• Turboszczotka AiroBrush Numatic

Henry HVR160 Numatic odkurzacz + akcesoria do sierści zwierząt - turboszczotka HairoBrush, 15 worków Hepa-Flo

919,99 zł
Brutto

Ilość

Poręczny, kompaktowy odkurzacz HVR160 Henry, który ukryje się w każdym miejscu. Doskonały dla posiadaczy psów i kotów. Wyposażony w przemysłową turboszczotkę Numatic oraz pakiet pojemnych worków HEPA-FLO


  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz Numatic HVR160 (mały) Henry

Poręczny, kompaktowy odkurzacz, który ukryje się w każdym miejscu.

Promocyjny zestaw dla właścicieli psów, kotów i innych zwierząt:
- Turboszczotka HairoBrush 190mm
- 15 sztuk worków HEPA-FLO w cenie (2 szt. worków dokładanych przez producenta, 3* sztuki wysyłane przez nas oddzielnie pocztą polską + GRATIS zawieszka zapachowa z podobizną Henry'ego lub George'a + opakowanie worków 10 szt.)

W zestawie oszczędzasz ok. 120 zł!


odkurzacz do sierści Henry Numatic
Produkowany od niemal 40 lat w Wielkiej Brytanii odkurzacz Henry stał się liderem na rynku odkurzaczy w Zjednoczonym Królestwie.
To wręcz symbol wysokiej jakości i trwałości wykonania, dlatego nie dziwi fakt, że odkurzacz Henry Numatic zyskał ogromną popularność w krajach Europy Zachodniej oraz na innych kontynentach.
Większość osób, które zdecydowały się na zakup odkurzacza HVR Henry, nigdy nie żałuje swojej decyzji. Jest to sprzęt wyjątkowo bezawaryjny i skuteczny.

Dlaczego HVR160 Henry to tak dobry odkurzacz?
Henry HVR160 dobry odkurzacz

Tak jak inne produkty Numatic, tak i Henry zaprojektowany został do zastosowań profesjonalnych. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz ze specjalnego tworzywa STRUCTOFOAM.

Dzięki zamontowaniu przemysłowej turbiny ssącej HEM odkurzacz HVR160 Henry został przystosowany do nieustannej pracy. Nie przegrzewa się jak inne odkurzacze domowe.

Podciśnienie (pot. siła ssąca) tego odkurzacza sięga aż 22 555 Pa!
Brud nie ma z nim szans.

Skuteczna filtracja w odkurzaczu HVR160 Henry

skuteczna filtracja w odkurzaczu Numatic

W odkurzaczu znajduje się bardzo skuteczny filtr TriTex, który zatrzymuje pyłki i cząsteczki kurzu. Składający się z trzech warstw worek  HEPA-FLO także zatrzymuje większość zanieczyszczeń. System filtracji jest odporny na zapychanie z powodu wyjątkowo rozległej powierzchni łącznej.

Jeden worek wystarczy na wiele miesięcy
duży worek Henry

Worki w odkurzaczu HVR160 Henry mają pojemność aż 6l. W domowym zastosowaniu oznacza to kilka miesięcy użytkowania bez konieczności wymiany worka! Dzięki silikonowej zatyczce są one bardzo szczelne, więc zanieczyszczenia się z nich nie wydobywają. Konstrukcja odkurzacza sprawia, że podciśnienie (pot. siła ssania) nie jest zależne od stopnia zapełnienia worka. Nie ma zatem obaw, że będzie pracował gorzej, bo worek nie jest pusty.

Dywany i podłogi twarde odkurzysz bez zmiany ssawy
odkurza dywany i podłogi twarde

Nie musisz zmieniać ssawy kiedy przechodzisz z odkurzania dywany do odkurzania podłogi twardej lub odwrotnie. Jednym przyciskiem możesz chować i wysuwać włosie, a co za tym idzie odkurzać każdy rodzaj podłogi. Przy odkurzaniu dywanu chowamy włosie, zaś przy odkurzaniu paneli czy kafelków wysuwamy.
Henry ma aż 10 elementów w standardowym wyposażeniu!
akcesoria w odkurzaczu Numatic Henry
haczyk do akcesoriów Henry HVR

Odkurzacz Henry posiada bogaty zestaw akcesoriów, dzięki którym uda się odkurzyć nawet najgłębsze zakamarki. Pozwalają odkurzyć dywany, podłogi twarde, tapicerki, a także zagłębienia w sofach i fotelach. Co ważne, akcesoria Henry ma zawsze przy sobie dzięki swojej specjalnie zaprojektowanej konstrukcji.

Łatwe poruszanie się odkurzaczem Henry po domu

odkurzacz z długim przewodem

Odkurzacz HVR160 Henry posiada skrętne koła o niskim oporze toczenia. Ułatwia to poruszanie się z odkurzaczem podczas sprzątania. Nie przewraca się on i lekko przemieszcza. Co ważne, odkurzacz posiada aż 10m przewodu zasilającego i przemysłową zwijarkę do kabli. Dzięki temu nie ma konieczności ciągłego przepinania przewodu do kolejnych gniazdek. Po zakończeniu odkurzania łatwo zwinąć kabel.


gwarancja numatic

DANE TECHNICZNE

Moc silnika: 620 W

Zasilanie: 230 V

Podciśnienie (siła ssąca): 2300mm H2O = 22 555 Pa

Pojemność: 6 l

Waga: 6 kg

Wymiary odkurzacza: 315x315x345 mm

Inne wymiary:

wąż - 200 cm

2 x rura prosta - 42,5 cm

rura gięta - 44  cm

przewód - 985 cm

zasięg roboczy (wąż, rury, przewód) – ok. 13 m


Gwarancja.jpg

Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów AS0 o średnicy 32mm:

- wąż ssący
- rura prosta 2x
- rura wygięta z regulacją
- ssawka szczelinowa
- ssawka 270mm
- ssawka z włosiem, okrągła
- ssawka do tapicerki 150mm
- szczotka do ssawki 150mm
- redukcja

- dodatkowe opakowanie worków 604015 (5 + 10szt)

Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-902398:US-NU-601228:US-NU-604015
5028965678077
155 Przedmioty

Opis

Wymiary
315x315x345
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
6L
Ciężar [kg]
6,00
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
Turboszczotka HairoBrush 190mm
Worki
15 szt. HEPA-FLO
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)