• Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Ssawka do odkurzacza Numatic Henry HVR160 Ssawka parkiet/dywan

Henry HVR160 Numatic odkurzacz + gąbki magiczne i worki 5 szt.

809,00 zł
Brutto
Poręczny, kompaktowy odkurzacz HVR160 Henry Numatic, który ukryje się w każdym miejscu.

Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

- ODKURZACZ HVR160 NUMATIC
- MAGICZNE GĄBKI PURON 10 SZT.
- 5 SZT. WORKÓW HepaFlo*

Dlaczego Henry HVR160 Numatic

Niezwykle trwała budowa odkurzacza Henry HVR160


trwała budowa odkurzacza Henry HVR160W fabryce Numatic powstało już ponad 12 milionów odkurzaczy Henry! Większość z tych urządzeń wciąż odkurza mieszkania szczęśliwych posiadaczy.
Henry to domowa wersja odkurzacza profesjonalnego. Co świadczy o tym, że został zaprojektowany do zastosowań przemysłowych? Przede wszystkim materiały tj. stal nierdzewna i specjalne tworzywo Structofoam ukształtowane w bardzo trwałą konstrukcję. Dodatkowo Henry wyposażony jest w przemysłową turbinę ssącą Hem o niezwykłej sile przystosowaną do pracy ciągłej.
Odkurzacze HenryNumatic zostały ocenione przez użytkowników w Wielkiej Brytanii jako najbardziej rzetelna marka odkurzaczy domowych.

Jeden worek HepaFlo wystarcza na kilka miesięcy

Worek HepaFlo 6LPojemność zbiornika na worek jest 5-krotnie większa niż w zwykłych odkurzaczach. W zbiorniku mieści się 6-litrowy worek HEPA-FLO. W związku z tak dużą pojemnością, worki wymieniane są co ok. 6 miesięcy!
Ponadto, dzięki wyjątkowej budowie, moc ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka.

Skuteczne odkurzanie każdej powierzchni - komplet akcesoriów w zestawie

Komplet akcesoriów w zestawie Henry HVR160 NumaticBogaty zestaw akcesoriów odkurzacza Henry HVR160 zbiera brud z najbardziej niedostępnych miejsc i głęboko osadzony w sofach i dywanach.

Potężna siła ssąca

Odkurzacz Henry HVR160 duża siła ssącaPotężna siła ssąca odkurzacza (22 555 Pa) wciąga wszystko, z każdej powierzchni!

Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanów

Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanówOdkurzacz Henry HVR160 wyposażony jest w ssawę o szerokości 270 mm, w której schowane jest włosie, aby możliwe było dokładniejsze i bardziej komfortowe odkurzanie dywanów. Dzięki przełącznikowi, jednym przyciskiem można wysunąć włosie i odkurzacz powierzchnie twarde, jak np. panele.

Henry HVR160 wyposażony w bardzo długi przewód

Henry™ HVR160 wyposażony w bardzo długi przewódOdkurzacz Numatic Henry HVR160 wyposażony został w 10metrowy kabel. Dzięki temu nie musisz przełączać kabla między gniazdkami, kiedy chcesz odkurzyć kilka pokoi. Odkurzanie zajmuje mniej czasu i nie wymaga dodatkowych działań. Henry wyposażony jest także w ręczną przemysłową bezawaryjną zwijarkę do kabla oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia. To daje wygodę manewrowania i przemieszczania.

Akcesoria zawsze przy Henrym

Akcesoria na plecach Henry'egoDzięki specjalnej konstrukcji Henry może nosić najważniejsze akcesoria zawsze przy sobie!

Kurz szczelnie zamknięty w worku

Worki HepaFlo z zapięciemInnowacyjne silikonowe zapięcie worka HEPA-FLO zatrzymuje zanieczyszczenia w środku, co oznacza wymianę worków bez kurzu i bałaganu.

Powietrze przyjazne alergikom - wielowarstwowa filtracja

Wielowarstwowa filtracjaUmieszczony w odkurzaczu silnik doskonale współgra z filtrem TriTex, charakteryzującym się rozległą powierzchnią. Worki do zbierania zanieczyszczeń HepaFlo posiadają trzy warstwy. Tak zaawansowany system filtracji zatrzymuje większość zanieczyszczeń i pyłków. Charakteryzuje się również odpornością na zapychanie.

Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów AS0 o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2,2m (nr art. 903712)
- rura prosta 2x50cm stal nierdzewna (nr art. 601008)
- rura wygięta z regulacją (nr art. 601052)
- ssawka szczelinowa (nr art. 601142)
- ssawka 270mm (nr art. 902923)
- ssawka z włosiem, okrągła (nr art. 601144)
- ssawka do tapicerki 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- redukcja (nr art.
601141)
Do worków dorzucamy jeszcze GRATIS zawieszkę zapachową z podobizną Henry'ego lub George'a!
SPECYFIKACJA_1.png

Magiczne gąbki do czyszczenia różnych powierzchni w domu i samochodzie. Pakowane po 10 szt.


Gąbki wykonane są z pianki melaminowej. Z jednej strony wyłożone są włókniną, która utrzymuje strukturę gąbki, dzięki czemu może służyć nam dłużej.Dlaczego gąbki są MAGICZNE?


Gąbka zbiera brud, wnikając w mikropory, nie uszkadzając przy tym powierzchni. Wystarczy delikatnie potrzeć brudne miejsce wilgotną gąbką. Nie potrzeba żadnych detergentów do usuwania nawet trudnych plam, tj.: ślady po długopisie, czy nawet po kleju.

Co mogę czyścić magiczną gąbką?

Gąbki idealnie nadają się do czyszczenia fug. Zbiorą także zabrudzenia ze ścian, a nawet ślady mazaków czy długopisów. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić w niewidocznym miejscu, czy nie schodzi farba. Nie używaj przy tym również dużo siły. W większości przypadków gąbki wspaniale sprawdzają się do czyszczenia ścian.

Magiczną gąbką bardzo dobrze umyjesz kabinę prysznicową, lustro, okna. Nadaje się nawet do usuwania śladów kleju po naklejkach, tłustych śladów na drzwiach, czy do usuwania osadów po kawie i herbacie z kubków.

Gąbki przydają się także w kuchni - z nimi z łatwością pozbędziesz się tłustych plam z płyt kuchennych, a nawet przypalonego mleka. Wyczyścisz wnętrze kuchenki i osad z mydła znajdujący się w umywalkach i wannach.

Jeśli chcesz odświeżyć swoje białe trampki - użyj magicznej gąbki. Bez problemu wyczyści gumę w butach.
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.
W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-902398:MFP-1076228EGF/2
5028965678077
98 Przedmioty

Opis

Wymiary
315x315x345
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
6 L
Ciężar [kg]
6,00
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Worki
5 szt - HEPA-FLO
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)