Marki

 • Dibea

  Dibea

  Dibea — odkurzacze, roboty, akcesoria 

  Oferujemy produkty marki Dibea, w tym: Robot Dibea D960 z funkcją mopowania, odkurzacz pionowy Dibea F6 oraz akcesoria zamienne. Jako wyłączny importer marki w Polsce, oferujemy również opiekę gwarancyjną.
 • Djive
 • ILIFE

  ILIFE

  ILIFE to marka oferująca roboty sprzątające wyjątkowej jakości, w równie wyjątkowych cenach.
 • Numatic

  Numatic

  Numatic odkurzacze i akcesoria 

  Numatic to znana i zaufana marka w dziedzinie urządzeń do sprzątania domu, w szczególności odkurzaczy. Numatic od wielu lat pomaga ludziom utrzymać czystość i porządek w ich domach dzięki swoim innowacyjnym i wydajnym produktom. Dzięki dużej sile ssania i trwałej konstrukcji Numatic odkurzacze są idealne do domów, ale też wykorzystywane są przez profesjonalne firmy sprzątające. Odkurzacze Numatic są bardzo wydajne, bezawaryjne oraz energooszczędne, co sprawia, że stanowią idealny wybór dla każdego gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnej firmy sprzątającej.

 • PURON

  PURON

  PURON co to za firma?

  Produkty firmy PURON to doskonałe rozwiązania dla każdego domu. Marka posiada szeroką gamę odkurzaczy i robotów, które pomogą Ci posprzątać każdy kąt. PURON posiada ponad 25 lat doświadczenia, zapewniając wysokiej jakości rozwiązania do sprzątania. Istotną zaletą produktów marki PURON jest wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Roboty sprzątające posiadają precyzyjną nawigację laserową, lampę UV zwalczającą drobnoustroje oraz mobilną aplikację, która umożliwia wygodne sterowanie. Odkurzacze PURON są lekkie, bezprzewodowe i wyjątkowo funkcjonalne.
 • ZACO