Dibea D960 robot sprzątający i mopujący + Odkurzacz piorący George GVE370 Numatic
 • Robot sprzątający Dibea D960
 • Odkurzacz automatyczny Dibea D960
 • Robot odkurzający Dibea D960 funkcja odkurzania i funkcja mopowania
 • Zestaw robot odkurzający Dibea D960
 • Cztery tryby pracy odkurzacza Dibea D960
 • Filtr HEPA w odkurzaczu Dibea D960
 • Robot Dibea D960 ma 7,5 cm wysokości
 • Robot sprzątający z funkcją mopowania Dibea D960
 • Robot odkurzający Dibea D960 funkcja mopowania
 • Robot odkurzający D960 funkcja odkurzania
 • Dibea D960 robot sprzątający i mopujący + Odkurzacz piorący George GVE370 Numatic
 • pranie tapicerki odkurzaczem piorącym George GVE370
 • Odkurzanie ekstrakcyjne odkurzaczem George GVE370 Numatic

Robot Dibea D960 odkurzacz automatyczny i mopujący + Odkurzacz piorący George GVE370 Numatic + 2l środka Blue Star

2 199,00 zł
Brutto

Zestaw odkurzaczy składa się z:

- Odkurzacza piorącego Numatic George GVE370

- Robota sprzątającego z funkcją mopowania Dibea D960

+ GRATIS - środek czyszczący dedykowany do robotów sprzątających oraz do zastosowania ogólnego w gospodarstwie domowym - Kleen Blue Star 2 x 1l

Zaawansowany robot Dibea D960 samodzielnie zadba o codzienną czystość – nawet  pod naszą nieobecność. Natomiast trwały i skuteczny odkurzacz piorący George Numatic będzie niezawodnym pomocnikiem w gruntownych porządkach, które wykonujemy od czasu do czasu.

W zestawie oszczędzasz 199 zł!

- ZOBACZ TESTY I RECENZJE ROBOTA>TUTAJ

  ""/  "/

Ilość

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu.

Wyjątkowy zestaw składa się z:

- Odkurzacza piorącego Numatic George GVE370

- Robota sprzątającego z funkcją mopowania Dibea D960

Zaawansowany robot Dibea D960 samodzielnie zadba o codzienną czystość – nawet  pod naszą nieobecność. Natomiast trwały i skuteczny odkurzacz piorący George Numatic będzie niezawodnym pomocnikiem w gruntownych porządkach, które wykonujemy od czasu do czasu.

W zestawie oszczędzasz 199 zł!Robot odkurzający Dibea D960 odkurza i mopuje
Funkcja odkurzania na sucho

Filtr HEPA robot odkurzający Dibea D960
Robot Dibea D960 jest bezworkowy. Do funkcji odkurzania na sucho należy użyć dedykowanego zbiornika na zanieczyszczenia o pojemności 350 ml, wyposażonego w filtr HEPA. Skuteczne odkurzanie zanieczyszczeń suchych odbywa się dzięki sile ssącej, która wynosi 1200pa oraz wysuniętym szczotkom bocznym i rolce centralnej. Rolka czyszcząca wyposażona jest naprzemiennie we włosie oraz silikonowe listwy. Dzięki tej konstrukcji robot sprzątający Dibea D960 skutecznie oczyści nie tylko z kurzu, ale również z sierści zwierząt.Funkcja mopowania z odkurzaniem wstępnym


Robot Dibea D960 funkcja mopowaniaRobot odkurzający Dibea D960 wyróżnia się na tle konkurencji dzięki funkcji mopowania z odkurzaniem wstępnym. Aby aktywować tę funkcję, należy użyć dedykowanego zbiornika, którego przestrzeń podzielona jest na zbiornik z roztworem czyszczącym 350 ml oraz przestrzeń na zanieczyszczenia suche 150 ml.

Zanieczyszczenia suche zbierane są dzięki dwóm szczotkom bocznym i centralnej rolce czyszczącej oraz wysokiej sile ssącej. Jednocześnie specjalistyczny mop nawilżany roztworem czyszczącym aplikowanym z dedykowanego zbiornika, umieszczony tuż za centralną rolka czyszczącą, mopuje podłogę, dokładnie usuwając drobiny kurzu.

Dzięki tej wyjątkowej funkcji mopującej robot Dibea D960 pozostawia podłogę idealnie czystą, przyjazną alergikom, małym dzieciom i wszystkim tym, którzy cenią sobie perfekcyjny porządek.

