• Odkurzacz tradycyjny o dużej mocy
  • Przemysłowy odkurzacz tradycyjny Numatic Henry HVR200
  • Worki do odkurzacza
  • Odkurzacz Henry Numatic
  • Przemysłowy odkurzacz tradycyjny Numatic Henry HVR200
  • Przemysłowa zwijarka odkurzacz profesjonalny Henry HVR200 Numatic
  • Filtr TRITEX do odkurzaczy Henry HVR200 Numatic

Henry HVR200 Numatic odkurzacz + worki HepaFlo 15 szt. i magiczne gąbki 10 szt.

888,00 zł
Brutto

Ilość

Niezawodny, przemysłowy odkurzacz do domu HVR200 Henry Numatic + 15 worków HepaFlo + 10 magicznych gąbek.
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.GRATIS

15* worków HepaFlo (kartonik 10 szt. + 2 szt. otrzymają Państwo z odkurzaczem, 3 sztuki zostaną wysłane oddzielnie Pocztą Polską + GRATIS zawieszka zapachowa z podobizną Henry'ego lub George'a)
10 magicznych gąbek

W zestawie oszczędzasz ok. 40 zł!

Odkurzacz Numatic HVR200 Henry zbudowany z trwałych elementów

Henry Numatic zbudowany z trwałych elementów
Henry posiada już ponad 15 milionów braci! Większość odkurzaczy Henry wciąż odkurza i ma się dobrze.
Materiały, z których został zbudowany odkurzacz to: stan nierdzewna i specjalne tworzywo STRUCTOFOAM, turbina ssąca HEM o wyjątkowo dużym podciśnieniu (pot. sile ssącej), zdolnym do pracy ciągłej. Dzięki tej niezwykle trwałej formie odkurzacz Henry Numatic może być stosowany w pracy przemysłowej.
Nasze odkurzacze otrzymały ocenę najbardziej rzetelnej marki odkurzaczy domowych w Wielkiej Brytanii!

Dbaj o planetę razem z Henrym!


Uśmiechnięty Henry nie tylko świetnie spełnia się w likwidowaniu brudu, ale także w trosce o planetę. Jego energooszczędność przejawia się w wysokim podciśnieniu ssania (sile ssącej 23kPa) oraz niskim zużyciu energii (620W). 

Odkurzacze Henry słyną z wytrzymałości, a na brytyjskim rynku można spotkać sprawne urządzenia z 40 letnim stażem. Fakt, że wykorzystywane komponenty są trwałe i wystarczają na długo, powoduje, że nie musimy produkować ich na dużą skalę. Ma to wielki wpływ na ślad węglowy, który jest zdecydowanie niższy w porównaniu do konkurencji.


Dzięki pracy z Henrym zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jeden worek wystarcza na około pół roku odkurzania. Co ciekawe, jest on wykonany w 80% z recyklingu! Dostępny jest również worek wielokrotnego użytku, który po zapełnieniu należy jedynie opróżnić i wytrzepać.

Podczas produkcji odkurzaczy nie wytwarzamy żadnych szkodliwych odpadów (zero waste to landfill). Zarówno odkurzacz, jak i opakowanie, można poddać w całości recyklingowi (WEEE).


Henry HVR200 wyposażony w zbiornik o pojemności aż 9L

Duża pojemność Henry HVR200Worki HEPA-FLO mają pojemność jest nawet 5x większą od tradycyjnych odkurzaczy. Możesz odkurzacz bez zmiany worka nawet przez 6 miesięcy!
Dzięki konstrukcji do zastosowań przemysłowych moc ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka.

Bogate wyposażenie - odkurzanie każdej powierzchni

Henry HVR200 Numatic dużo akcesoriówHenry wyposażony w wielofunkcyjne ssawki dociera do najbardziej niedostępnych miejsc bez trudu! W zestawie znajdują się końcówki zarówno do dywanów, podłóg twardych, jak i zakamarków w sofach.

