• Obniżka

Numatic HVR200 Henry odkurzacz antyalergiczny

848,00 zł
948,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto
Odkurzacz dla alergików HVR200 Henry Numatic do zbierania zanieczyszczeń suchych, doposażony w filtr MicroTex.Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz Numatic HVR200 Henry antyalergiczny

Przemysłowy odkurzacz dla alergików z odpowiednikiem filtracji HEPA

W komplecie 5* worków HEPA-FLO dołączonych przez producenta.

Z przyjemnością prezentujemy najbardziej ludzki a jednocześnie antyalergiczny odkurzacz w historii sprzętu AGD - jest nim Henry Numatic, do którego dołączamy specjalistyczny filtr MicroTex do samodzielnego zastosowania.
Samodzielny montaż filtra pozwala na tańszy zakup z utrzymaniem walorów użytkowych modelu Henry HVR 200M, który posiada ten sam filtr, z tą tylko różnicą, że jest on zamontowany fabrycznie.
Antyalergiczny odkurzacz Henry HVR 200 Numatic pomoże każdemu, kogo drażnią pyłki, kurz, czy roztocza. To doskonały odkurzacz dla alergika, który dzięki 3-stopniowemu systemowi filtracji oczyści przestrzeń szybko i skutecznie zatrzymując w sobie 99,95% zanieczyszczeń, nawet tych najmniejszych - niewidocznych dla oka, lecz drażniących drogi oddechowe. Zastosowano w nim filtr antyalergiczny Numatic MicroTex, który w zastawieniu ze standardowym filtrem TriTex oraz trójwarstwowym workiem HEPA-FLO stanowi odpowiednik stopnia filtracji HEPA H13.

Odkurzacz Numatic HVR200 Henry – niezawodny domowy odkurzacz o przemysłowych parametrach
przemysłowy odkurzacz Henry Numatic

Produkowany od niemal 40 lat w Wielkiej Brytanii odkurzacz Henry stał się liderem na rynku odkurzaczy w Zjednoczonym Królestwie.

To wręcz symbol wysokiej jakości i trwałości wykonania, dlatego nie dziwi fakt, że odkurzacz Henry Numatic zyskał ogromną popularność w krajach Europy Zachodniej oraz na innych kontynentach.

Większość osób, które zdecydowały się na zakup odkurzacza HVR Henry, nigdy nie żałuje swojej decyzji. Jest to sprzęt wyjątkowo bezawaryjny i skuteczny.

Tak jak inne produkty Numatic, tak i Henry zaprojektowany został do zastosowań profesjonalnych. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz ze specjalnego tworzywa STRUCTOFOAM.

Dzięki zamontowaniu przemysłowej turbiny ssącej HEM odkurzacz HVR200 Henry został przystosowany do nieustannej pracy. Nie przegrzewa się jak inne odkurzacze domowe.

Jeden worek = kilka miesięcy odkurzania
pojemny worek Henry

Worki w odkurzaczu HVR200 Henry mają pojemność aż 9l. W domowym zastosowaniu oznacza to kilka miesięcy użytkowania bez konieczności wymiany worka! Dodatkowo, dzięki silikonowym zapięciu są bardzo szczelne, więc zanieczyszczenia się z nich nie wydobywają podczas ich wyjmowania. Konstrukcja odkurzacza sprawia, że siła ssania nie jest zależna od stopnia zapełnienia worka. Nie ma zatem obaw, że będzie pracował gorzej, bo worek nie jest pusty.

Potężna siła ssąca - kurz i roztocza nie mają szans
duża siła ssąca odkurzacz Henry HVR

Potężna siła ssąca sprawia, że, Henry kurz i roztocza nie mają szans. Nawet te głęboko schowane w dywanach i tapicerkach. Podciśnienie (siła ssąca) sięga do 2300mm H2O, czyli 22 555 Pa!Henry przygotowany do każdego zadania

Henry HVR200 Numatic dużo akcesoriów
Henry posiada wielofunkcyjne ssawki, dzięki którym dociera do najbardziej niedostępnych miejsc bez trudu! W zestawie znajdują się końcówki zarówno do dywanów, podłóg twardych, jak i zakamarków w sofach czy tapicerkach.

Łatwe poruszanie się z odkurzaczem Henry po domu

długi kabel, dobra zwijarka Henry

Odkurzacz HVR200 Henry posiada skrętne koła o niskim oporze toczenia. Ułatwia to poruszanie się z odkurzaczem podczas sprzątania. Nie przewraca się on i lekko przemieszcza. Co ważne, odkurzacz posiada aż 10m przewodu zasilającego i przemysłową zwijarkę do kabli. Dzięki temu nie ma konieczności ciągłego przepinania przewodu do kolejnych gniazdek. Po zakończeniu odkurzania łatwo zwinąć kabel.


gwarancja numatic
Do worków dorzucamy GRATIS zawieszkę zapachową z podobizną Henry'ego lub George'a.


Gwarancja.jpg
Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów AS1 o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2,4m (nr art. 601240)
- rura prosta 2x50cm stal nierdzewna (nr art. 601008)
- rura wygięta z regulacją (nr art. 601052)
- ssawka szczelinowa (nr art.601142)
- ssawka 290mm (nr art. 601829)
- ssawka z włosiem, okrągła (nr art. 601144)
- ssawka do tapicerki 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- redukcja (nr art.
601141)

- filtr standardowy (nr art. 604165)
- filtr antyalergiczny (wkładany wewnątrz standardowego) (nr art. 604309)


Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-900004:US-NU-604309
5028965607473
89 Przedmioty

Opis

Wymiary
340x340x370
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
9L
Ciężar [kg]
6,60
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, MicroTex (antyalergiczny), HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)