Odkurzacz piorący Numatic GVE 370 George

1 499,00 zł
Brutto
Wszechstronny odkurzacz ekstrakcyjny George GVE370 5-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników (5w1)

Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji
  • Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu.

Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George

Wszechstronny odkurzacz 5-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników

cztery worki HEPA-FLO® gratis***

Zapoznaj się z recenzją George’a opracowaną przez redakcję portalu AGDlab.pl


Z przyjemnością prezentujemy specjalistyczny sprzęt marki Numatic odkurzacz piorący George, zaprojektowany modułowo, aby spełnić pięć zastosowań profesjonalnych:


odkurzanie na sucho George GVE 3701. zbieranie workowe zabrudzeń suchych


zbieranie wody odkurzaczem George GVE 370 Numatic


2. zbieranie wody i zanieczyszczeń mokrych
3. szorowanie na mokro powierzchni twardych, tj.: gresy, czy lastrykopranie wykładzin i dywanów pranie tapicerek odkurzacz piorący George GVE 370


4. pranie wykładzin i dywanów

5. pranie tapicerek

Odkurzacz ekstrakcyjny George GVE370 stanowi sztandarowy model producenta urządzeń czyszczących Numatic. Rozpoczynając prace nad nim, projektanci podjęli decyzję, że będzie on spełniał wszystkie możliwe oczekiwania użytkowników, którzy chcą mieć odkurzacz wielozadaniowy. W rezultacie powstał najlepszy przyjaciel domu, jakiego można sobie wymarzyć. Dzięki niemu że otoczenie domowników, niezależnie od rodzaju powierzchni (salon, kuchnia, łazienka, samochód), będzie dosłownie lśniło i pachniało czystością.

Ekstrakcyjny odkurzacz piorący Numatic George GVE 370 to brytyjski fachowiec o najwyższych kwalifikacjach, dzięki któremu utrzymamy porządek w każdych warunkach. Jego wielofunkcyjność docenią wszyscy. Urządzenie to nadaje się nie tylko do dywanów i wykładzin, ale także podłóg z desek, paneli oraz kafli, a także obić meblowych w domu. Pomoże zaprowadzić również porządek wśród wykładzin i tapicerek we wnętrzu samochodu. Będąc w posiadaniu tego profesjonalnego odkurzacza sami dokonamy gruntownego sprzątania bez konieczności angażowania firmy sprzątającej, a ręczny sposób czyszczenia tapicerek przejdzie do historii.

Pranie dywanów z George'm to prawdziwa przygoda - zrób to fachowo:

Ponadprzeciętna pojemność Georga – do 15L na sucho i aż 9L na mokro – pozwala na szybkie i wygodne sprzątanie. W funkcji prania bardzo przydatne są dwa osobne zbiorniki na wodę czystą i brudną (każdy o poj. 6L), których wykorzystanie robocze pozwala skutecznie oczyszczać prane materiały wykorzystując wyłącznie czystą wodę lub roztwór piorący.

Pojemność prezentowanego odkurzacza jest imponująca i obejmuje do 15L na sucho i aż 9L na mokro, co pozwala na błyskawiczne i wygodne sprzątanie. Warto zwrócić uwagę na funkcję prania, w przypadku której zastosowano dwa osobne zbiorniki - na wodę czystą i brudną (każdy o pojemności 6L). Dzięki nim prane materiały są skutecznie oczyszczane przy wykorzystaniu wyłącznie czystej wody lub roztworu piorącego.

Konstruując odkurzacze z linii George, projektanci oparli się na systemie modułów, który pozwala uzyskać optymalną proporcję między jego pojemnością roboczą a rozmiarami zewnętrznymi. Warto także podkreślić, że elementy tworzące odkurzacze George zbudowano przy wykorzystaniu wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium i specjalne tworzywo STRUCTOFOAM®, które zostały ukształtowane w niezwykle trwałą formę, odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Odkurzacze Numatic piorące George zostały wyposażone w przemysłową turbinę ssącą HEM®, wyróżniającą się powiększoną mocą 1060W, dzięki której zdolny jest do nieustannej pracy niezależnie od wykonywanej funkcji. Wszechstronną pracę urządzeń dodatkowo skutecznie wspomaga efektywny system chłodzenia silnika TwinFlo ByPass, który nie tylko utrzymuje stałą siłę ssania, ale również izoluje silnik przed ewentualnym zassaniem wody w przypadku pracy na sucho.

Wspomniana wyżej turbina współgra doskonale z filtrem TRITEX® o rozległej powierzchni oraz trójwarstwowym workiem HEPA-FLO®. Te trzy wysoce profesjonalne elementy zatrzymują przeważającą większość zanieczyszczeń i pyłków. System filtracji odkurzacza charakteryzuje się wręcz przemysłową odpornością na zapychanie. Skuteczność taką osiągnięto dzięki niespotykanie dużej powierzchni łącznej wszystkich komponentów.