Funkcję mopowania zalecamy do podłóg twardych o umiarkowanym bądź niewielkim stopniu zabrudzenia.
W przypadku silnego zabrudzenia rekomendujemy odkurzanie wstępne - użycie funkcji czyszczenia na sucho.


Dokładnie wyczyści wszystkie kąty

Robot odkurzający Dibea D960 dokładnie wyczyści wszystkie kąty

Wyjątkowy kształt robota sprzątającego Dibea D960, przypominający literę "D" oraz dwie boczne szczotki sprawiają, że urządzenie jest w stanie dokładnie wyczyścić kąty pomieszczeń.
W naszych testach robot odkurzył kąty, zbierając o 30% więcej zanieczyszczeń, niż okrągłe roboty najbardziej znanych na polskim rynku marek.


Duża siła ssąca 1,2 KPa

wysoka siła ssąca robot sprzątający Dibea D960
Dzięki wyjątkowo dużej sile ssącej 1,2 KPa robot sprzątający Dibea D960 dokładnie odkurzy podłogi, a dywany pozostawi idealnie czyste, bez włosów i sierści zwierząt.


Odkurzacz Dibea D960 zmieści się pod większością mebli

Odkurzacz Dibea D960 zmieści się pod większością mebli

Wysokość robota sprzątającego Dibea D960 wynosi zaledwie 7,5 cm! Dla porównania wysokości trzech najbardziej popularnych na polskim rynku modeli wynoszą kolejno: 9,6 cm; 9,1 cm; 9,2 cm.

Robot Dibea D960 wyposażony w filtr HEPA

filtr hepa robot sprzątający z funkcją mopowania Dibea D960


Odkurzacz samojezdny Dibea
D960 wyposażony jest w filtr HEPA, który zatrzymuje drobne cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu, powietrze wolne od bakterii i roztoczy przyjazne jest alergikom. W zestawie znajdują się dwa filtry.


Robot Dibea D960 jest bardzo cichy

cichy odkurzacz automatyczny Dibea D960


Poziom głośności Robota sprzątający Dibea D960 to jedynie 55 dB. Dzięki temu mieszkańcy mają spokój i mogą wykonywać swoje zajęcia, bez obaw, że odkurzacz będzie im przeszkadzał. Dodatkowo pracujący odkurzacz jest na tyle cichy, że nie stresuje również zwierząt.

Koła zaprojektowanie do pokonywania przeszkód

koła terenowe odkurzy dywany robot Dibea D960


Odkurzacz automatyczny Dibea D960
wyposażony jest w koła "terenowe" o dużej średnicy oraz system zawieszenia, który unosi robota w przypadku pojawienia się przed nim przeszkody. Taki system pozwala na swobodne pokonywanie krawędzi o grubości do 1,5 cm. W naszych testach łatwo przemieszczał się także na dywany o grubości 2 cm, pozostawiając je czyste i dobrze odkurzone. Ten inteligentny robot samojeżdżący posiada czujniki, które chronią go przed upadkiem ze schodów i innych krawędzi.


Czas pracy

Dlugi czas pracy robota Dibea D960

Wydajna bateria litowo-jonowa zapewnia 120-150 minut pracy robota Dibea D960. Warto podkreślić, że odkurzacz po 150 minutach pracy dysponuje jeszcze rezerwą ok. 20% pojemności baterii. Co zapewnia mu bezpieczny powrót na stację ładującą oraz chroni baterię przed całkowitym rozładowaniem.
Kilka trybów pracy

Odkurzacz Dibea D960 wyposażony jest w system inteligentnego mapowania pomieszczeń, z uwzględnieniem ich kształtu oraz rozstawienia mebli. Dzięki wyposażeniu w cztery różne tryby pracy, robot w inteligentny sposób dobiera tryb do kształtu pomieszczeń, rodzaju podłoża oraz stopnia zabrudzenia.
Dzięki temu urządzenie optymalizuje proces sprzątania w dostępnym (z uwagi na pojemność baterii) czasie 120-150 min.

Można również za pomocą pilota przełączyć tryb pracy urządzenia na spiralny (spot). Dzięki temu robot dłużej i dokładniej będzie czyścił miejsce, w którym się znajduje. Istnieje również możliwość sterowania robotem za pomocą pilota.

W naszych testach pojemnik na brud zaskoczył swoją zawartością po odkurzeniu z pozoru czystego pomieszczenia.