Potężne podciśnienie = skuteczne odkurzanie

Odkurzacz Henry HVR200 potężna siła ssącaPotężna moc ssąca sprawia, że, Henry bez problemu rozprawia się z brudem i roztoczami znajdującymi się nawet głęboko w dywanach, czy sofach. Podciśnienie (siła ssąca) sięga do 2300mm H2O, czyli 22 555 Pa!

Odkurzanie dywanów i podłóg twardych jedną ssawą

Henry HVR200 SSAWA do podłogi i dywanuDzięki ssawie, która wyposażona jest w wysuwane włosie możliwe jest odkurzanie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów i wykładzin. Należy jedynie przełączyć przycisk i wysunąć lub wsunąć włosie (z wysuniętym możliwe jest odkurzanie nawet najdelikatniejszych podłóg).

Odkurzanie bez konieczności przepinania kabla między pokojami

Henry HVR200 kabel 10 metrówHenry HVR200 Już nie musisz przełączać między pokojami, kiedy odkurzasz. Henry posiada aż 10metrowy kabel, który pozwoli na odkurzanie kilku pokoi z wykorzystaniem tylko jednego gniazdka! Odkurzacz wyposażony został także w manualną zwijarkę, dzięki której ten długi kabel bardzo szybko można schować w cylindrze Henry'ego. Wygodę przemieszczania i manewrowania zapewniają też duże skrętne koła.

Akcesoria zawsze przy Henrym

Henry HVR200 stojak na akcesoriaZ tyłu odkurzacza znajdują się haczyki, na których można stabilnie powiesić rurę oraz dwa dwie ssawy.

Wymiana worka bez ulatniającego się kurzu

worki hepaflo do odkurzacza HenryWorki HEPA-FLO posiadają silikonowe zapięcie, które zapobiega wydostawaniu się zebranego kurzu.

Zaawansowana filtracja = czyste powietrze

Filtr TriTex NumaticOdkurzacz wyposażony jest w kilkuwarstwową filtrację. W standardzie w zestawie znajduje się filtr TriTex o rozległej powierzchni filtrującej oraz trójwarstwowe worki HEPA-FLO. Taki system zatrzymuje zdecydowaną większość zanieczyszczeń, pyłków i roztoczy.
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.
W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.


Odkurzacz Numatic HVR200 Henry: worki HepaFlo i magiczne gąbki

Dla naszych klientów przygotowaliśmy korzystny cenowo zestaw odkurzacza Numatic HVR200 Henry z workami HepaFlo i magicznymi gąbkami – wykorzystasz je do usuwania szczególnie silnych zabrudzeń.

Gąbki działają bez użycia dodatkowych detergentów. Radzą sobie z tłustymi plamami, śladami po kleju, czy też pisaku i długopisie. Wystarczy potrzeć nimi brudną powierzchnię, a zanieczyszczenia zostaną szybko usunięte. Czyszczone powierzanie nie zniszczą się na skutek energicznego pocierania – bez obaw możesz skorzystać z gąbki po odkurzeniu tapicerki swojego samochodu.

Numatic HVR200 Henry i worki HepaFlo

Odkurzacz Numatic HVR200 Henry i worki HepaFlo to zestaw, na który uwagę powinni zwrócić w szczególności alergicy. Każdy worek składa się z trzech warstw materiału filtrującego, zatrzymującego aż do 7 razy więcej cząsteczek kurzu. Silikonowa uszczelka chroni zebrany kurz przed przedostaniem się drobinek na zewnątrz. Zatyczka nie dopuszcza do wysypania się zawartości worka, gdy jest on poza odkurzaczem – z łatwością wymienisz worek na nowy.

Sprawdź także:


US-NU-900004:US-NU-604015:MFP-1076228EGF/2
5028965607473
167 Przedmioty

Opis

Wymiary
340x340x370
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
9 L
Ciężar [kg]
6,60
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)