Warto zwrócić uwagę na unikalne ułożenie wszystkich opisanych elementów w konstrukcji odkurzacza, skutkujące stabilną siłą ssania. Nie ma na nią najmniejszego wpływu stopień napełnienia worka, którego pojemność to aż 15L. Dzięki temu odkurzacz George jest bardzo wydajny - nawet przez kilkanaście miesięcy nie ma potrzeby opróżniania go.

Odkurzacze piorące George GVE370 oferowane przez nasz sklep internetowy to praktyczne, energooszczędne, a przy tym ciche urządzenia, deklasujące inne w swoim gatunku – zarówno te z półki masowej, jak i specjalistycznej. Swoją zasłużoną pozycję zawdzięczają unikatowej konstrukcji, zapewniającej optymalne wykorzystanie mocy silnika w trakcie pozbywania się zanieczyszczeń, niezależnie od ich rodzaju.

Szeroki uśmiech jest miłym dodatkiem do wielu atutów oferowanych przez odkurzacz piorący George GVE 370 Numatic:

cecha -> korzyść

elektromagnetyczna pompa o ciśnieniu 2 bar
-> 
szybka aplikacja roztworu piorącego natryskiwanego pod kątem i ciśnieniem ułatwiającym usunięcie zabrudzeń


przemysłowa turbina HEM odkurzacz piorący GVE 370 Numatic


przemysłowa turbina do pracy ciągłej TwinFlo® HEM®
-> gwarancja trwałości, niezawodności – gwarancja 3 lata **


duży worek 15l odkurzacz piorący George GVE 370 Numatic


ekonomiczny worek o pojemności 15l
-> pojemność 5x większa niż zwykłych odkurzaczy wystarcza nawet na 6 miesięcy użytkowania domowego

wielostopniowy system filtracji odkurzacz piorący George GVE 370 Numaticwielostopniowy system filtracji TRITEX® oraz HEPA-FLO® – ponadprzeciętna powierzchnia filtracji
-> skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki
duża siła ssania odkurzacz piorący GVE 470 Numatic

podciśnienie (siła ssąca): 2400mm H2O = 23 536 Pa
-> oczyszcza głęboko powierzchnię z brudu i roztoczy


długi kabel 10 m odkurzacz piorący GVE 370 Numatic
przewód zasilający o dł. 10m
-> odkurzanie bez przełączania pomiędzy gniazdkami zasilającymiduże skrętne koła odkurzacz piorący GVE 370 George Numatic

duże oraz skrętne koła o niskim oporze toczenia
-> wygoda manewrowania i przemieszczania
energooszczędna konstrukcja, zoptymalizowane łopaty turbiny
-> niskie zużycie energii elektrycznej przy maksymalnej sile ssania

przemysłowa konstrukcja
-> stabilna siła ssania niezależnie od stopnia napełnienia worka

sporo elementów wyposażenia standardowego – lista poniżej
-> gotowość do pracy, łatwość dotarcia do najbardziej niedostępnych zabrudzeń

najwyższej jakości materiały
-> stal nierdzewna, specjalne tworzywo STRUCTOFOAM®
-> wielopokoleniowa trwałość użytkowania –  3 lata gwarancji w standardzie**


*wyniki badań konsumenckich w UK 2013 r.

**3 lata w standardzie
Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.

***producent dokłada do pudełka wraz z odkurzaczem na poziomie linii produkcyjnej 3 worki i są one rozumiane jako standardowe wyposażenie odkurzacza. Firma Polor Sp. z o.o. wysyła brakujący worek pocztą.

gve2 zdje.PNG


Gwarancja.jpg


Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów A26A o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2m (na sucho) (nr art. 601010)
- wąż ssący 3m (ekstrakcyjny) (nr art. 601299)
- komplet natryskowy (nr art. 601968)
- ssawka na sucho 300mm (nr art. 902070)
- redukcja (nr art. 601141)
- ssawka szczelinowa (nr art. 601142)
- ssawka z włosiem, okrągła 65mm (nr art. 601144)
- ssawka 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- ssawka do czyszczenia tapicerki (nr art. 601225)
- ssawka trójkątna do czyszczenia wykładzin (nr art. 601126)
- ssawka 300mm do zbierania wody z włosiem (nr art. 601827)
- rura wygięta, stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601009)
- rura prosta 50cm stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601006 + 601008)

Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
Numatic
US-NU-825734
5028965245156
25 Przedmioty

Opis

Pojemność na zabrudzenia
15L
Moc całkowita
1060 W
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)