• Robot sprzątający Dibea D960
 • Odkurzacz automatyczny Dibea D960
 • Robot odkurzający Dibea D960 funkcja odkurzania i funkcja mopowania
 • Zestaw robot odkurzający Dibea D960
 • Cztery tryby pracy odkurzacza Dibea D960
 • Filtr HEPA w odkurzaczu Dibea D960
 • Robot Dibea D960 ma 7,5 cm wysokości
 • Robot sprzątający z funkcją mopowania Dibea D960
 • Robot odkurzający Dibea D960 funkcja mopowania
 • Robot odkurzający D960 funkcja odkurzania
 • Akcesoria do odkurzacz Henry HVR160 Numatic
 • Filtr TRITEX odkurzacz Henry HVR160
 • Przemysłowa zwijarka do kabla odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
 • Dibea D960 robot sprzątający i mopujący + Odkurzacz Henry HVR200 Numatic

Robot Dibea D960 sprzątający i mopujący + Odkurzacz Henry HVR200 Numatic + 2l środka czyszczącego Blue Star

1 299,00 zł
Brutto

Zestaw odkurzaczy składa się z:

- Robota sprzątającego z funkcją mopowania Dibea D960

- Odkurzacza Numatic Henry HV200 + 5 worków HEPA-FLO

+ GRATIS - środek czyszczący dedykowany do robotów sprzątających oraz do zastosowania ogólnego w gospodarstwie domowym - Kleen Blue Star 2 x 1l

Oferowany zestaw jest doskonałym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Zaawansowany robot Dibea D960 samodzielnie zadba o codzienną czystość – nawet  pod naszą nieobecność. Natomiast trwały i skuteczny odkurzacz Henry Numatic będzie niezawodnym pomocnikiem w gruntownych porządkach, które wykonujemy od czasu do czasu.

W zestawie oszczędzasz 190 zł!


- ZOBACZ TESTY I RECENZJE ROBOTA>TUTAJ

  "/"  "

Ilość

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Wyjątkowy zestaw składa się z:

- Robota sprzątającego z funkcją mopowania Dibea D960

- Odkurzacza Numatic Henry HVR200 + 5 worków HEPA-FLO***


+ GRATIS - środek czyszczący dedykowany do robotów sprzątających oraz do zastosowania ogólnego w gospodarstwie domowym - Kleen Blue Star 2 x 1l

Oferowany zestaw jest doskonałym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Zaawansowany robot Dibea D960 samodzielnie zadba o codzienną czystość – nawet  pod naszą nieobecność. Natomiast trwały i skuteczny odkurzacz Henry Numatic będzie niezawodnym pomocnikiem w gruntownych porządkach, które wykonujemy od czasu do czasu.

W zestawie oszczędzasz 190 zł!Robot odkurzający Dibea D960 odkurza i mopuje
Funkcja odkurzania na sucho

Filtr HEPA robot odkurzający Dibea D960
Robot Dibea D960 jest bezworkowy. Do funkcji odkurzania na sucho należy użyć dedykowanego zbiornika na zanieczyszczenia o pojemności 350 ml, wyposażonego w filtr HEPA. Skuteczne odkurzanie zanieczyszczeń suchych odbywa się dzięki sile ssącej, która wynosi 1200pa oraz wysuniętym szczotkom bocznym i rolce centralnej. Rolka czyszcząca wyposażona jest naprzemiennie we włosie oraz silikonowe listwy. Dzięki tej konstrukcji robot sprzątający Dibea D960 skutecznie oczyści nie tylko z kurzu, ale również z sierści zwierząt.Funkcja mopowania z odkurzaniem wstępnym


Robot Dibea D960 funkcja mopowaniaRobot odkurzający Dibea D960 wyróżnia się na tle konkurencji dzięki funkcji mopowania z odkurzaniem wstępnym. Aby aktywować tę funkcję, należy użyć dedykowanego zbiornika, którego przestrzeń podzielona jest na zbiornik z roztworem czyszczącym 350 ml oraz przestrzeń na zanieczyszczenia suche 150 ml.

Zanieczyszczenia suche zbierane są dzięki dwóm szczotkom bocznym i centralnej rolce czyszczącej oraz wysokiej sile ssącej. Jednocześnie specjalistyczny mop nawilżany roztworem czyszczącym aplikowanym z dedykowanego zbiornika, umieszczony tuż za centralną rolka czyszczącą, mopuje podłogę, dokładnie usuwając drobiny kurzu.

