Djive odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1 pionowy, ręczny i mop BIAŁY

599,00 zł
Brutto
- odkurzacz pionowy ręczny i mop w jednym
- bogaty zestaw akcesoriów
- duża siła ssąca 15 kPa
- pojemny zbiornik 500 ml
- pojemna bateria, długi czas pracy
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Djive odkurzacz 3 w 1: odkurzacz pionowy, odkurzacz ręczny i mop


Djive Vacumate One AQUA to hybrydowe urządzenie spełniające funkcje bezprzewodowego odkurzacza pionowego, samochodowego odkurzacza ręcznego i nawet mopa!

Wszystko to dzięki modułowości tego odkurzacza 3w1 i szerokiego wachlarza akcesoriów dołączanych do zestawu. Z ich pomocą, możesz złożyć Vacumate One AQUA według własnych potrzeb do wykonania konkretnego zadania.
Przyczepiając rurę i standardową turboszczotkę do podłóg, dostajesz w pełni funkcjonalny pionowy odkurzacz, który bez problemu zaprowadzi porządek w Twoim domu. Turboszczotka ta ma system zabezpieczający przed wplątywaniem się włosów i kabli.Dodaj do tego nakładkę mopującą, przyczepianą na silny magnes za ssawą, a będziesz mógł jednocześnie odkurzać i mopować podłogi, wszystko jednym ruchem. Nakładka ma pojemność 220 ml i sama automatycznie nawilża ściereczkę mopującą w trakcie sprzątania. To oszczędność czasu, pieniędzy i energii!Natomiast jeśli przyczepisz do odkurzacza samą turboszczotkę do tapicerek (bez rury), otrzymujesz lekki i wygodny odkurzacz ręczny, idealny do wyczyszczenia swojego samochodu lub mebli. Turboszczotką z łatwością pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale i włosów, i sierści.

Akcesoria odkurzacza 3 w 1 Djive : 

Podsumowując, wszystkie akcesoria w zestawie, to:


- Standardowa ssawa do podłóg z turboszczotką i diodami LED

- Dwie zamienne turboszczotki do standardowej ssawy: jedna z miękkim krótkim włosiem do podłóg twardych i alternatywna z pasami dłuższego twardego włosia do dywanów

- Płaska ssawa z wysuwanym włosiem – również bardzo przydatna przy odkurzaniu samochodów, ale także wyżej położonych powierzchni twardych (biurka, stoły, klawiatury) i wszelkich miękkich powierzchni (kanapy, sofy)

- Ssawa szczelinowa do wąskich, trudno dostępnych miejsc

- Stalowa długa rura do odkurzania podłóg

- Giętka rura do trudno dostępnych miejsc (dobrze uzupełnia się z ssawą szczelinową)

- Hak do wieszania odkurzacza na ścianie, w celu uzyskania szybkiego i wygodnego dostępu

- Zasilacz


Pojemny bezworkowy zbiornik z trójstopniową filtracją i odkurzaniem cyklonowym


Zbiornik na zanieczyszczenia odkurzacza Djive pomieści aż pół litra suchych zanieczyszczeń. Opróżnia się go w bardzo łatwy sposób: klikając tylko jeden przycisk i wysypując zawartość. Nie tracisz pieniędzy na worki. Za filtrację odpowiadają wytwarzany w zbiorniku cyklon oraz trójwarstwowe filtry, które bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu od wypuszczanego powietrza. Dzięki temu, możesz spokojnie cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu nawet w trakcie odkurzania.

Doświetlające diody LED na ssawie odkurzacza Djive


Z odkurzaczem Vacumate One AQUA sprzątanie przy słabych warunkach oświetleniowych nie jest problemem. Bez względu na to kiedy najdzie Cię ochota lub po prostu znajdziesz czas na odkurzanie, w wykryciu zanieczyszczeń pomoże ci pas silnych czterech diod umieszczonych na głównej ssawie. Nawet w dzień mogą okazać się przydatne, zaskoczysz się jak dużej ilości zabrudzeń nie jesteś w stanie zobaczyć gołym okiem.


Duża siła ssąca 15 000 Pa i pojemna bateria odkurzacza Djive


Odkurzacz Djive Vacumate One AQUA posiada bardzo dużą siłę ssącą 15 000 paskali, która całkowicie wystarczy by usunąć wszystkie suche zanieczyszczenia napotkane w domu lub w samochodzie. Odkurzacz jest wyposażony w baterię o pojemności 3500 mAh i na jednym ładowaniu potrafi pracować aż do 35 minut.

TA1001
4260522141254
3 Przedmioty

Opis

Maksymalne podciśnienie ssania
15000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz
500 ml
Pojemność zbiornika na wodę
220 ml
Czas pracy
35 min
Ciśnienie akustyczne
70 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa / 3500 mAh
Waga
2,7 kg
Kolor
BIAŁY
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)