• Obniżka
Henry’ego Quick
 • Henry’ego Quick
 • Henry’ego Quick odkurzacz bezprzewodowy
 • Henry’ego Quick odkurzacz pionowy
 • Odkurzacz bezprzewodowy dla alergików
 • Duży pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczu bezprzewodowym
 • Mały odkurzacz bezprzewodowy
 • Odkurzacz bezprzewodowy z wymiennymi nakładkami
 • Bezprzewodowy odkurzacz pionowy
 • Mocny odkurzacz bezprzewodowy
 • Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego
 • Montowanie na ścianie odkurzacza

Henry Quick HEN100 bezprzewodowy odkurzacz z wkładką filtrującą o pojemności 1l

2 499,00 zł
2 799,00 zł
Zniżka 300,00 zł
Brutto

Ilość

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2799 zł.

- Odkurzacz pionowy i ręczny w jednym

- Pojemność 1 litr

- Wkładki na kurz i filtrujące w jednym

- Bardzo długi czas pracy 70 min
 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.


Duży zbiornik, opróżnianie bez kurzu – bezprzewodowy odkurzacz dla alergików

To, co odróżnia Henry’ego Quick od innych odkurzaczy bezprzewodowych to system zbierania zanieczyszczeń oraz ich opróżniania.

W zbiorniku znajduje się wkładka filtrująca o pojemności aż 1 litra! Łączy ona w sobie funkcje worków na zanieczyszczenia oraz filtra w jednym. Dzięki takiemu rozwiązaniu rzadziej opróżniasz zbiornik, a kiedy już to robisz, nie unoszą się przy tym kłęby dymu, ponieważ cały brud zostaje we wkładce. Za pomocą jednego przycisku wyrzucisz wkładkę razem z jej zawartością do śmietnika.

Co ważne, dzięki konstrukcji, podciśnienie (pot. siła ssąca) urządzenia jest zawsze stałe, niezależnie od stopnia zapełnienia wkładki. Dzięki potężnej mocy brud ubijany jest do dna wkładki, dzięki czemu pojemność realnie wynosi 1 litr.

Wkładki stworzone zostały z materiałów pochodzących z recyklingu oraz nadających się do ponownego przetworzenia.

Filtr i worek w jednym – bardzo duża powierzchnia filtrująca 


Odkurzacz bezprzewodowy Henry Quick jest idealnym urządzeniem dla alergików. Dzięki swojej konstrukcji żadne zapachy ani drobnoustroje nie wydostają się na zewnątrz. Wkładka ma wyjątkowo dużą powierzchnię filtrującą. W związku z tym, że cały zebrany brud wpada do worków, po opróżnieniu zbiornik wygląda jak nowy. Nie ma innych filtrów ani zakamarków, które musisz czyścić, czy wymieniać. Wystarczy, że wymienisz wkładkę na nową i otrzymasz zupełnie nową wydajność, jakbyś dopiero wyjął odkurzacz z pudełka. Wkładka ma wyjątkowo dużą powierzchnię filtrującą.

W zestawie znajduje się aż 6 wkładek filtrujących. To oznacza 6 litrów do zbierania zanieczyszczeń na start!

Potężna moc i solidne wykonanie charakterystyczne dla Henry’ego

Odkurzacz bezprzewodowy Henry Quick to kolejna propozycja firmy Numatic. Jak wszystkie odkurzacze Henry i ten bezprzewodowy charakteryzuje się potężną mocą i trwałą konstrukcją. Numatic już od kilkudziesięciu lat produkuje urządzenia sprzątające zarówno domowe, jak i obiektowe, gotowe do pracy w każdych warunkach. Odkurzacz Henry Quick rozprawi się z każdym brudem!

Nawet 70 minut pracy na jednej baterii w odkurzaczu pionowym Henry Quick


Odkurzaczem bezprzewodowym Henry Quick odkurzysz naprawdę dużą powierzchnię. To dzięki pojemnej wkładce filtrującej, ale również dzięki potężnej baterii, zdolnej do pracy aż przez 70 minut.

Masz do dyspozycji turboszczotkę, którą możesz pozostawić włączoną lub – jeśli nie będzie potrzebna np. na podłogach twardych – wyłączoną. Dodatkowo masz możliwość ustawienia maksymalnej lub minimalnej mocy ssącej. Dzięki tym wszystkim ustawieniom, które mogą oszczędzać baterię, masz do dyspozycji nawet 70 minut pracy.

Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego Henry Quick

70 minut w trybie MIN i przy wyłączonej turboszczotce

55 minut w trybie MIN i przy włączonej turboszczotce

16 minut w trybie MAX i przy wyłączonej turboszczotce

14 minut w trybie MAX i przy włączonej turboszczotce

Przy tak długim czasie pracy, bateria nie wymaga długiego ładowania. Do pełna naładujesz ją w zaledwie 2,5 godziny.

Zestaw akcesoriów bezprzewodowego odkurzacza pionowego Henry do każdej powierzchni

Bezprzewodowy odkurzacz 2w1 - odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny 

Henry Quick to klasyczny odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1. Możesz go używać jako odkurzacza pionowego lub – po odłączeniu rury – jako odkurzacza ręcznego. Do walki z kurzem Henry został wyposażony w przydatnych akcesoriów:

Turboszczotka z podświetlaną ssawą w odkurzaczu Henry

Ta końcówka przyda Ci się do odkurzania zarówno dywanów i wykładzin, jak i podłóg twardych. Ssawa podświetli podłogę, aby ułatwić odkurzanie w trudno dostępnych, ciemnych miejscach. W ssawie znajduje się turboszczotka. Co istotne, za pomocą jednego przycisku możesz wyłączyć ją i odkurzać samą ssawą. To przydatna funkcja, kiedy musisz wciągnąć rozsypane produkty z podłogi twardej. Bardzo łatwo wyczyścisz wałek, wyjmując go całego ze ssawy.

Ssawa szczelinowa odkurzacza Henry

W zestawie nie zabrakło klasycznej ssawy szczelinowej do trudno dostępnych miejsc. Odkurzysz dzięki niej np. zakamarki w sofie.

Wąska ssawa z nasuwanym włosiem w odkurzaczu Henry

Dzięki niej dotrzesz zarówno w miejsca pod sufitem, ale również odkurzysz meble, bez obaw, że je porysujesz. Swobodnie posprzątasz okruchy po śniadaniu znajdujące się na blacie, czy rozsypany ryż w szufladzie.

Wieszak z kieszonkami na akcesoria 

Bezprzewodowego Henry’ego możesz mieć zawsze pod ręką, dzięki wieszakowi dołączonemu do zestawu. W nim możesz także umieścić końcówki do odkurzania. Niczego nie musisz chować po szafkach, a Henry będzie zawsze gotowy do pracy.

Sześć wkładów filtrujących do odkurzacza Henry w zestawie
Pods 2.png

Dodatkowa rączka poprawiająca komfort odkurzania

Otrzymujesz również dodatkową rączkę, którą możesz opcjonalnie zamontować do rękojeści odkurzacza. To po to, abyś odczuwał/a jak największy komfort podczas prowadzenia odkurzacza. Sam/a zdecydujesz, czy rączka będzie potrzebna, czy wygodniej będzie bez niej. Henry daje Ci możliwość wyboru.

Akumulator i zasilacz

W zestawie oczywiście znajduje się także akumulator oraz zasilacz z europejską wtyczką.

Produkowany w procesie recyklingu

Jak każdy bezprzewodowy odkurzacz Henry, również i ten bezprzewodowy stworzony został z materiałów pochodzących z recyklingu oraz nadających się do ponownego przetworzenia. Kurz w zbiorniku jest ubijany i dociskany do dna wkładki, dzięki czemu Henry wykorzystuje 100% dostępnej przestrzeni na kurz. Opróżniając zbiornik, pozbywasz się jednocześnie brudu (bez unoszenia w powietrzu), jak i filtra. Nie ma tam żadnych innych części, wymagających czyszczenia, czy wymiany, składających się np. ze szkodliwego plastiku.

Dodatkowo, dzięki naprawdę trwałej konstrukcji, odkurzacz będzie Ci służył przez długie lata.

US-NU-913928
5028965828076
10 Przedmioty

Opis

Pojemność zbiornika na kurz
1L
Czas pracy
70/55/16/14 min
Ciśnienie akustyczne
77 dB
Czas ładowania
2,5 godz.
Wymiary
270x240x1220 mm
Waga netto
3,2 kg
Zasilanie
25,2 V
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)