• Odkurzacz sprzątający i piorący

George GVE370 Numatic Odkurzacz piorący do tapicerek + mega zestaw do prania tapicerek samochodowych

2 143,99 zł
Brutto

Ilość

Wszechstronny odkurzacz ekstrakcyjny George GVE370 6-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników (6w1) z dodatkowymi akcesoriami do odkurzania samochodu i gratisami.

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

WYJĄTKOWY ZESTAW ODKURZACZ PIORĄCY GVE370 DO ODKURZANIA I PRANIA TAPICEREK SAMOCHODOWYCH I TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC

+ GRATIS

- 4 SZT. WORKÓW HepaFlo
- ZESTAW DO ODKURZANIA SAMOCHODU I TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC O WARTOŚCI 249 ZŁ

W zestawie oszczędzasz ok. 244 zł!


TESTY ODKURZACZA GEORGE PANI GADŻETSprawdź jak odkurzacz George poradził sobie w programie Pani Gadżet!
>> TUTAJ <<


Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George to rozwiązanie idealne w każdym domu, w którym odkurzanie na sucho to stanowczo za mało. To gwarancja świeżości i czystości nie tylko w domu, ale i w samochodzie.

UWAGA! Nowa konstrukcja - te same parametry techniczne.

Pranie dywanów i tapicerek jest prostsze z odkurzaczem George
do prania tapicerek i dywanów

Wykładziny, dywan czy ulubiona kanapa dłużej będą cieszyć żywymi barwami, jeśli będą regularnie prane. Z biegiem czasu zabrudzenia stają się trudne do usunięcia odkurzaniem na sucho więc nawet jeśli nie widać żadnych plam, pranie jest z pewnością niezbędne.

Pompa elektryczna generuje podciśnienie natrysku roztworu piorącego o wartości 2 bar. Następnie za pomocą specjalnego dyfuzora woda z detergentem rozprowadzana jest równomiernie po powierzchni, bez nadmiernego jej namaczania. 

Silnik o mocy 1060 W wytwarza podciśnienie 23500 Pa, dzięki czemu skutecznie osusza i usuwa brud i wilgoć powstałe podczas prania.

Takiego efektu nie można uzyskać próbując wyprać tkaninę ręcznie, bowiem wtedy brud wcierany jest w głębsze warstwy i tym samym trudny do wywabienia.

Dzięki odkurzaczowi piorącemu George pozbędziesz się brudu, plam i zacieków ze swoich dywanów i tapicerek.

Komfort podczas prania

Rurka, przez którą przepływa woda czysta do prania przymocowana jest do węża - dzięki czemu żadna niepotrzebna część nie będzie przeszkadzała podczas pracy.

Dodatkowo, do prania i odkurzania suchego są dwa różne węże. Dzięki czemu zanieczyszczenia mokre nie łączą się z suchymi i nie tworzą błota.

Odkurzanie na sucho – to także zadanie dla odkurzacza George
duża moc ssąca do odkurzania

Odkurzacz GVE370 George pełni także funkcję odkurzacza na sucho. Znakomicie zbiera wszystkie pyłki, kurz, włosy i sierść zwierząt. Bardzo duży worek, mający pojemność 15l wystarcza na kilkanaście miesięcy domowego użytkowania. Szczelny worek HEPA-FLO zapobiega wydostawaniu się z jego wnętrza przykrych zapachów i pyłu.

Akcesoria w zasięgu ręki

Mycie podłogi? Dlaczego nie odkurzaczem George!
mycie i odkurzanie podłóg

Odkurzacz piorący George skonstruowany jest w taki sposób, żeby woda czysta była oddzielona od brudnej. Dlatego mycie podłóg twardych jest tak skuteczne. Myjemy podłogę wyłącznie czystą wodą z detergentem, inaczej niż w przypadku mycia podłogi mopem.

Doskonałe parametry techniczne odkurzacza przemysłowego GVE370 George
opis odkurzacza ekstrakcyjnego George GVE370 Numatic

Odkurzacz George jest bardzo trwałym sprzętem. Zawdzięcza to wysokiej jakości komponentom przeznaczonym do zastosowań przemysłowych. Wykonany z aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa STRUCTOFOAM tworzy bardzo trwałą formę.
W odkurzaczu GVE370 George znajduje się przemysłowa turbina ssąca HEM o dużej mocy 1060W.
Z racji przemysłowego zastosowania zdolna jest do nieustannego działania. Nawet przy zapełnionym worku siła ssąca w odkurzaczu pozostaje taka sama. Silnik chroniony jest przez specjalny system chłodzenia TwinFlo ByPass, który zapobiega także przypadkowemu wchłonięciu wilgoci podczas odkurzania na sucho.