Dzięki tej wyjątkowej funkcji mopującej robot Dibea D960 pozostawia podłogę idealnie czystą, przyjazną alergikom, małym dzieciom i wszystkim tym, którzy cenią sobie perfekcyjny porządek.

Funkcję mopowania zalecamy do podłóg twardych o umiarkowanym bądź niewielkim stopniu zabrudzenia.
W przypadku silnego zabrudzenia rekomendujemy odkurzanie wstępne - użycie funkcji czyszczenia na sucho.


Dokładnie wyczyści wszystkie kąty

Robot odkurzający Dibea D960 dokładnie wyczyści wszystkie kąty

Wyjątkowy kształt robota sprzątającego Dibea D960, przypominający literę "D" oraz dwie boczne szczotki sprawiają, że urządzenie jest w stanie dokładnie wyczyścić kąty pomieszczeń.
W naszych testach robot odkurzył kąty, zbierając o 30% więcej zanieczyszczeń, niż okrągłe roboty najbardziej znanych na polskim rynku marek.


Duża siła ssąca 1,2 KPa

wysoka siła ssąca robot sprzątający Dibea D960
Dzięki wyjątkowo dużej sile ssącej 1,2 KPa robot sprzątający Dibea D960 dokładnie odkurzy podłogi, a dywany pozostawi idealnie czyste, bez włosów i sierści zwierząt.


Robot Dibea D960 zmieści się pod większością mebli

Odkurzacz Dibea D960 zmieści się pod większością mebli

Wysokość robota sprzątającego Dibea D960 wynosi zaledwie 7,5 cm! Dla porównania wysokości trzech najbardziej popularnych na polskim rynku modeli wynoszą kolejno: 9,6 cm; 9,1 cm; 9,2 cm.

Robot Dibea D960 wyposażony w filtr HEPA

filtr hepa robot sprzątający z funkcją mopowania Dibea D960


Odkurzacz samojezdny Dibea
D960 wyposażony jest w filtr HEPA, który zatrzymuje drobne cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu, powietrze wolne od bakterii i roztoczy przyjazne jest alergikom. W zestawie znajdują się dwa filtry.


Robot Dibea D960 jest bardzo cichy

cichy odkurzacz automatyczny Dibea D960


Poziom głośności Robota sprzątający Dibea D960 to jedynie 55 dB. Dzięki temu mieszkańcy mają spokój i mogą wykonywać swoje zajęcia, bez obaw, że odkurzacz będzie im przeszkadzał. Dodatkowo pracujący odkurzacz jest na tyle cichy, że nie stresuje również zwierząt.

Koła zaprojektowanie do pokonywania przeszkód

koła terenowe odkurzy dywany robot Dibea D960


Odkurzacz automatyczny Dibea D960
wyposażony jest w koła "terenowe" o dużej średnicy oraz system zawieszenia, który unosi robota w przypadku pojawienia się przed nim przeszkody. Taki system pozwala na swobodne pokonywanie krawędzi o grubości do 1,5 cm. W naszych testach łatwo przemieszczał się także na dywany o grubości 2 cm, pozostawiając je czyste i dobrze odkurzone. Ten inteligentny robot samojeżdżący posiada czujniki, które chronią go przed upadkiem ze schodów i innych krawędzi.


Czas pracy

Dlugi czas pracy robota Dibea D960

Wydajna bateria litowo-jonowa zapewnia 120-150 minut pracy robota Dibea D960. Warto podkreślić, że odkurzacz po 150 minutach pracy dysponuje jeszcze rezerwą ok. 20% pojemności baterii. Co zapewnia mu bezpieczny powrót na stację ładującą oraz chroni baterię przed całkowitym rozładowaniem.
Kilka trybów pracy

Odkurzacz Dibea D960 wyposażony jest w system inteligentnego mapowania pomieszczeń, z uwzględnieniem ich kształtu oraz rozstawienia mebli. Dzięki wyposażeniu w cztery różne tryby pracy, robot w inteligentny sposób dobiera tryb do kształtu pomieszczeń, rodzaju podłoża oraz stopnia zabrudzenia.
Dzięki temu urządzenie optymalizuje proces sprzątania w dostępnym (z uwagi na pojemność baterii) czasie 120-150 min.

Można również za pomocą pilota przełączyć tryb pracy urządzenia na spiralny (spot). Dzięki temu robot dłużej i dokładniej będzie czyścił miejsce, w którym się znajduje. Istnieje również możliwość sterowania robotem za pomocą pilota.

