• Obniżka
Numatic Henry z hipoalergicznymi workami
  • Numatic Henry z hipoalergicznymi workami
  • Funkcje Numatic Henry
  • Antyalergiczny wydajny odkurzacz
  • Sprawdzony odkurzacz Henry

Henry HVR200 Numatic odkurzacz antyalergiczny przemysłowy

909,00 zł
1 009,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto

Ilość

Odkurzacz dla alergików HVR200 Henry Numatic do zbierania zanieczyszczeń suchych, doposażony w filtr MicroTex.

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Energooszczędny odkurzacz Numatic HVR200 Henry antyalergiczny

Przemysłowy odkurzacz dla alergików z odpowiednikiem filtracji HEPA
W komplecie 5* worków HepaFlo dołączonych przez producenta.

 W zestawie oszczędzasz ok. 110 zł!

Z przyjemnością prezentujemy najbardziej ludzki a jednocześnie antyalergiczny odkurzacz w historii sprzętu AGD - jest nim Henry Numatic, do którego dołączamy specjalistyczny filtr MicroTex do samodzielnego zastosowania.
Samodzielny montaż filtra pozwala na tańszy zakup z utrzymaniem walorów użytkowych modelu Henry HVR200M, który posiada ten sam filtr, z tą tylko różnicą, że jest on zamontowany fabrycznie.
Antyalergiczny odkurzacz Henry HVR200 Numatic pomoże każdemu, kogo drażnią pyłki, kurz, czy roztocza. To doskonały odkurzacz dla alergika, który dzięki 3-stopniowemu systemowi filtracji oczyści przestrzeń szybko i skutecznie zatrzymując w sobie 99,95% zanieczyszczeń, nawet tych najmniejszych - niewidocznych dla oka, lecz drażniących drogi oddechowe. Zastosowano w nim filtr antyalergiczny Numatic MicroTex, który w zastawieniu ze standardowym filtrem TriTex oraz trójwarstwowym workiem HepaFlo stanowi odpowiednik stopnia filtracji HEPA H13.

Energooszczędność, trwałość, recykling


Dla nas naturalne jest to, że odkurzacz, który słynie z uśmiechu, troszczy się o planetę. Henry to urządzenie energooszczędne, a jego wielką zaletą jest połączenie wybitnego podciśnienia ssania (23kPa) i niewielkiego poboru energii (620 W).

Stawiamy na długowieczność! Nasze urządzenia z powodzeniem radzą sobie na brytyjskim rynku, a w użytku można spotkać odkurzacze wyprodukowane jeszcze w latach 80. Możliwe jest to dzięki trwałym komponentom, które wytwarzane są bez żadnych szkodliwych odpadów (zero waste to landfill). Nie musimy zatem wykorzystywać rozwiązań produkcyjnych na dużą skalę, a tym samym zmniejszamy ślad węglowy.

Worki HepaFlo, które są dedykowane do odkurzaczy Henry, zdecydowanie wpisują się w naszą troskę o planetę. Wyprodukowane zostały w 80% z recyklingu, a jeden worek wystarczy nawet na pół roku odkurzania! Możesz wybrać drugą opcję - worek wielokrotnego użytku. W tym przypadku, po zapełnieniu wystarczy worek opróżnić i wytrzepać. 

Urządzenie może zostać całkowicie poddane recyklingowi (WEEE), a opakowanie zostało wyprodukowane z materiałów, które mogą być powtórnie wykorzystane.Odkurzacz Numatic HVR200 Henry – niezawodny domowy odkurzacz o przemysłowych parametrach
przemysłowy odkurzacz Henry Numatic

Produkowany od niemal 40 lat w Wielkiej Brytanii odkurzacz Henry stał się liderem na rynku odkurzaczy w Zjednoczonym Królestwie.

To wręcz symbol wysokiej jakości i trwałości wykonania, dlatego nie dziwi fakt, że odkurzacz Henry Numatic zyskał ogromną popularność w krajach Europy Zachodniej oraz na innych kontynentach.