Wydajna i skuteczna filtracja w odkurzaczu piorącym George
wydajny filtr w odkurzaczu George

Odkurzacz wyposażony został w filtr TriTex, który wychwytuje nawet niewielkie cząstki pyłu i kurzu. Dopełnieniem systemu filtracji jest pojemny (15l) worek, który wystarczy na wiele miesięcy domowego użytkowania. Worki szczelnie zamykają wszystkie zanieczyszczenia i nie wydobywa się z nich nieprzyjemny zapach.
 
Poznaj wyjątkowy, uśmiechnięty odkurzacz piorący GVE370 George i ciesz się czystością i świeżością w swoim domu.

DANE TECHNICZNE

Moc silnika: 1060 W
Zasilanie: 230 V
Podciśnienie (siła ssąca): 2400mm H2O = 23 536 Pa
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego: 2 bar
Pojemność na sucho: 15 L
Pojemność na mokro (tylko ściąganie zanieczyszczeń mokrych, bez prania): 9 L
Pojemność przy praniu 6 L woda brudna + 6 L roztwór piorący
Długość przewodu: 10 m
Ciężar: 8,8 kg
Wymiary: 355 x 355 x 510 mm

 

Odkurzacz 6 w 1
- odkurzanie na sucho
- zbieranie wody
- mycie posadzek
- pranie tapicerek
- pranie wykładzin i dywanów
- odkurzanie tapicerki i trudno dostępnych przestrzeni w samochodzie za pomocą dodatkowych akcesoriów
Gwarancja 3-letnia (oraz wykupienie gwarancji 3+2 lata) dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.

Gwarancja.jpg


Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów A26A o średnicy 32mm:

ZESTAW DO ODKURZANIA SAMOCHODU NUMATIC

akcesoria do odkurzania samochodu
Akcesoria pasują zarówno do odkurzaczy Henry, jak i George.
Dzięki nim jeszcze bardziej komfortowo odkurzysz naprawdę trudno dostępne miejsca w samochodzie.
Akcesoria przydadzą się również w domu, do odkurzania kaloryfera, czy wysokich schodów. Przejdź dalej, a dowiesz się dlaczego.

Końcówka do odkurzania sierści z tapicerek

turboszczotka do sierściPierwszy element zestawu docenią przede wszystkim posiadacze zwierząt. Jest to turboszczotka o szerokości 14 cm. Doskonale wyczesuje zanieczyszczenia, włosy i sierść z tapicerki. Wraz z potężnym odkurzaczem Numatic tworzą zgrany duet w walce z nawet najgłębiej osadzonym kurzem w samochodowych fotelach.
Tę małą turboszczotkę możesz także używać w domu. Odkurzysz nią legowiska zwierząt, kanapy, czy małe dywany.

Bardzo długa, giętka ssawa szczelinowa

giętka szczelinówka

Kolejne narzędzie przeznaczone jest do odkurzania naprawdę trudno dostępnych miejsc. Jest to długa giętka ssawa szczelinowa. Dotrzesz nią wszędzie, zarówno w domu, jak i w samochodzie, ze względu na jej giętką budowę.

giętka wąska ssawa


Dodatkowy wąż i adapter

dodatkowy wąż Numatic
Dzięki dodatkowemu wężowi (połączysz go ze standardowym wężem za pomocą dołączonego adaptera) możesz komfortowo odkurzać, bez zmartwień i przenoszenia odkurzacza.
Zasięg odkurzacza zwiększa się aż o 1,5 m. Przypominamy, że długość kabla wynosi aż 10 metrów.

duży zasięg odkurzania

Dzięki tej części odkurzysz także wysokie schody, bez konieczności wnoszenia Henry'ego.

Ten wyjątkowy zestaw sprawi, że odkurzanie trudno dostępnych miejsc stanie się łatwe i przyjemne.
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.

