• Obniżka

Numatic GVE370 George odkurzacz piorący + worki HEPA-FLO 14 szt.

1 787,00 zł
1 877,00 zł
Zniżka 90,00 zł
Brutto
- profesjonalny odkurzacz piorący do zastosowań domowych George GVE370 Numatic
- środek do prania dywanów i tapicerek Novatep Kleen 2L
- 14 szt. worków HEPA-FLO 15L
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

George GVE370 Numatic + 14 szt. worków HEPA-FLO + GRATIS!

Odkurzacz ekstrakcyjny george GVE370 Numatic

GRATIS:


- Dwa litry profesjonalnego środka do parnia dywanów Kleen NOVATEP


- 14 worków HepaFlo

Trzy lata gwarancji w standardzie dla osób prywatnych. Przy zakupie na firmę - gwarancja 24 miesiące.

Odkurzacz piorący Numatic George GVE370 – pranie i odkurzanie bez wysiłku

3 lata gwarancji george gve370 numatic

Każdy, kto ceni sobie czystość i świeżość w domu wie, jak ważne jest pranie dywanów i tapicerek. Podczas użytkowania brudzą się nawet, jeśli wizualnie wydają się czyste. Tradycyjny odkurzacz nie wystarczy – tu sprawdzi się odkurzacz piorący Numatic George GVE370.

Dywan pachnący świeżością

odkurzacz ekstrakcyjny do dywanów
odkurzacz piorący dywany
pranie dywanów

Mimo odkurzania włókna dywanów i wykładzin kryją w sobie zabrudzenia, których nie da się usunąć na sucho. Odkurzacz piorący George GVE370 doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami różnego pochodzenia. Aby skorzystać z funkcji piorącej należy napełnić zbiornik wodą z detergentem (jest do tego specjalny, dedykowany środek). Odkurzacz rozprowadza wodę ze środkiem czyszczącym równomiernie, ale nie namacza nadmiernie powierzchni. Silnik usuwa nawet głęboko osadzone zabrudzenia oraz wilgoć.

Pojemność podczas prania
pojemność zbiornika podczas prania dywanów
Pojemność podczas ściągania wody (bez prania)
pojemność zbiornika podczas ściągania wody

Komfort podczas prania

Rurka, przez którą przepływa woda czysta do prania przymocowana jest do węża - dzięki czemu żadna niepotrzebna część nie będzie przeszkadzała podczas pracy.

Dodatkowo, do prania i odkurzania suchego są dwa różne węże. W ten sposób nie tworzy się "błoto" podczas odkurzania, które odbywa się po praniu.

George GVE370 wyszoruje podłogę

duża pojemność George GVE370 Numatic
Model ten posiada wydzielony zbiornik na wodę czystą i brudną, co sprawia, że mycie podłogi jest dużo skuteczniejsze i bardziej higieniczne niż korzystanie z mopa tradycyjnego. Skutecznie zastąpi więc zwykły mop, więc sprawdzi się także w pomieszczeniach, gdzie nie ma dywanów ani wykładzin.

Tapicerka lśni świeżością


Kanapa w salonie, samochodowe siedzenia lub fotel w sypialni – wszędzie tapicerka się brudzi z czasem, nawet jeśli użytkujemy ją bardzo ostrożnie. Najczęściej środki do tapicerek nie działają skutecznie. Dlaczego? Ponieważ wcierając środek, jednocześnie sprawiamy, że brud przenoszony jest głębiej. Skutek jest taki, że nie tylko zostają plamy, ale i zacieki od detergentu. Dlatego odpowiedzią na ten problem jest odkurzacz piorący Numatic GVE370 George. W prosty sposób wyciąga brud z głębi obicia i pozostawia meble czyste i suche.

George GVE370 poradzi sobie z domową awarią

odkurzacz do ściągania wody

Jeśli mamy do czynienia z dużą ilością rozlanej wody (np. z zepsutej pralki lub lodówki) nie musimy już szukać wszystkich ścierek jakie mamy w domu. Jest to działanie żmudne i mało efektywne. George skutecznie wciąga rozlane płyny z różnych powierzchni.

Wydajne odkurzanie zanieczyszczeń suchych

Odkurzacz George, tak jak inne produkty Numatic, zaprojektowany został do nieustannej pracy, więc nie przegrzewa się tak jak zwykłe odkurzacze domowe. Umieszczono w nim przemysłową turbinę ssącą HEM o powiększonej mocy 1060W. Dodatkowo, system chłodzenia silnika TwinFlo ByPass zapewnia stałą siłę ssania, nawet jeśli worek jest zapełniony. Chroni także silnik przed przypadkowo wciągniętymi płynami podczas odkurzania zanieczyszczeń suchych.

Liczący aż 15l pojemności worek wystarcza w warunkach domowych nawet na kilkanaście miesięcy użytkowania, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o częstych zmianach worka.

Akcesoria w zasięgu ręki


George nosi te najczęściej używane akcesoria zawsze przy sobie dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.


Wysokiej jakości system filtracji w odkurzaczu GVE370 George


Odkurzacze George GVE370 wyposażone zostały w system filtracji TriTex oraz HEPA-FLO, dzięki czemu wyłapują nawet najmniejsze pyłki i cząsteczki kurzu oraz roztoczy.


Jeden odkurzacz – wiele funkcjiZamiast odkurzacza do zanieczyszczeń suchych, mopa oraz sprzętu do prania dywanów warto zaopatrzyć się w uniwersalny, sprawdzający się w każdych warunkach odkurzacz GVE370 George. Jest to sprzęt wyjątkowo wysokiej jakości, wykonany z materiałów, które przetrwają wiele lat.


Gwarancja 3-letnia dla osób fizycznych. Przy zakupie na fakturę z NIP obowiązuje 2-letnia gwarancja.

gve zdj.PNG

Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.


W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.US-NU-825734:K-121753/2:US-NU-604016
60 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
15 L
Pojemność zbiornika na wodę
6 L
Wymiary
355x355x510
Moc całkowita
1060 W
Zasilanie
230
Podciśnienie
2400mm H2O - 23 536 Pa
Długość przewodu
10 m
Ciężar [kg]
8,8
Dodatkowe ssawy
brak
Inne dodatki
Płyn antywirusowy Septa Sine CID 1
Worki
14 szt. - HEPA-FLO
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)