Robot odkurzający Dieba D960 posiada kilka trybów pracyRadzi sobie z kablami

Robot odkurzający Dibea D960 dzięki unikalnej konstrukcji odporny jest na wciągnięcie lub wessanie kabli.

Radzi sobie z kablami Dibea D960


Odkurzacz automatyczny Dibea D960 wyposażony w czujnik ruchu

Czujniki wbudowane w odkurzacz samojezdny Dibea D960 zabezpieczają urządzenie od upadku ze schodów, a meble przed zarysowaniem podczas odkurzania.

czujniki robot sprzątający Dibea D960

Zestaw zawiera:

zestaw robot Dibea D960

- Robot odkurzający Dibea D960
- Stacja ładująca
- Adapter
- 4 x szczotki boczne
- 2 x mop
- Zbiornik na zanieczyszczenia suche
- Zbiornik na zanieczyszczenia mokre
- Pilot
- 2 x Filtr HEPA
- Szczoteczka do czyszczenia robota
- Instrukcja obsługi w języku polskim

Zobacz jak działa Robot sprzątający Dibea D960 w akcji:
Zobacz recenzje Robota odkurzacza Dibea D960:

1. Zbigniew Urbański

Dibea D960- mop i odkurzacz w jednym w bardzo dobrej cenie:
2. bezprzeplacania.pl - Blog entuzjasty znajdowania okazji w Internecie i nie tylko. Porady jak sprytnie gospodarować pieniędzmi. Opinie, recenzje, okazje zakupowe i liczne promocje.

Dibea D960 – recenzja robota odkurzającego z mopem ->> TUTAJDibea D960 - unboxing i recenzja robota odkurzającego z mopem:
3. Dociekliwa.pl - to blogerka, która pomaga czytelnikom dokonywać jak najlepszych dla wyborów zakupowych. Skupiała się przede wszystkim na małym i dużym AGD oraz drobnych sprzętach domowych, czyli tym, z czym najczęściej ma do czynienia.

"Test robota sprzątającego Dibea D960 – moje opinie" >> TUTAJ

dibea122.jpg

4. WomenWorld.pl - to lifestylowy magazyn tworzony przez grupę kobiet. Piszą one zarówno o modzie, sporcie, zdrowiu jak i nowych technologiach, które także testują. Bardzo rzetelnie podchodzą do każdego tematu prezentując teksty najwyższego poziomu."Dibea D960 – robot odkurzający samodzielnie!" >> TUTAJ
Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George

Wszechstronny odkurzacz 5-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników

cztery worki HEPA-FLO® gratis***

Zapoznaj się z recenzją George’a opracowaną przez redakcję portalu AGDlab.pl


Z przyjemnością prezentujemy specjalistyczny odkurzacz George, zaprojektowany modułowo, aby spełnić pięć zastosowań profesjonalnych:


odkurzanie na sucho George GVE 3701. zbieranie workowe zabrudzeń suchych


zbieranie wody odkurzaczem George GVE 370 Numatic


2. zbieranie wody i zanieczyszczeń mokrych
3. szorowanie na mokro powierzchni twardych, tj.: gresy, czy lastrykopranie wykładzin i dywanów pranie tapicerek odkurzacz piorący George GVE 370


4. pranie wykładzin i dywanów

5. pranie tapicerek

Pranie dywanów z George'm to prawdziwa przygoda - zrób to fachowo:W odkurzaczu piorącym George GVE370 Zastosowano w nim przemysłową turbinę ssącą HEM® o powiększonej mocy 1060W zdolną do nieustannej pracy w każdej z wykonywanych funkcji. Wielofunkcyjną pracę wspomaga efektywny system chłodzenia silnika TwinFlo ByPass , który utrzymuje stałą siłę ssania i izoluje silnik przed wodą zassaną przypadkowo w funkcji pracy na sucho.

cecha -> korzyść

elektromagnetyczna pompa o ciśnieniu 2 bar
-> 
szybka aplikacja roztworu piorącego natryskiwanego pod kątem i ciśnieniem ułatwiającym usunięcie zabrudzeń


przemysłowa turbina HEM odkurzacz piorący GVE 370 Numatic


przemysłowa turbina do pracy ciągłej TwinFlo® HEM®
-> gwarancja trwałości, niezawodności – gwarancja 3 lata **


duży worek 15l odkurzacz piorący George GVE 370 Numatic


ekonomiczny worek o pojemności 15l
-> pojemność 5x większa niż zwykłych odkurzaczy wystarcza nawet na 6 miesięcy użytkowania domowego