Duży zasięg odkurzacza Numatic GVE370

Numatic GVE370 to odkurzacz z długim przewodem o długości aż 10 m! Dodatkowo możesz zwiększyć jego zasięg, podłączając dodatkowy wąż zawarty w specjalistycznym zestawie do odkurzania auta za pomocą adaptera – w ten sposób zasięg zwiększa się aż o 1.5 metra.

Nie przenoś odkurzacza i nie przepinaj go w trakcie odkurzania. Posprzątaj szybciej, także na wysokich schodach, bez konieczności wnoszenia urządzenia po kolejnych stopniach. W małych mieszkaniach kabel wystarczy na swobodne odkurzenie wszystkich pomieszczeń.

 

Wielofunkcyjny odkurzacz Numatic GVE370 George

Odkurzacz do zadań specjalnych, który wykona za Ciebie całą prace – od zwykłego odkurzenia do usunięcia zabrudzeń niemożliwych do pozbycia się tylko myciem ręcznym. Gdy wydawało Ci się, że plama pozostanie na dywanie lub tapicerce na zawsze, problem rozwiąże niezawodny Numatic GVE370. Zamień system pracy z suchego na mokry – wystarczy, że wyjmiesz worek i filtr, zamontujesz zbiornik oraz odpowiednią końcówkę. Dla najlepszego efektu wykorzystaj szampon Novatep do czyszczenia dywanów i tapicerek.

 

Komu polecamy odkurzacz piorący Numatic GVE370 George + zestaw do prania tapicerek?

Numatic GVE370 George z akcesoriami do prania tapicerek to odkurzacz wielofunkcyjny, który odkurza na sucho, myje podłogi, czyści tapicerki oraz szybko usuwa ciecze. Nie martw się o rozlane płyny na Twoim ulubionym dywanie i czasochłonne, ręczne usuwanie silnych plam. Nasz odkurzacz piorący wykonuje pracę za Ciebie, jednocześnie oszczędzając Twój czas. Kto w szczególności powinien skorzystać z odkurzacza Numatic GVE370 George do tapicerek?

·  Właściciele zwierząt borykają się z wszechobecną sierścią, często bardzo ciężką do usunięcia ręcznie. Pojawia się ona nie tylko w domu – przewożąc pupile samochodem, ich sierść pozostaje także na tapicerkach samochodu. Gdy tylko zauważysz sierść, sięgnij po Numatic GVE370 i zbierz ją przy pomocy specjalnej końcówki do usuwania sierści z tapicerek. To turboszczotka o szerokości 14 cm, dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc i wyciąga z nich nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia.

· Odkurzacz sprawdzi się w domach zamieszkałych przez alergików. Wyposażony w skuteczny filtr TriTex, wychwytuje niewielkie cząsteczki pyłu i kurzu. Dodatkowo ze szczelnych worków nie wydobywają się zabrudzenia, mogące wpływać alergie lub trudności z oddychaniem. Co więcej, filtr TriTex doposażyć można w dodatkową wkładkę MicroTex, zapewniają filtrację zbliżoną do Hepa. 

· Jeśli dotychczas wymiana worka była dla Ciebie uciążliwa i niejednokrotnie zanieczyszczenia wypadały z jego wnętrza, po zakupie Numatic GVE370 ten problem skończy się. Innowacyjne zamknięcie worka nie dopuści, aby brud wydostał się na zewnątrz.

· Odkurzacz polecamy wszystkim klientom chcącym kupić gotowy zestaw, bez potrzeby dobierania do niego pozostałych akcesoriów. Sprzęt jest gotowy do użycia – po otrzymaniu zamówienia możesz od razu wyczyścić wszystkie tapicerki, podłogi oraz dywany. Kup zestaw i oszczędź 244 zł.

Sprawdź także:

US-NU-915950:K-121753/3:MFP-1076228EGF/2:US-NU-91181
5028965847534
100 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
15 L
Pojemność zbiornika na wodę
6 L
Wymiary
355x355x510
Moc całkowita
1060 W
Zasilanie
230
Podciśnienie (pot. siła ssąca)
23 536 Pa
Długość przewodu
10m
Pojemność na zabrudzenia
15L
Ciężar [kg]
8,8
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Inne dodatki
4 worki HepaFlo, 1L BlueStar, 2L Novatep, 10 szt. magiczne gąbki
Worki
4 szt. HEPA-FLO
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego
2 bar
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)