Marki

 • Dibea

  Dibea

  Dibea — odkurzacze, roboty, akcesoria 

  Oferujemy produkty marki Dibea, w tym: Robot Dibea D960 z funkcją mopowania, odkurzacz pionowy Dibea F6 oraz akcesoria zamienne. Jako wyłączny importer marki w Polsce, oferujemy również opiekę gwarancyjną.

  Dibea jest prekursorem w projektowaniu robotów sprzątających i odkurzaczy bezprzewodowych z historią i doświadczeniem opartym na kilku generacjach sprzętu. Dysponuje obecnie ponad 25 patentami decydującymi o wyjątkowej skuteczności najnowszych modeli odkurzaczy.
 • Djive
 • ILIFE

  ILIFE

  ILIFE to marka oferująca roboty sprzątające wyjątkowej jakości, w równie wyjątkowych cenach.
 • Numatic

  Numatic

  Numatic odkurzacze i akcesoria 

  Numatic to znana i zaufana marka w dziedzinie urządzeń do sprzątania domu, w szczególności odkurzaczy. Numatic od wielu lat pomaga ludziom utrzymać czystość i porządek w ich domach dzięki swoim innowacyjnym i wydajnym produktom. Dzięki dużej sile ssania i trwałej konstrukcji Numatic odkurzacze są idealne do domów, ale też wykorzystywane są przez profesjonalne firmy sprzątające. Odkurzacze Numatic są bardzo wydajne, bezawaryjne oraz energooszczędne, co sprawia, że stanowią idealny wybór dla każdego gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnej firmy sprzątającej.

 • PURON

  PURON

  PURON - roboty, odkurzacze i akcesoria

  Produkty firmy PURON to doskonałe rozwiązania dla każdego domu. Marka posiada szeroką gamę odkurzaczy i robotów, które pomogą Ci posprzątać każdy kąt. PURON posiada ponad 25 lat doświadczenia, zapewniając wysokiej jakości rozwiązania do sprzątania. Istotną zaletą produktów marki PURON jest wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Roboty sprzątające posiadają precyzyjną nawigację laserową, lampę UV zwalczającą drobnoustroje oraz mobilną aplikację, która umożliwia wygodne sterowanie. Odkurzacze PURON są lekkie, bezprzewodowe i wyjątkowo funkcjonalne.

  Roboty sprzątające i odkurzacze PURON

  Roboty sprzątające i odkurzacze PURON są jednymi z najlepszych na rynku. Potrafią szybko i dokładnie wyczyścić powierzchnie, pozostawiając Twój dom, samochód lub biuro w doskonałym stanie. Dodatkowo roboty i odkurzacze są ciche, więc nie będą przeszkadzać ani Tobie, ani członkom Twojej rodziny.

  Potężna siła ssania

  Wszystkie odkurzacze i roboty sprzątające marki PURON wyposażone zostały w silnik o potężnej mocy ssania. Specjalna turboszczotka w połączeniu z siłą pozwala na usunięcie zanieczyszczeń z każdej powierzchni. Czy to twarde podłogi, dywany, kanapy, czy tapicerka w samochodzie, urządzenia PURON skutecznie sobie poradzą.

  Roboty sprzątające PURON

  Laserowa nawigacja

  Innowacyjna technologia laserowa zastosowana w nawigacji pozwala na mapowanie całego domu w 4 sekundy przed rozpoczęciem sprzątania. Poprzez aplikację robot wie, gdzie może sprzątać, a gdzie nie ma wstępu, więc nie musisz się już martwić, gdy robot nie jest nadzorowany.

  Lampa UV zwalczająca drobnoustroje

  Lampa UV zamontowana pod robotem zwalcza drobnoustroje, których nie da się usunąć samym odkurzaniem, lub mopowaniem. Połączenie odkurzania z funkcją dezynfekcji podłogi jest wyjątkowo pomocne, szczególnie dla alergików i astmatyków.

  Aplikacja mobilna

  Robotami sprzątającymi PURON z łatwością możesz sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Pozwala ona na inteligentne zaprogramowanie sprzątania jeszcze przed rozpoczęciem. Możesz postawić wirtualną ścianę, wyznaczyć obszary, do których robot nie ma dostępu, sterować robotem, regulować siłę ssania, oraz ustawić godziny sprzątania, kiedy Ciebie nie ma w domu.

  Funkcja mopowania

  Roboty PURON posiadają podwójną funkcjonalność, która pozwala im nie tylko odkurzać, ale również mopować podłogi. Po zainstalowaniu specjalnego i bardzo pojemnego zbiornika robot automatycznie przestawia się na tryb mopowania. Z poziomu aplikacji możesz regulować poziom wilgotności szmatki, dzięki czemu masz pewność, że Twoje podłogi będą czyste i zadbane.

  Odkurzacze PURON

  Lekkie odkurzacze bezprzewodowe marki PURON osiągają siłę ssania jak odkurzacze przemysłowe. PURON PU20 to bardzo funkcjonalne urządzenie, które dzięki szerokiej gamie wymiennych końcówek możesz wykorzystać do sprzątania podłogi, dywanów, kanapy, jak również tapicerki w samochodzie. Podświetlana ssawka ułatwia sprzątanie nocą lub w ciemnych zakamarkach, a pojemna bateria z krótkim czasem ładowania daje Ci gwarancję gotowości do pracy w każdej chwili. Zaawansowana filtracja stwarza przyjazne powietrze alergikom.

  PURON spełni wszystkie Twoje potrzeby. PURON to przyszłość w teraźniejszości

 • ZACO