• Kleen Novatep 10 l - środek czyszczący do prania tapicerek i dywanów

George GVE370 Numatic odkurzacz piorący + 10L chemii Novatep + 13 worków HepaFlo

2 099,00 zł
Brutto

Ilość

Wszechstronny odkurzacz George GVE370 5-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników (5w1) w zestawie z pakietem 10L środka piorącego Novatep oraz 14-tu worków HepaFlo gratis!
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
dobry odkurzacz do prania dywanów i tapicerek
Dziesięć litrów profesjonalnego środka do parnia dywanów Kleen NOVATEP oraz czternaście worków HepaFlo GRATIS!

W zestawie oszczędzasz ok 200 zł!


TESTY ODKURZACZA GEORGE PANI GADŻETSprawdź jak odkurzacz George poradził sobie w programie Pani Gadżet!
>> TUTAJ <<

Pranie tapicerek, wykładzin i dywanów nie musi być trudnym wyzwaniem, jeśli skorzystasz ze specjalistycznego, a jednocześnie prostego w obsłudze sprzętu. Odkurzacz GVE370 George renomowanej i cenionej na całym świecie firmy Numatic spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

UWAGA! Nowa konstrukcja - te same parametry techniczne.

Dlaczego warto regularnie prać dywany i tapicerki za pomocą odkurzacza George?
pranie dywanów z odkurzaczem george GVE370 Numatic

Tradycyjne odkurzanie na sucho jest niezbędne i bardzo istotne, ale niewystarczające, by zachować żywotność dywanów i tapicerowanych mebli na długie lata. Nawet jeśli nie widzisz żadnych plam, to z biegiem czasu tkaniny ulegają zabrudzeniom, których odkurzacz tradycyjny nie usunie. Regularne pranie dywanów i tapicerek przywraca żywe kolory, nadaje tkaninom świeżości i przede wszystkim usuwa głębokie zabrudzenia.

Odkurzacz ekstrakcyjny GVE370 George jest sprzętem wielofunkcyjnym. Odkurza na sucho oraz pierze, a także wykonuje szereg innych zadań w domu. To nieoceniony pomocnik każdej rodziny!

Pranie dywanu? To proste z odkurzaczem George!

jak prać dywany

Odkurzacz, zaprojektowany do zadań profesjonalnych, może pracować przez cały czas. Dlatego jeśli planujesz pranie wszystkich kanap, dywanów i wykładzin, a na koniec chcesz wyczyścić samochodową tapicerkę – George świetnie da sobie radę. Odkurzacz pompuje (pompa o ciśnieniu 2 bar) wodę ze środkiem piorącym (pamiętaj, aby się nie pienił - polecamy Kleen Novatep) ze specjalnie zaprojektowanego zbiornika na wodę o pojemności 6l do dyfuzora. Silnik o mocy 1060W wyciąga wilgoć i zabrudzenia nawet z głębi tkaniny. Przy ręcznym wywabianiu plam z dywanów i tapicerek brud wciera się do wewnątrz, dlatego jest ono nieskuteczne. Odkurzacz George wyciąga brud i pozostawia tkaniny czyste i świeże.

Pojemność podczas prania

Pojemność podczas ściągania wody (bez prania)

Komfort podczas prania

Rurka, przez którą przepływa woda czysta do prania przymocowana jest do węża - dzięki czemu żadna niepotrzebna część nie będzie przeszkadzała podczas pracy.

Dodatkowo, do prania i odkurzania suchego są dwa różne węże. Dzięki czemu zanieczyszczenia mokre nie łączą się z suchymi i nie tworzą błota.

George zamiast mopa? Czemu nie!
Mop George GVE370

Mycie podłóg twardych na mokro to jedna z funkcji odkurzacza piorącego GVE370 George. Doskonale czyści i nie pozostawia zacieków. A ponieważ posiada osobny zbiornik na czystą wodę ze środkiem czyszczącym, a osobny na brudną, nie ma ryzyka zabrudzenia podłogi podczas mycia, tak jak ma to miejsce przy tradycyjnym mopie.

