• Obniżka

Robot ILIFE A7 sterowany za pomocą aplikacji

1 199,00 zł
1 299,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto
- Sterowanie robota za pomocą aplikacji
- Dwie szczotki boczne
- Dwie wymienne szczotki centralne
- Ruchoma szczotka centralna
- Duża siła ssąca
- Zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 600 ml
- Robot ILIFE A7 jest bardzo niski - 7,6 cm
- Zaawansowany system czyszczenia Gen 2
- Możliwość zwiększania siły ssącej
- Ustawianie harmonogramu pracy (dzień i godzina)
- Zaawansowany system czujników OBS
- Automatyczny powrót do stacji łądującej

Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji
  • Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu.

Sterowanie robotem ILIFE A7 za pomocą aplikacji


Robot łączy się z siecią Wi-Fi, dzięki czemu, urządzeniem można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji ILIFE. Pozwala ona także na: włączanie/wyłączanie robota, sterowanie nim (na boki, prosto, do tyłu), ustawianie harmonogramu pracy, trybów pracy, sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów. Dzięki aplikacji możliwe jest także wyszukanie robota, kiedy zniknie z zasięgu wzroku.
Robotem można także sterować za pomocą przycisków na obudowie i pilota - z odległości do 8 metrów!Siła technologii

Zaawansowany system czyszczenia CyclonePower oraz technologia planowania czyszczenia pomagają osiągnąć maksymalną skuteczność robota. ILIFE A7 dokładnie odkurzy Twój dom.

12CgAGfFs9v0eALzVJAALnLuLvUes142.jpg

Robot ILIFE A7 wyposażony jest w dwie szczotki boczne


Szczotki boczne obracają się z prędkością 170 obrotów na minutę. Dodatkowo ich budowa i długość pozwalają na skuteczne zamiatanie napotkanego kurzu, wprost pod szczotkę centralną.

Robot ILIFE A7 wyposażony w dwie wymienne szczotki centralne


W zestawie z robotem ILIFE A7 znajdują się dwie obrotowe szczotki centralne – do stosowania zamiennie. Szczotka z włosiem pozwala na dokładne zbieranie zanieczyszczeń, włosów i sierści z dywanów i wykładzin. Szczotka silikonowa idealnie czyści podłogi twarde tj. parkiet, panele, kafelki.

Ruchoma szczotka centralna


Dzięki 5-milimetrowemu zakresowi ruchowemu, szczotka centralna nie traci przyczepności podczas wjeżdżania na progi, np. dywany. To pozwala na utrzymywanie bliskiego kontaktu z podłożem i głębokie oczyszczanie podłóg twardych i miękkich.


Duża siła ssąca


Robot ILIFE A7 został zaprojektowany zgodnie z zasadami aerodynamiki. Kanał powietrzy jest całkowicie uszczelniony, co zmniejsza opór powietrza i generuje dużą siłę ssącą.

Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia i wydajna filtracja


Zbiornik na zanieczyszczenia znajdujący się w robocie ILIFE A7 ma pojemność 600 ml! Dzięki temu wymaga rzadszego opróżniania.
Robot wyposażony jest w wysokowydajne filtry, które zatrzymują najmniejsze cząsteczki kurzu i drobnoustrojów.
filtr3.jpg

Robot ILIFE A7 jest bardzo niski

Robot ma zaledwie 7,6 cm, dzięki czemu dociera w trudno dostępne miejsca pod meblami.Zaawansowany system czyszczenia Gen 2 dzięki wbudowanemu żyroskopowi


Przed zaplanowaniem trasy robot ILIFE A7 wyznacza strefy czyszczenia. W trakcie odkurzania system dostosowuje sposób czyszczenia oraz trasę w czasie rzeczywistym. Dzięki temu urządzenie jest niezwykle skuteczne i nie zostawia po sprzątania brudnych miejsc.

Możliwość zwiększania siły ssącej


Robot ILIFE A7 odkurza podłogi używając standardowej siły ssącej. Łatwo jednak przełączyć robota na w tryb MAX w miejscach, które wymagają większej mocy podczas wciągania brudu, np. na dywanach.
siła ssaca.jpg

Ustawianie harmonogramu pracy


Robot ILIFE A7 może odkurzać zgodnie z ustawionym wcześniej planem pracy. Urządzenie będzie się automatycznie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.
Harmonogram pracy robota można ustawiać za pomocą panelu urządzenia, za pomocą pilota lub poprzez aplikację w telefonie.Zaawansowany system czujników OBS

Ulepszony system detekcji składa się z zestawu czujników, które dokładnie monitorują w czasie rzeczywistym otoczenie i wykrywają przeszkody.
Robot wyposażony jest także w 3 zestawy czujników skośnych, które zapobiegają upadkowi ze schodów oraz w 2 zestawy czujników wykrywających krawędzie.

Automatyczny powrót do stacji ładującej

ILIFE
50 Przedmioty

Opis

Funkcja mopowania
NIE
Zasilanie [V]
14.4V - 14.8V
Wymiary [mm]
330 X 330 X 76
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa 2600 mAh
Czas pracy
120-150 min
Waga netto
2,5 kg
Sterowanie za pomocą smartfona
TAK

Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)