wielostopniowy system filtracji odkurzacz piorący George GVE 370 Numaticwielostopniowy system filtracji TRITEX® oraz HEPA-FLO® – ponadprzeciętna powierzchnia filtracji
-> skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki
duża siła ssania odkurzacz piorący GVE 470 Numatic

podciśnienie (siła ssąca): 2400mm H2O = 23 536 Pa
-> oczyszcza głęboko powierzchnię z brudu i roztoczy


długi kabel 10 m odkurzacz piorący GVE 370 Numatic
przewód zasilający o dł. 10m
-> odkurzanie bez przełączania pomiędzy gniazdkami zasilającymiduże skrętne koła odkurzacz piorący GVE 370 George Numatic

duże oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia
-> wygoda manewrowania i przemieszczania
energooszczędna konstrukcja, zoptymalizowane łopaty turbiny
-> niskie zużycie energii elektrycznej przy maksymalnej sile ssania

przemysłowa konstrukcja
-> stabilna siła ssania niezależnie od stopnia napełnienia worka

sporo elementów wyposażenia standardowego – lista poniżej
-> gotowość do pracy, łatwość dotarcia do najbardziej niedostępnych zabrudzeń

najwyższej jakości materiały
-> stal nierdzewna, specjalne tworzywo STRUCTOFOAM®
-> wielopokoleniowa trwałość użytkowania –  3 lata gwarancji w standardzie**


*wyniki badań konsumenckich w UK 2013 r.

**3 lata w standardzie
Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.

***producent dokłada do pudełka wraz z odkurzaczem na poziomie linii produkcyjnej 3 worki i są one rozumiane jako standardowe wyposażenie odkurzacza. Firma Polor Sp. z o.o. wysyła brakujący worek pocztą.

gve zdj.PNGGwarancja.jpgKleen Blue Star – profesjonalny środek do czyszczenia dedykowany do maszyn czyszczących i robotów mopujących oraz do użytku ogólnego w gospodarstwie domowym.

Sprawdź jak stosować środek Blue Star: TUTAJ

US-NU-825734:D960:K-121793/2
50 Przedmioty

Opis

Rodzaj baterii / pojemność
Litowo-jonowa 2600 mAh
Czas ładowania
5 godzin
Cecha
Korzyść
Dwufunkcyjność (odkurzacznie i mopowanie z odkurzaniem wstępnym)
Odkurzona i umyta podłoga, mycie łazienki i toalety
Podciśnienie
12 mbar
Kształt litery "D" i dwie szczotki boczne
Doczyszczone kąty i krawędzie podłóg
Wysoka siła ssąca 1,2 KPa
Dokładnie odkurzone podłogi i dywany oczyszczone z sierści i włosów
Wysokość 7,5 cm
Czyste powierzchnie pod meblami
Filtr HEPA
Powietrze wolne od roztoczy - przyjazne alergikom
Głośność 55 dB - najcichszy w swojej klasie
Spokój mieszkańców i zwierząt
Pokonywanie przeszkód
Czyste dywany o grubości do 2 cm, równomiernie wysprzątane mieszkanie
Wydajna bateria litowo-jonowa
Czas pracy: 120-150 minut, skuteczna praca nawet przy silnym zabrudzeniu i dużym mieszkaniu
Kompaktowe rozmiary (305 x 305 x 75 mm)
Łatwość dotarcia do zastawionych meblami miejsc oraz łatwość składowania
Zabezpieczenie przed wciąganiem kabli
Bezpieczne kable, których nie trzeba usuwać przed odkurzaniem
Rolka czyszcząca wyposażona naprzemiennie we włosie oraz silikonowe listwy
Dokładnie odkurzone podłogi i dywany oczyszczone z sierści i włosów
Inteligentny algorytm sterujący, dopasowanie trybu pracy do mapy pomieszczeń
Równomiernie wysprzątane mieszkanie
Pojemny zbiornik na zanieczyszczenia w swojej kategorii gabarytów, 350 ml
Skuteczna praca nawet przy silnym zabrudzeniu
Czujniki ruchu
Meble zabezpieczone przed zarysowaniem, brak ryzyka upadku
Pilot z programowaniem godzin pracy
Możliwość programowania pracy na daną godzinę, także pod nieobecność domowników
Pilot z funkcją sterowania w trakcie pracy
W przypadku zabrudzeń miejscowych, możliwość ustawienia spiralnego trybu pracy (spot) lub ręcznego sterowania odkurzaczem
Waga
3 kg
Napięcie zasilania
14,8 V
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)