Djive odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1 pionowy, ręczny i mop ANTRACYT

599,00 zł
Brutto
- odkurzacz pionowy ręczny i mop w jednym
- bogaty zestaw akcesoriów
- duża siła ssąca 15 kPa
- pojemny zbiornik 500 ml
- pojemna bateria, długi czas pracy
- kolor antracyt
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz bezprzewodowy 3w1 - odkurzacz pionowy, ręczny i mop w jednym

odkurzacz z mopem
Djive Vacumate One AQUA odkurzacz 3 w 1. To urządzenie, którym umyjesz i odkurzysz podłogi. Dodatkowo, po wyjęciu rury, odkurzacz możesz zabrać do samochodu i wyczyścić tapicerki.

Wszystko to dzięki modułowości tego odkurzacza i szerokiego wachlarza akcesoriów dołączanych do zestawu. Z ich pomocą, możesz złożyć Vacumate One AQUA według własnych potrzeb do wykonania konkretnego zadania.

Odkurzacz i mop w jednym 


nakładka mopująca

Jeśli zamontujesz rurę i turboszczotkę do podłóg otrzymasz odkurzacz pionowy, który będzie doskonałym narzędziem do walki z kurzem.  Turboszczotka dodatkowo ma system zabezpieczający przed wplątywaniem się włosów i kabli.

mop Djive

Po dodaniu nakładki mopującej do ssawy odkurzacz zamienia się w mopa. Urządzeniem możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogę. Akcesorium przyczepiane jest na silny magnes. Nakładka ma pojemność 220 ml i sama automatycznie nawilża ściereczkę mopującą w trakcie sprzątania. To oszczędność czasu, pieniędzy i energii!

odkurzacz samochodowy

Natomiast jeśli przyczepisz do odkurzacza samą turboszczotkę do tapicerek (bez rury), otrzymujesz lekki i wygodny odkurzacz ręczny, idealny do wyczyszczenia swojego samochodu lub mebli. Turboszczotką z łatwością pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale i włosów, i sierści.

Podsumowując, wszystkie akcesoria w zestawie, to:

akcesoria do odkurzacza Djive
- Standardowa ssawa do podłóg z turboszczotką i diodami LED

- Dwie zamienne turboszczotki do standardowej ssawy: jedna z miękkim krótkim włosiem do podłóg twardych i alternatywna z pasami dłuższego twardego włosia do dywanów

- Płaska ssawa z wysuwanym włosiem – również bardzo przydatna przy odkurzaniu samochodów, ale także wyżej położonych powierzchni twardych (biurka, stoły, klawiatury) i wszelkich miękkich powierzchni (kanapy, sofy)

- Ssawa szczelinowa do wąskich, trudno dostępnych miejsc

- Stalowa długa rura do odkurzania podłóg

- Giętka rura do trudno dostępnych miejsc (dobrze uzupełnia się z ssawą szczelinową)

- Hak do wieszania odkurzacza na ścianie, w celu uzyskania szybkiego i wygodnego dostępu

- Zasilacz

Pojemny bezworkowy zbiornik z trójstopniową filtracją i odkurzaniem cyklonowym w odkurzaczu 3w1

opróżnianie zbiornika Djive
filtracja Djive

Zbiornik na zanieczyszczenia w odkurzaczu bezprzewodowym 3w1 pomieści aż pół litra suchych zanieczyszczeń. Opróżnia się go w bardzo łatwy sposób: klikając tylko jeden przycisk i wysypując zawartość. Nie tracisz pieniędzy na worki. Za filtrację odpowiadają wytwarzany w zbiorniku cyklon oraz trójwarstwowe filtry, które bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu od wypuszczanego powietrza. Dzięki temu, możesz spokojnie cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu nawet w trakcie odkurzania.Doświetlające diody LED na ssawie w odkurzaczu bezprzewodowym 3w1

podświetlenie led w ssawie
Z Vacumate One AQUA sprzątanie przy słabych warunkach oświetleniowych nie jest problemem. Bez względu na to kiedy najdzie Cię ochota lub po prostu znajdziesz czas na odkurzanie, w wykryciu zanieczyszczeń pomoże ci pas silnych czterech diod umieszczonych na głównej ssawie. Nawet w dzień mogą okazać się przydatne, zaskoczysz się jak dużej ilości zabrudzeń nie jesteś w stanie zobaczyć gołym okiem.


Duża siła ssąca 15 000 Pa i pojemna bateria w odkurzaczu bezprzewodowym 

odkurzacz ręczny samochodowy
Bezprzewodowy odkurzacz 3w1 Vacumate One AQUA posiada bardzo dużą siłę ssącą 15 000 paskali, która całkowicie wystarczy by usunąć wszystkie suche zanieczyszczenia napotkane w domu lub w samochodzie. Odkurzacz jest wyposażony w baterię o pojemności 3500 mAh i na jednym ładowaniu potrafi pracować aż do 35 minut.

TA1002
4260522141261
2 Przedmioty

Opis

Maksymalne podciśnienie ssania
15000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz
500 ml
Pojemność zbiornika na wodę
220 ml
Czas pracy
35 min
Ciśnienie akustyczne
70 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa / 3500 mAh
Waga
2,7 kg
Kolor
ANTRACYT
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)