W naszych testach pojemnik na brud zaskoczył swoją zawartością po odkurzeniu z pozoru czystego pomieszczenia.

Robot odkurzający Dieba D960 posiada kilka trybów pracyRadzi sobie z kablami

Robot odkurzający Dibea D960 dzięki unikalnej konstrukcji odporny jest na wciągnięcie lub wessanie kabli.

Radzi sobie z kablami Dibea D960


Odkurzacz automatyczny Dibea D960 wyposażony w czujnik ruchu

Czujniki wbudowane w odkurzacz samojezdny Dibea D960 zabezpieczają urządzenie od upadku ze schodów, a meble przed zarysowaniem podczas odkurzania.

czujniki robot sprzątający Dibea D960

Zestaw zawiera:

zestaw robot Dibea D960

- Robot odkurzający Dibea D960
- Stacja ładująca
- Adapter
- 4 x szczotki boczne
- 2 x mop
- Zbiornik na zanieczyszczenia suche
- Zbiornik na zanieczyszczenia mokre
- Pilot
- 2 x Filtr HEPA
- Szczoteczka do czyszczenia robota
- Instrukcja obsługi w języku polskim

Zobacz jak działa Robot sprzątający Dibea D960 w akcji:
Zobacz recenzje Robota odkurzacza Dibea D960:

1. Zbigniew Urbański

Dibea D960- mop i odkurzacz w jednym w bardzo dobrej cenie:
2. bezprzeplacania.pl
Dibea D960 – recenzja robota odkurzającego z mopem ->> TUTAJDibea D960 - unboxing i recenzja robota odkurzającego z mopem:
3. Dociekliwa.pl 

"Test robota sprzątającego Dibea D960 – moje opinie" >> TUTAJ

dibea122.jpg

4. WomenWorld.pl

"Dibea D960 – robot odkurzający samodzielnie!" >> TUTAJUśmiechnięty odkurzacz Numatic HVR200 Henry

Niezawodny, przemysłowy odkurzacz do domu.

pięć*** worków HEPA-FLO® dołączonych przez producentaZ przyjemnością prezentujemy najbardziej ludzki odkurzacz w historii sprzętu AGD.
Odkurzacz Henry Numatic, bo tak brzmi jego imię, narodził się w Wielkiej Brytanii. W ciągu niemal 40 lat swoim uśmiechem oczarował miliony użytkowników – zyskując wraz z przyjaciółmi pozycję lidera na rynku odkurzaczy Zjednoczonego Królestwa.

Odkurzacz Henry HVR 200 Numatic zaprojektowany został do zastosowań profesjonalnych. Decydują o tym materiały tj. stal nierdzewna i specjalne tworzywo STRUCTOFOAM® , ukształtowane w niezwykle trwałą formę. Zastosowano w nim przemysłową turbinę ssącą HEM® o potężnej sile zdolną do nieustannej pracy. Doskonale współgra ona z filtrem TRITEX® o rozległej powierzchni oraz trójwarstwowym workiem HEPA-FLO®, które łącznie zatrzymują zdecydowaną większość zanieczyszczeń i pyłków. System filtracji, dzięki niespotykanie dużej powierzchni łącznej, charakteryzuje się przemysłową odpornością na zapychanie.


Prezentowany odkurzacz Henry HVR 200 Numatic to prawdziwy twardziel z wyposażeniem, które zawstydza konkurencję:
cecha -> korzyść

turbina HEM odkurzacz Henry HVR 200


przemysłowa turbina do pracy ciągłej HEM®
-> gwarancja trwałości, niezawodności –
gwarancja 3 lata **

ekonomiczny worek o pojemności 9l
-> pojemność 3x większa niż zwykłych odkurzaczy
wystarcza nawet na 6 miesięcy użytkowania domowego
wielostopniowy system filtracji TRITEX hepa-flo odkurzacz Henry HVR 200
wielostopniowy system filtracji TRITEX®
oraz HEPA-FLO® – ponadprzeciętna powierzchnia filtracji
-> skutecznie  zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki
ikona2.jpg
podciśnienie (siła ssąca): 2300mm H2O = 22 555 Pa
-> oczyszcza głęboko powierzchnię z brudu i roztoczyprzemysłowa zwijarka do kabla Henry HVR 200
przemysłowa zwijarka do kabla
-> szybkie i niezwodne zwijanie kabla
duże skrętne koła odkurzacz Henry HVR 200duże oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia
-> wygoda manewrowania i przemieszczania
przewód 10 m odkurzacz Numatic Henry HVR 200
przewód zasilający o dł. 10m
-> odkurzanie bez przełączania pomiędzy gniazdkami zasilającymi
energooszczędna konstrukcja tj.: wąż ssący o zmiennej średnicy, zoptymalizowane łopaty turbiny (klinkinj by zobaczyć filmy)
-> niskie zużycie energii elektrycznej przy maksymalnej sile ssania

przemysłowa konstrukcja
-> stabilna siła ssania niezależnie od stopnia napełnienia worka

