE TAK Jedna 9,65cm 35cm 60dB 460ml 290ml 1899zł
roombai7-thumbnail.jpg

Roomba i7

Kamera -brak danych- NIE NIE NIE TAK Jedna 9,5cm 33,5cm 65dB 400ml Brak 2399zł
POPR10:K-121793/0.2
5903760246600
138 Przedmioty

Opis

Rodzaj nawigacji
Laser skanujący 360*, lidar
Funkcja mopowania
TAK
Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji
TAK, bardzo zaawansowana aplikacja z wieloma funkcjonalnościami
Maksymalne podciśnienie ssania
tryb cichy 1800 Pa, tryb standard 2150 Pa, tryb TURBO 2500 Pa
Szczotka centralna
Jedna, z włosiem i silikonem
Pojemność zbiornika na kurz
600 ml
Pojemność zbiornika na wodę
360 ml na wodę oraz 300 ml na zan. suche
Czas pracy
120 min przy odkurzaniu, 180 min przy mopowaniu
Ciśnienie akustyczne
50 dB
Regulacja siły ssania
TAK, 3 poziomy
Pilot sterujący
TAK
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa 3200 mAh
Czas ładowania
~5-6 godz
Szczotki boczne
DWIE
Wymiary
330 x 330 x 95 mm
Waga netto
2,8 kg
Waga wraz z opakowaniem
5 kg
Moc całkowita
32 W
Zasilanie
14,8 V
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)