Henry ECO HVR160 Numatic odkurzacz energooszczędny tradycyjny

1 099,00 zł
Brutto

Ilość

- Stworzony z trwałych materiałów, służy przez dziesięciolecia
- Jeszcze większa oszczędność energii, przy wysokiej skuteczności czyszczenia
- W całości poddawany recyklingowi (WEEE), a produkcja nie generuje szkodliwych odpadów, które nie podlegają recyklingowi (zero waste to landfill)

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Energooszczędny odkurzacz marki Henry
Dbamy o transparentność i o to, abyś nie miał żadnych wątpliwości co do parametrów odkurzaczy Henry. Podajemy również informacje dot. parametrów ssania (pot. siła ssąca) w fizycznej jednostce kPa (kilopaskal).

Henry ECO zużywa aż o 32% mniej energii (420 W) niż jego podstawowa wersja Henry HVR200 (620 W).

Siła ssąca energooszczędnej wersji wynosi 17 kPa, co oznacza, że w zestawieniu ze zużywaną energią jest aż o 12% bardziej wydajny od HVR200.

Henry ECO z uśmiechem dba o planetę!


Mniejszy ślad węglowy, dzięki pracy przez dziesięcioleciaOdkurzacze Henry zostały zaprojektowane do zadań specjalnych. Dzięki przemysłowej konstrukcji oraz akcesoriów ze stali nierdzewnej i specjalnego tworzywa Structofoam odkurzacz może pracować nieprzerwanie przez kilka godzin bez przegrzewania i zmniejszania podciśnienia ssania. W klasycznym użytku domowym Henry ECO będzie służył przez dziesięciolecia. Dzięki temu zmniejszamy ilość produkcji elektrośmieci i śladu węglowego.Polski serwis brytyjskich energooszczędnych odkurzaczy Henry

Wszystkie odkurzacze Henry objęte są 3-letnią opieką gwarancyjną polskiego serwisu door-to-door (2-letnią w przypadku zakupu na firmę). Urządzenie odbieramy do naprawy i wysyłamy na nasz koszt (w okresie gwarancji). Wszelkie niezbędne komponenty mamy zawsze dostępne "od ręki".

Dlaczego Henry ECO jest energooszczędny i ekologiczny?


Henry z uśmiechem dba o planetę. Zarówno energooszczędność, jak i trwałość tego odkurzacza obniżają niszczący ślad węglowy.

Dodatkowo proces produkcji nie generuje żadnych odpadów w postaci elektrośmieci (zero waste to landfill). Wszystkie wykorzystane zostają do ponownego wykorzystania.

Zarówno samo urządzenie, jak i opakowanie, w którym się znajduje nadają się do recyklingu. Henry ECO został oznaczony certyfikatem WEEE.

Worki są duże, więc nie wymagają częstej wymiany. Dodatkowo, zostały stworzone z materiałów, które w 80% pochodzą z recyklingu. Opcjonalnie możesz dokupić worki wielorazowe - wystarczy je opróżnić, wytrzepać i używać ponownie.

Czyste powietrze dzięki wielowarstwowej filtracji, w tym filtrującym workom


Worki HepaFlo są na tyle duże, że w warunkach domowych możesz zapomnieć o ich wymianie nawet na pół roku!
Dzięki silikonowej zaślepce podczas opróżniania zanieczyszczeń nic się nie kurzy.

HepaFlo są wykonane z trzech warstw trwałego materiału, więc zatrzymują do 7 razy więcej cząsteczek kurzu niż konkurencyjne papierowe worki.

Filtracja w odkurzaczu Henry wspierana jest także trójwarstwowym filtrem TriTex, który zatrzymuje większość pozostałych pyłów i zanieczyszczeń, przedostających się przez worek.

Bogaty zestaw akcesoriów do każdej powierzchni

Henry przygotowany został do walki z kurzem znajdującym się na każdej powierzchni. Sprawdź jakie akcesoria znajdziesz w zestawie:

 • ssawę standardową 270mm z wysuwanym włosiem – do podłóg twardych oraz dywanów i wykładzin;
 • ssawę małą 150mm z nasuwanym włosiem – również do podłóg twardych oraz dywanów i wykładzin;
 • wąską ssawę szczelinową – do trudno dostępnych, wąskich miejsc;
 • ssawę okrągłą z włosiem – do półek, szafek i różnych innych wyżej położonych miejsc, wrażliwych na zarysowania lub o nieregularnych kształtach (jak np. klawiatury);
 • turboszczotkę Ecobrush 190mm – do tapicerek, obić, dywanów i legowisk zwierząt domowych (bardzo dobrze wyczesuje sierść).

Skuteczny i wygodny w obsłudze

kabel

Odkurzacz Henry ECO posiada 10-metrowy kabel, dzięki któremu możesz odkurzyć nawet dużą powierzchnię bez konieczności przełączania się między gniazdkami.

Po zakończonej pracy kabel zwiniesz za pomocą mechanicznej zwijarki odpornej na uszkodzenia i zużycie.

Odkurzacz energooszczędny Numatic Henry Eco HVR160 – dlaczego warto go mieć?

Odkurzacz Henry Eco HVR160 jest mniejszy i lżejszy od modelu HVR 200, dlatego idealnie nadaje się do mniejszych powierzchni. Z pomocą tego ekologicznego i niezwykle wydajnego sprzętu szybko i dokładnie posprzątasz swoje biuro lub mieszkanie. Podsumowując, dlaczego warto kupić odkurzacz Henry Eco HVR160?

 • Został on wyposażony w system AutoSave, który pozwala na realną oszczędność energii,

 • posiada worki filtrujące Hepa-Flo, dzięki którym poprawisz jakość powietrza w swoim domu,

 • worki Hepa-Flo są łatwe w obsłudze, nawet Twoje dziecko bez problemu wymieni je na nowe,

 • wraz z odkurzaczem Henry Eco HVR160 otrzymasz pełny zestaw akcesoriów KIT A1, które cechują się solidnym wykonaniem,

 • to sprzęt ergonomiczny, ekonomiczny i ponadprzeciętnie wytrzymały.

Odkurzacz energooszczędny Numatic Henry Eco HVR160 zawsze sprząta z uśmiechem. Weź z niego przykład!


US-NU-912805
10 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
6 l
Wymiary
320x340x345mm
Moc całkowita
420 W
Zasilanie
230 V
Podciśnienie (pot. siła ssąca)
1750mm H20, 17 000 Pa
Ciężar [kg]
7,7
Filtry
TriTeX i worek HepaFlo
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)