Odkurzacz GVE370 George przywróci blask w samochodzie
pranie tapicerki z odkurzaczem ekstrakcyjnym George

Tapicerka samochodowa jest wyjątkowo podatna na zabrudzenia. Przypadkowo rozlany napój czy tłuste plamy po jedzeniu nie wyglądają zbyt estetycznie. Każdy właściciel samochodu chciałby jechać komfortowo w czystym aucie. Odkurzacz piorący George odświeży i dokładnie wyczyści tapicerkę bez pozostawiania wilgoci.

GVE370 George – dobry odkurzacz na dziesięciolecia

trwały, mocny odkurzacz piorący

Odkurzacz wykonany został ze stali nierdzewnej, aluminium oraz trwałego tworzywa sztucznego STRUCTOFOAM. Turbina ssąca HEM przystosowana do nieustającej pracy posiada powiększoną moc 1060W.

Silnik posiada bardzo efektywny system chłodzenia TwinFlo By Pass – dzięki niemu siła ssania jest stała, a silnik izolowany od przypadkowo wciągniętej wody w czasie odkurzania na sucho.

Odkurzacz wyposażony jest w specjalny filtr TriTex, który w połączeniu w najwyższej jakości workami HepaFlo zatrzymuje zdecydowaną większość pyłów i zanieczyszczeń.

Odkurzacz posiada bardzo pojemny, liczący 15L worek, który w domowym użytkowaniu wystarcza nawet na kilkanaście miesięcy.

George jest także odkurzaczem bardzo wygodnym – posiada bowiem długi, liczący 10m kabel, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego przełączania go między gniazdkami. Jego koła są zwrotne i mają niski opór toczenia.

Akcesoria w zasięgu ręki


George nosi te najczęściej używane akcesoria zawsze przy sobie dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.

specyfikacje odkurzacza do prania GVE370

Zaufaj uśmiechowi zielonego odkurzacza GVE370 George i zapomnij o brudnych dywanach i zaciekach na sofie.DANE TECHNICZNE

Moc silnika: 1060 W
Zasilanie: 230 V
Podciśnienie (siła ssąca): 2400mm H2O = 23 536 Pa
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego: 2 bar
Pojemność na sucho: 15 L
Pojemność na mokro (tylko ściąganie zanieczyszczeń mokrych, bez prania): 9 L
Pojemność przy praniu 6 L woda brudna + 6 L roztwór piorący
Ciężar: 8,8 kg
Wymiary odkurzacza: 355 x 355 x 510 mm
Inne wymiary:

wąż na sucho - 187 cm

wąż na mokro - 318 cm

rura prosta zwykła - 42,5 cm

rura prosta z zaczepem do ssawy piorącej - 47 cm

rura gięta - 44 cm

przewód - 9,85 m

zasięg łączny na sucho (wąż, rury, przewód) - ok. 13 metrów

zasięg łączny do prania dywanów (wąż, rury, przewód) – ok. 14 metrów

Odkurzacz 5 w 1
- odkurzanie na sucho
- zbieranie wody
- mycie posadzek
- pranie tapicerek
- pranie wykładzin i dywanówGwarancja 3-letnia (oraz wykupienie gwarancji 3+2 lata) dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.

"


Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-915950:K-121752:US-NU-604016
5028965847534
95 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
15 L
Pojemność zbiornika na wodę
6 L
Wymiary
355x355x510
Moc całkowita
1060 W
Zasilanie
230
Podciśnienie (pot. siła ssąca)
23 536 Pa
Długość przewodu
10 m
Ciężar [kg]
8,8
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Inne dodatki
Płyn piorący Novatep 10 L
Worki
14 szt. HEPA-FLO
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego
2 bar

Pliki do pobrania

Karta charakterystyki Novatep

Pliki do pobrania (228.95k)
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)