• Obniżka
  • Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Odkurzacz przemysłowy Henry HVR160 Numatic
  • Ssawka do odkurzacza Numatic Henry HVR160 Ssawka parkiet/dywan

Numatic HVR160 Henry odkurzacz + GRATIS ZABAWKOWY ODKURZACZ HENRY CASDON

734,00 zł
808,99 zł
Zniżka 74,99 zł
Brutto
Poręczny, kompaktowy odkurzacz HVR160 Henry Numatic, który ukryje się w każdym miejscu.

 
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz Numatic HVR160 Henry mniejszy brat Henry'ego

GRATIS

- pięć* worków HEPA-FLO dołączonych przez producenta
- zabawkowa wersja odkurzacza Henry na baterie


Dlaczego Henry HVR160 Numatic

Niezwykle trwała budowa odkurzacza Henry HVR160


trwała budowa odkurzacza Henry HVR160W fabryce Numatic powstało już ponad 10 milionów odkurzaczy Henry! Większość z tych urządzeń wciąż odkurza mieszkania szczęśliwych posiadaczy.
Henry to domowa wersja odkurzacza profesjonalnego. Co świadczy o tym, że został zaprojektowany do zastosowań przemysłowych? Przede wszystkim materiały tj. stal nierdzewna i specjalne tworzywo Structofoam ukształtowane w bardzo trwałą konstrukcję. Dodatkowo Henry wyposażony jest w przemysłową turbinę ssącą Hem o niezwykłej sile przystosowaną do pracy ciągłej.
Odkurzacze HenryNumatic zostały ocenione przez użytkowników w Wielkiej Brytanii jako najbardziej rzetelna marka odkurzaczy domowych.

Jeden worek HepaFlo wystarcza na kilka miesięcy

Worek HepaFlo 6LPojemność zbiornika na worek jest 5-krotnie większa niż w zwykłych odkurzaczach. W zbiorniku mieści się 6-litrowy worek HEPA-FLO. W związku z tak dużą pojemnością, worki wymieniane są co ok. 6 miesięcy!
Ponadto, dzięki wyjątkowej budowie, moc ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka.

Skuteczne odkurzanie każdej powierzchni - komplet akcesoriów w zestawie

Komplet akcesoriów w zestawie Henry HVR160 NumaticBogaty zestaw akcesoriów odkurzacza Henry HVR160 zbiera brud z najbardziej niedostępnych miejsc i głęboko osadzony w sofach i dywanach.


Potężna siła ssąca

Odkurzacz Henry HVR160 duża siła ssącaPotężna siła ssąca odkurzacza (22 555 Pa) wciąga wszystko, z każdej powierzchni!


Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanów

Wielofunkcyjna ssawa do paneli i dywanówOdkurzacz Henry HVR160 wyposażony jest w ssawę o szerokości 270 mm, w której schowane jest włosie, aby możliwe było dokładniejsze i bardziej komfortowe odkurzanie dywanów. Dzięki przełącznikowi, jednym przyciskiem można wysunąć włosie i odkurzacz powierzchnie twarde, jak np. panele.


Henry HVR160 wyposażony w bardzo długi przewód

Henry™ HVR160 wyposażony w bardzo długi przewódOdkurzacz Numatic Henry HVR160 wyposażony został w 10metrowy kabel. Dzięki temu nie musisz przełączać kabla między gniazdkami, kiedy chcesz odkurzyć kilka pokoi. Odkurzanie zajmuje mniej czasu i nie wymaga dodatkowych działań. Henry wyposażony jest także w ręczną przemysłową bezawaryjną zwijarkę do kabla oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia. To daje wygodę manewrowania i przemieszczania.


Akcesoria zawsze przy Henrym

Akcesoria na plecach Henry'egoDzięki specjalnej konstrukcji Henry może nosić najważniejsze akcesoria zawsze przy sobie!


Kurz szczelnie zamknięty w worku

Worki HepaFlo z zapięciemInnowacyjne silikonowe zapięcie worka HEPA-FLO zatrzymuje zanieczyszczenia w środku, co oznacza wymianę worków bez kurzu i bałaganu.


Powietrze przyjazne alergikom - wielowarstwowa filtracja

Wielowarstwowa filtracjaUmieszczony w odkurzaczu silnik doskonale współgra z filtrem TriTex, charakteryzującym się rozległą powierzchnią. Worki do zbierania zanieczyszczeń HepaFlo posiadają trzy warstwy. Tak zaawansowany system filtracji zatrzymuje większość zanieczyszczeń i pyłków. Charakteryzuje się również odpornością na zapychanie.
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.
W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
Nauka poprzez zabawę!

3 KOLOROWANKi HENRY & PRZYJACIELE NAKLEJKI I KREDKI GRATIS!*Pozwól swojemu dziecku dołączyć do wesołej ekipy Numatica! Mini wersja flagowego produktu marki pozwoli maluchowi na rozwinięcie nowych umiejętności a szczery uśmiech Brytyjczyka umili z pozoru zwyczajne zajęcie zamieniając je w niezapomnianą przygodę! Odkurzanie już nigdy nie będzie nudne! Nauka dobrych nawyków od najmłodszych lat po raz pierwszy może być tak przyjemna! Zabawka zasilana jest bateryjnie, posiada również rozwijany przewód, zupełnie jak w wersji pełnowymiarowej.

Mały Henry, jak i duży,
czystość w domu wróży.
Gdy go włączysz, wnet zapomnisz
o paprochach, kurzu kotach...
Henry - małe do czystości wrota!

Cechą wyróżniającą odkurzacz Henry wśród innych zabawek tego typu jest PRAWDZIWE działanie. Odkurzacz nie tylko wydaje realistyczne dźwięki, lecz także wciąga drobne nieczystości tj. np. drobiny styropianu, malutkie strzępy papieru czy chusteczki higienicznej etc.

W zestawie znajdziemy:
-odkurzacz Henry
-rurę do odkurzacza, wąż
-ssawkę podłogową
-ssawkę szczelinową
-ssawkę okrągłą
-końcówki łączące
-pojemnik na nieczystości
-pudełko
-instrukcję w języku angielskim

Dziecko podczas zabawy uczy się odpowiedzialności, sumienności oraz przede wszystkim nabiera dobrych nawyków, które zaprocentować mogę w dorosłym życiu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności oraz ułatwia komunikację w rówieśnikami. Samodzielnie montowanie, dobieranie ssawek poprawia zaś zdolności manualne i decyzyjne, jak również przybliża łańcuch przyczynowo-skutkowy dziecku.

Zabawka posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i bezpieczeństwo - certyfikat CE oraz Lion Certificate.


Dane techniczne:
-waga około 1 kg
-wymiary 23 x 22 x 19 cm
-rekomendowany wiek 3+
-zasilanie bateryjne - 4 x bateria typu C
-zastosowanie prawdziwej turbiny ssącej
-certyfikat CE oraz Lion Certificate
-Kod producenta 728

*GRATISY - ZOSTANĄ PRZESŁANE OSOBNĄ PRZESYŁKĄ, POCZTĄ POLSKĄ


Henry – mały bohater od wielkich porządków!

US-NU-902398:ZAB728
5028965678077
17 Przedmioty

Opis

Wymiary
315x315x345
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
6 L
Ciężar [kg]
6,00
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Worki
5 szt - HEPA-FLO
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)