10 elementów wyposażenia standardowego – lista poniżej
-> gotowość do pracy, łatwość dotarcia do najbardziej niedostępnych zabrudzeń

najwyższej jakości materiały
-> stal nierdzewna, specjalne tworzywo STRUCTOFOAM®
-> wielopokoleniowa trwałość użytkowania – 3 lata gwarancji w standardzie**

**3 lata w standardzie
Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.

*** producent dokłada do pudełka wraz z odkurzaczem na poziomie linii produkcyjnej 3 worki i są one rozumiane jako standardowe wyposażenie odkurzacza. Firma Polor Sp. z o.o. wysyła dodatkowe dwa worki pocztą.

hvr200 zdj.PNG

Gwarancja.jpg

Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów AS1 o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2,4m (nr art. 601240)
- rura prosta 2x50cm stal nierdzewna (nr art. 601008)
- rura wygięta z regulacją (nr art. 601052)
- ssawka szczelinowa (nr art.601142)
- ssawka 290mm (nr art. 601829)
- ssawka z włosiem, okrągła (nr art. 601144)
- ssawka do tapicerki 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- redukcja (nr art.
601141)

Kleen Blue Star – profesjonalny środek do czyszczenia dedykowany do maszyn czyszczących i robotów mopujących oraz do użytku ogólnego w gospodarstwie domowym.
Zobacz, jak stosować środek Blue Star: TUTAJ
D960:US-NU-900004:K-121793/2
5028965695098
10 Przedmioty

Opis

Rodzaj baterii / pojemność
Litowo-jonowa 2600 mAh
Czas ładowania
5 godzin
Cecha
Korzyść
Dwufunkcyjność (odkurzacznie i mopowanie z odkurzaniem wstępnym)
Odkurzona i umyta podłoga, mycie łazienki i toalety
Podciśnienie
12 mbar
Kształt litery "D" i dwie szczotki boczne
Doczyszczone kąty i krawędzie podłóg
Wysoka siła ssąca 1,2 KPa
Dokładnie odkurzone podłogi i dywany oczyszczone z sierści i włosów
Wysokość 7,5 cm
Czyste powierzchnie pod meblami
Filtr HEPA
Powietrze wolne od roztoczy - przyjazne alergikom
Głośność 55 dB - najcichszy w swojej klasie
Spokój mieszkańców i zwierząt
Pokonywanie przeszkód
Czyste dywany o grubości do 2 cm, równomiernie wysprzątane mieszkanie
Wydajna bateria litowo-jonowa
Czas pracy: 120-150 minut, skuteczna praca nawet przy silnym zabrudzeniu i dużym mieszkaniu
Kompaktowe rozmiary (305 x 305 x 75 mm)
Łatwość dotarcia do zastawionych meblami miejsc oraz łatwość składowania
Zabezpieczenie przed wciąganiem kabli
Bezpieczne kable, których nie trzeba usuwać przed odkurzaniem
Rolka czyszcząca wyposażona naprzemiennie we włosie oraz silikonowe listwy
Dokładnie odkurzone podłogi i dywany oczyszczone z sierści i włosów
Inteligentny algorytm sterujący, dopasowanie trybu pracy do mapy pomieszczeń
Równomiernie wysprzątane mieszkanie
Pojemny zbiornik na zanieczyszczenia w swojej kategorii gabarytów, 350 ml
Skuteczna praca nawet przy silnym zabrudzeniu
Czujniki ruchu
Meble zabezpieczone przed zarysowaniem, brak ryzyka upadku
Pilot z programowaniem godzin pracy
Możliwość programowania pracy na daną godzinę, także pod nieobecność domowników
Pilot z funkcją sterowania w trakcie pracy
W przypadku zabrudzeń miejscowych, możliwość ustawienia spiralnego trybu pracy (spot) lub ręcznego sterowania odkurzaczem
Waga
3 kg
Napięcie zasilania
14,8 V
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)