• Obniżka

Henry Allergy HVA160 Numatic odkurzacz antyalergiczny z filtrem HEPA

1 299,00 zł
1 399,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto

Ilość

Najniższa cena 30 dni przed promocją wynosiła 1399 zł.

- stworzony z myślą o alergikach
- wyposażony w filtr HEPA13
- wielowarstwowa filtracja ze skutecznością 99,98%
- dzięki wyjątkowej konstrukcji oraz wydajnej filtracji silnik się nie zapycha i może służyć wiele lat
- wyposażony w liczne akcesoria
- worek z silikonowym zamknięciem - przy zmianie nie wydobywa się z niego kurz
- pojemność aż do 6 l
- certyfikat British Allergy Foundation
- wyposażony w dwie ssawy do podłóg
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Henry Allergy HVA160 - najwygodniejszy odkurzacz dla alergika wyposażony w system filtracji ze skutecznością do 99,98%

Dlaczego Henry Allergy jest tak wyjątkowy?
Zapoznaj się z recenzją odkurzacza na łamach portalu hipoalergiczni.pl -> TUTAJ

Wyposażony w 3 kilkuwartwowe elementy filtrujące: trójwarstwowe worki HepaFlo, trójwarstwowy duży filtr TriTex oraz wysokowydajny filtr HEPA.
Gwarancja 6 miesięcy bez czyszczenia i wymian filtrów! Nie musisz po każdym czyszczeniu wymieniać wody, czy czyścić filtrów, aby zachować wydajną filtrację. Po 6 miesiącach należy: sprawdzić stan podstawowego filtra i - jeśli jest zabrudzony - odkurzyć go; w razie potrzeby wymienić worek na zanieczyszczenia (worek wyposażony jest w silikonową zaślepkę, dzięki której kurz się nie unosi podczas wymiany).
Dzięki wielowarstwowej filtracji, kurz nie zapycha silnika odkurzacza.


Henry Allergy skuteczny w walce z alergenami

filtracja_1.jpgAż jedna na 3 osoby cierpi na alergie związane z kurzem, roztoczami, pyłkami, sierścią zwierząt, które ukrywają się w naszych domach. Praktycznie niewykrywalni, ci nieproszeni goście, z łatwością ukryją się nawet przed najpotężniejszymi domowymi odkurzaczami, wywołując alergie.

Na szczęście Henry Allergy jest po to, aby Ci pomóc!

Henry Allergy uzbrojony w filtr HEPA to znacznie więcej niż zwykły odkurzacz! Wraz z filtrem TriTex i workami filtrującymi HepaFlo, łapie w pułapkę cząsteczki o szerokości do 800 razy mniejszej niż ludzki włos!

Skuteczność odkurzacza Henry Allergy w walce z alergenami przetestowano w niezależnym laboratorium i zatwierdzono przez British Allergy Foundation

Alergeny nie mają szans, kiedy masz Henry Allergy pod ręką. Testy wykazały, że skuteczność filtracji w odkurzaczu wynosi 99,98%! Dzięki filtrowi HEPA, filtrowi TriTex i wysokowydajnym workom filtrującym HepaFlo, 3-stopniowy system filtracji Henry Allergy zapobiega ucieczce alergenów.

Bogaty zestaw akcesoriów do walki z alergenami


W całym domu kryją się alergeny: w dywanach, tapicerkach, materacach, pod meblami, na meblach i schodach. Na szczęście Henry Allergy wyposażony jest w odpowiednie narzędzia, aby dotrzeć do nich wszystkich!
Jego ssawa szczelinowa jest idealna do odkurzania wszystkich zakamarków, w tym trudno dostępnych miejsc pod meblami, między poduszkami sofy, w fotelach, itp.
Do delikatnych powierzchni takich jak półki, ozdoby, ramki do zdjęć, listwy, a nawet ościeżnice, przeznaczona jest okrągła szczotka z miękkim włosiem.
Mała ssawa z nasuwanym włosiem idealnie odkurzy o mniejsze powierzchnie, takie jak: sofa, fotele, tapicerkę, czy legowiska psa i kota.
Ponadto po zdjęciu włosia, ssawa nadaje się do odkurzania materacy!
Dzięki tym profesjonalnym narzędziom oraz dwóm szerokim ssawom do podłóg, roztocza nie mają szans z Henrym.

Henry Allergy idealny do każdego rodzaju podłóg


Henry Allergy ma nie jedną, ale aż dwie potężne ssawy do podłóg. Ssawa z wysuwanym włosiem (270 mm) odkurzy zarówno podłogi twarde, jak i dywany. Aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki w walce z alergenami na twardych podłogach, Henry Allergy został wyposażony w specjalistyczną ssawę FreeFlo (290 mm), która podczas odkurzania dokładnie przylega do podłogi. Z takimi akcesoriami Henry Allergy jest bezkonkurencyjny w walce z kurzem!

Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia

Odkurzacz pomieści aż do 6 litrów zanieczyszczeń suchych! To 5 x więcej pojemności niż w większości odkurzaczach bezworkowych. Henry Allergy został zaprojektowany tak, aby odkurzanie było bardzo efektywne, ale jednocześnie zajmowało jak najmniej czasu. Ten wyjątkowy model odkurzacza Numatic został wyposażony w 10-metrowy kabel, z pewnością wystarczy na wyczyszczenie podłóg w kilku pokojach, bez przełączania się między gniazdkami. Po skończonej pracy, kabel zwija się bardzo szybko dzięki przemysłowej manualnej zwijarce. Dodatkowo, Henry porusza się na dużych skrętnych kołach o niskim oporze toczenia. To daje wygodę manewrowania i przemieszczania.

Bez kurzu, bez brudu, bez alergenów


Worki Henry HepaFlo z innowacyjnym silikonowym zapięciem przechowują kurz i alergeny do samego końca. Podczas zmiany worka nie wydobywa się kurz, jak to dzieje się w przypadku opróżniania zbiorników w odkurzaczach bezworkowych.

Akcesoria zawsze pod ręką


Dzięki specjalnej konstrukcji Henry Allergy nosi części niezbędne do pracy zawsze przy sobie!

Dane techniczne

Pojemność: 6 l
Długość przewodu: 10 m
Moc silnika: 620 W
Podciśnienie (pot. siła ssąca): 2300mm H20 = 22 555 Pa
Ciężar: 7,7 kg
Zasilanie: 230 VWyposażenie odkurzacza Henry Allergy HVA160
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.
US-NU-908147
5028965764886
5 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)