• Obniżka
Odkurzacz Numatic George z zestawem akcesoriów
 • Odkurzacz Numatic George z zestawem akcesoriów
 • Odkurzacz do czyszczenia podłóg
 • Wielofunkcyjny odkurzacz Numatic George
 • Numatic George do czyszczenia dywanów i wykładzin
 • Końcówka do dywanów i wykładzin
 • Funkcje odkurzacza Numatic George
 • Różne końcówki Numatic George
 • Pranie wykładziny odkurzaczem piorącym
 • Odkurzacz piorący Numatic George
 • Czyszczenie dywanów
 • Bezpieczny dla dzieci odkurzacz Numatic George

Numatic GVE370 George odkurzacz piorący + worki HepaFlo 14 szt.

1 797,00 zł
1 897,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto
- profesjonalny odkurzacz piorący do zastosowań domowych George GVE370 Numatic
- środek do prania dywanów i tapicerek Novatep Kleen 2L
- 14 szt. worków HepaFlo 15L
Ilość

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz ekstrakcyjny george GVE370 Numatic

GRATIS:


- Dwa litry profesjonalnego środka do parnia dywanów Kleen NOVATEP


- 14 worków HepaFlo

Trzy lata gwarancji w standardzie dla osób prywatnych. Przy zakupie na firmę - gwarancja 24 miesiące.TESTY ODKURZACZA GEORGE PANI GADŻETSprawdź jak odkurzacz George poradził sobie w programie Pani Gadżet!
>> TUTAJ <<

Zapoznaj się z recenzją George’a opracowaną przez redakcję portalu AGDlab.pl


Każdy, kto ceni sobie czystość i świeżość w domu wie, jak ważne jest pranie dywanów i tapicerek. Podczas użytkowania brudzą się nawet, jeśli wizualnie wydają się czyste. Tradycyjny odkurzacz nie wystarczy – tu sprawdzi się odkurzacz piorący Numatic George GVE370.

Dywan pachnący świeżością

odkurzacz ekstrakcyjny do dywanów
odkurzacz piorący dywany
pranie dywanów

Mimo odkurzania włókna dywanów i wykładzin kryją w sobie zabrudzenia, których nie da się usunąć na sucho. Odkurzacz piorący George GVE370 doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami różnego pochodzenia. Aby skorzystać z funkcji piorącej należy napełnić zbiornik wodą z detergentem (jest do tego specjalny, dedykowany środek).

Pompa elektryczna generuje podciśnienie natrysku roztworu piorącego o wartości 2 bar. Dyfuzor rozprowadza wodę równomiernie po powierzchni, zapewniając doskonałe czyszczenie bez nadmiernego namaczania. Silnik o mocy 1060 W wytwarza podciśnienie (siłę ssącą) 23500 Pa, dzięki czemu skutecznie osusza i usuwa brud i wilgoć powstałe podczas prania.Pojemność podczas prania
pojemność zbiornika podczas prania dywanów
Pojemność podczas ściągania wody (bez prania)
pojemność zbiornika podczas ściągania wody

Komfort podczas prania

Rurka, przez którą przepływa woda czysta do prania przymocowana jest do węża - dzięki czemu żadna niepotrzebna część nie będzie przeszkadzała podczas pracy.

Dodatkowo, do prania i odkurzania suchego są dwa różne węże. W ten sposób nie tworzy się "błoto" podczas odkurzania, które odbywa się po praniu.

George GVE370 wyszoruje podłogę

duża pojemność George GVE370 Numatic
Model ten posiada wydzielony zbiornik na wodę czystą i brudną, co sprawia, że mycie podłogi jest dużo skuteczniejsze i bardziej higieniczne niż korzystanie z mopa tradycyjnego. Skutecznie zastąpi więc zwykły mop, więc sprawdzi się także w pomieszczeniach, gdzie nie ma dywanów ani wykładzin.

Tapicerka lśni świeżością


Kanapa w salonie, samochodowe siedzenia lub fotel w sypialni – wszędzie tapicerka się brudzi z czasem, nawet jeśli użytkujemy ją bardzo ostrożnie. Najczęściej środki do tapicerek nie działają skutecznie. Dlaczego? Ponieważ wcierając środek, jednocześnie sprawiamy, że brud przenoszony jest głębiej. Skutek jest taki, że nie tylko zostają plamy, ale i zacieki od detergentu. Dlatego odpowiedzią na ten problem jest odkurzacz piorący Numatic GVE370 George. W prosty sposób wyciąga brud z głębi obicia i pozostawia meble czyste i suche.

George GVE370 poradzi sobie z domową awarią

odkurzacz do ściągania wody

Jeśli mamy do czynienia z dużą ilością rozlanej wody (np. z zepsutej pralki lub lodówki) nie musimy już szukać wszystkich ścierek jakie mamy w domu. Jest to działanie żmudne i mało efektywne. George skutecznie wciąga rozlane płyny z różnych powierzchni.

Wydajne odkurzanie zanieczyszczeń suchych

Odkurzacz George, tak jak inne produkty Numatic, zaprojektowany został do nieustannej pracy, więc nie przegrzewa się tak jak zwykłe odkurzacze domowe. Umieszczono w nim przemysłową turbinę ssącą HEM o powiększonej mocy 1060W. Dodatkowo, system chłodzenia silnika TwinFlo ByPass zapewnia stałą siłę ssania, nawet jeśli worek jest zapełniony. Chroni także silnik przed przypadkowo wciągniętymi płynami podczas odkurzania zanieczyszczeń suchych.
Liczący aż 15l pojemności worek HepaFlo wystarcza w warunkach domowych nawet na kilkanaście miesięcy użytkowania, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o częstych zmianach worka.

Akcesoria w zasięgu ręki


George nosi te najczęściej używane akcesoria zawsze przy sobie dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.

Wysokiej jakości system filtracji w odkurzaczu GVE370 George

Odkurzacze George GVE370 wyposażone zostały w system filtracji TriTex oraz HepaFlo, dzięki czemu wyłapują nawet najmniejsze pyłki i cząsteczki kurzu oraz roztoczy.

Jeden odkurzacz – wiele funkcjiZamiast odkurzacza do zanieczyszczeń suchych, mopa oraz sprzętu do prania dywanów warto zaopatrzyć się w uniwersalny, sprawdzający się w każdych warunkach odkurzacz GVE370 George. Jest to sprzęt wyjątkowo wysokiej jakości, wykonany z materiałów, które przetrwają wiele lat.


Gwarancja 3-letnia dla osób fizycznych. Przy zakupie na fakturę z NIP obowiązuje 2-letnia gwarancja.

DANE TECHNICZNE

Moc silnika: 1060 W
Zasilanie: 230 V
Podciśnienie (siła ssąca): 2400mm H2O = 23 536 Pa
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego: 2 bar
Pojemność na sucho: 15 L
Pojemność na mokro (tylko ściąganie zanieczyszczeń mokrych, bez prania): 9 L
Pojemność przy praniu 6 L woda brudna + 6 L roztwór piorący
Długość przewodu: 10 m
Ciężar: 8,8 kg
Wymiary: 355 x 355 x 510 mm

 

Odkurzacz 5 w 1
- odkurzanie na sucho
- zbieranie wody
- mycie posadzek
- pranie tapicerek
- pranie wykładzin i dywanów

Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.


W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.US-NU-825734:K-121753/2:US-NU-604016
60 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
15 L
Pojemność zbiornika na wodę
6 L
Wymiary
355x355x510
Moc całkowita
1060 W
Zasilanie
230
Podciśnienie (pot. siła ssąca)
2400mm H2O - 23 536 Pa
Długość przewodu
10 m
Ciężar [kg]
8,8
Dodatkowe ssawy
brak
Inne dodatki
Płyn antywirusowy Septa Sine CID 1
Worki
14 szt. - HEPA-FLO
Podciśnienie natrysku roztworu piorącego
2 bar
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)