Większość osób, które zdecydowały się na zakup odkurzacza HVR Henry, nigdy nie żałuje swojej decyzji. Jest to sprzęt wyjątkowo bezawaryjny i skuteczny.

Tak jak inne produkty Numatic, tak i Henry zaprojektowany został do zastosowań profesjonalnych. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz ze specjalnego tworzywa STRUCTOFOAM.

Dzięki zamontowaniu przemysłowej turbiny ssącej HEM odkurzacz HVR200 Henry został przystosowany do nieustannej pracy. Nie przegrzewa się jak inne odkurzacze domowe.

Jeden worek = kilka miesięcy odkurzania
pojemny worek Henry

Worki w odkurzaczu HVR200 Henry mają pojemność aż 9l. W domowym zastosowaniu oznacza to kilka miesięcy użytkowania bez konieczności wymiany worka! Dodatkowo, dzięki silikonowym zapięciu są bardzo szczelne, więc zanieczyszczenia się z nich nie wydobywają podczas ich wyjmowania. Konstrukcja odkurzacza sprawia, że podciśnienie (pot. siła ssania) nie jest zależne od stopnia zapełnienia worka. Nie ma zatem obaw, że będzie pracował gorzej, bo worek nie jest pusty.

Potężne podciśnienie (pot. siła ssąca) - kurz i roztocza nie mają szans
duża siła ssąca odkurzacz Henry HVR

Potężne podciśnienie (pot. siła ssąca) sprawia, że, Henry kurz i roztocza nie mają szans. Nawet te głęboko schowane w dywanach i tapicerkach. Podciśnienie (siła ssąca) sięga do 2300mm H2O, czyli 22 555 Pa!

Henry przygotowany do każdego zadania

Henry HVR200 Numatic dużo akcesoriów
Henry posiada wielofunkcyjne ssawki, dzięki którym dociera do najbardziej niedostępnych miejsc bez trudu! W zestawie znajdują się końcówki zarówno do dywanów, podłóg twardych, jak i zakamarków w sofach czy tapicerkach.

Łatwe poruszanie się z odkurzaczem Henry po domu

długi kabel, dobra zwijarka Henry

Odkurzacz HVR200 Henry posiada skrętne koła o niskim oporze toczenia. Ułatwia to poruszanie się z odkurzaczem podczas sprzątania. Nie przewraca się on i lekko przemieszcza. Co ważne, odkurzacz posiada aż 10m przewodu zasilającego i przemysłową zwijarkę do kabli. Dzięki temu nie ma konieczności ciągłego przepinania przewodu do kolejnych gniazdek. Po zakończeniu odkurzania łatwo zwinąć kabel.


gwarancja numatic
Do worków dorzucamy GRATIS zawieszkę zapachową z podobizną Henry'ego lub George'a.DANE TECHNICZNE

Moc silnika: 620 W

Zasilanie: 230 V

Podciśnienie (siła ssąca): 2300mm H2O = 22 555 Pa

Pojemność: 9 l

Waga: 6,6 kg

Wymiary odkurzacza: 340x340x370 mm

Inne wymiary:

wąż - 200 cm

2 x rura prosta - 42,5 cm

rura gięta - 44  cm

przewód - 985 cm

zasięg roboczy (wąż, rury, przewód) – ok. 13 m
Gwarancja.jpg
Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów AS1 o średnicy 32mm:

- wąż ssący
- rura prosta 2x
- rura wygięta z regulacją
- ssawka szczelinowa
- ssawka 290mm
- ssawka z włosiem, okrągła
- ssawka do tapicerki 150mm
- szczotka do ssawki 150mm
- redukcja

- filtr standardowy
- filtr antyalergiczny (wkładany wewnątrz standardowego)


Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-900004:US-NU-604309
5028965607473
10 Przedmioty

Opis

Wymiary
340x340x370
Moc całkowita
620 W
Zasilanie
230
Długość przewodu
10 m
Pojemność na zabrudzenia
9L
Ciężar [kg]
6,60
Podciśnienie ssania 2300mm
22 555 Pa
Filtracja
TriTex, MicroTex (antyalergiczny), HEPA-FLO
Dodatkowe ssawy
brak
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie