Odkurzacz bezprzewodowy
  • Odkurzacz bezprzewodowy
  • Polecany odkurzacz bezprzewodowy
  • Odkurzacz z nakładką do mopowania
  • Polecany odkurzacz pionowy z nakładką do mopowania
  • Odkurzacz pionowy z funkcją mopa

PURON PU20 odkurzacz bezprzewodowy + nakładka mopująca + koncentrat myjący Blue Star

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

1 499,00 zł
Brutto

- szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

- dodatkowa ssawa z mopem (260 ml)

- ultralekka konstrukcja - zaledwie 1,5 kg

- bardzo bogaty zestaw akcesoriów

- długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. zależnie o wybranej siły ssącej

- pojemna bateria z bardzo krótkim czasem ładowania

- zaawansowany system filtracji cyklonowej

- zmywalny filtr

- metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia

- zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 550 ml

- opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku

- lampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia341028_sprawdzony_produkt12_png_90_adaptocena-4-5.pngodznaczenie-dobra-cena.pngprorankingi-polecamy.png

Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz pionowy PURON PU20 z dodatkową ssawą z nakładką mopującą do mycia podłóg.

Zapoznaj się z recenzją:


PCWorld.pl „PURON PU20 - bezprzewodowy odkurzacz pionowy z ogromną mocą [TEST]”

14.12.2020
„Naszym zdaniem PURON PU20 to mocny, wydajny i ciekawie skonstruowany odkurzacz bezprzewodowy, którym wygodnie i skutecznie wyczyścimy każdy rodzaj powierzchni, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, gdzie przebywają zwierzęta oraz podczas odkurzania wnętrz samochodów. Zaletą jest niska waga urządzenia, mobilność oraz pojemny zbiornik na nieczystości.””

prorankingi.pl „PURON PU20 | Test, Recenzja, Opinia | Czy warto kupić?”

08.12.2020
„Odkurzacz pionowy PURON PU20 okazał się wygodnym w użytkowaniu, a przede wszystkim bardzo wydajnym w stosunku do swojej ceny sprzętem.”

psy.pl „Test odkurzacza bezprzewodowego PURON PU20. Oto 5 rzeczy, które zaskakują!”

04.12.2020
„Taki sprzęt do doskonałe uzupełnienie w każdym domu zamieszkałym przez psa. Dlaczego? Bo robi rzeczy, których nie potrafią inne sprzęty. Po pierwsze – umie odkurzać dywany, w dodatku szybko, łatwo i skutecznie. Po drugie – bez wysiłku można go zanieść w dowolne miejsce (także na schody, gdzie do najbliższego kontaktu trzeba zejść na dół lub wejść na górę) i nawet kilka razy dziennie sprzątnąć bałagan, który zrobią na przykład brudne psie łapy. Po trzecie – można go skrócić o rurę i wykorzystać jako ręczny odkurzacz do tapicerki samochodowej (a jest tam trochę kłaków, oj jest).”
br22Bardzo_lekki__01.png
01_PU20_MOPOWANIE2.pngbr2IKONY_Dibea__04_Duza_sila_ssaca__v01(br2IKONY_Dibea__10_duzy_zbiornik_v02(1)_br2IKONY_Dibea_16_Obrotowa_nasada_v01_3.br2IKONY_Dibea__08_Podswietlona_ssawa_v0


odkurzacz z mopem


Lekki odkurzacz pionowy 3 w 1 z funkcją mopa

Odkurzacz PURON PU20 wyposażony jest w potężny bezszczotkowy silnik, dzięki któremu wytwarzana moc ssąca jest zbliżona do odkurzaczy przemysłowych i wynosi aż 25 000 Pa!

PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach:

- MIN – 8000 Pa
- MEDIUM – 14000 Pa
- MAX – 25000 Pa

Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia. W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii.

Odkurzacz łączy w sobie 3 funkcje:
- odkurzacza pionowego
- odkurzacza ręcznego
- mopa

Odkurzacz PURON z nakładką mopującą


Zestaw zawiera dodatkową turboszczotkę, do której doczepisz nakładkę mopującą. Odkurzacz będzie pracował na sucho i mokro jednocześnie. Dzięki temu umyjesz podłogę bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.
Pojemność zbiornika wynosi 260 ml.

Do zestawu dołączamy także pięknie pachnący koncentrat Blue Star do mycia podłóg.

Niezwykle lekki i łatwy w obsłudze odkurzacz bezprzewodowy

odkurzacz bezprzewodowy
Ten wyjątkowy odkurzacz jest jednym z najlżejszych na rynku. Bez rury - w formie odkurzacza ręcznego z małą turboszczotką - waży zaledwie ok. 1,5 kg. Odkurzysz bez zbędnego wysiłku.


W formie odkurzacza pionowego z rurą i dużą turboszczotką waga PURONA PU20 wynosi 2,4 kg.

Odkurzacz bezprzewodowy nie zawsze musi być więc ciężki. Nie musisz martwić się, że przy dłuższym odkurzaniu rozboli Cię ręka. Nawet odkurzanie sufitów nie będzie stanowić problemu.

Niewątpliwym atutem tego odkurzacza jest to, że nie trzeba trzymać przycisku podczas odkurzania. Wystarczy raz nacisnąć przycisk ON/OFF.

Odkurzanie PURONEM PU20 jest bardzo komfortowe i łatwe.

Nie przeoczysz żadnego okrucha z podświetlaną ssawą

podświetlana ssawapodświetlany odkurzacz

Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania.
Możesz sprzątać nawet po ciemku.
Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć.
Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których zwykle kryje się najwięcej kurzu.

Bogaty zestaw akcesoriów do odkurzania i mycia podłóg

Bogaty zestaw akcesoriów w połączeniu z potężną siłą ssącą sprawiają, że kurz nie ma szans w starciu z PURONEM PU20.

W zestawie znajdują się:

Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą 260 ml


Z odkurzaczem otrzymasz dwie turboszczotki z miękkim włosiem. Jedna z nich doposażona jest w nakładkę mopującą ze szmatką. Dzięki tym akcesoriom odkurzysz i umyjesz podłogę jednocześnie. Otrzymasz także drugą taką samą turboszczotkę bez mopa
. Taki zapas akcesoriów gwarantuje Ci zwycięstwo w starciu z kurzem.


Podświetlana ssawa z miękką turboszczotką do podłóg twardych

ssawa z miękkim włosiem
Turboszczotka jest idealna do odkurzania parkietów i innych podłóg twardych. Ma miękkie włosie i kółka. Sprawdzi się również na wykładzinach z niskim włosem.

To wyjątkowa szczotka, ponieważ nie wkręcają się w nią włosy i sierść – wszystko wciągnięte ląduje w zbiorniku.
Wsparta jest od wewnątrz solidnym metalowym łożyskiem.

Szczotka do dywanów z włosiem ułożonym w kształcie litery V

turboszczotkaW zestawie znajduje się także druga szczotka obrotowa, którą możesz zainstalować w powyższej ssawie. Ta szczotka z łatwością zbiera sierść i włosy, wyczesuje je z dywanów. Składa się z twardszego włosia ułożonego w kształt litery V dzięki czemu lepiej wyczesuje dywany i zbiera z nich zanieczyszczenia. Możesz ją zamontować w jednej ze ssaw. Dzięki temu w jednej ssawie możesz mieć szczotkę z miękkim włosiem do podłóg twardych z doczepioną nasadką mopującą, a w drugiej z twardszym.


Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc

szczelinówkaW standardowym wyposażeniu znajduje się również wąska ssawka szczelinowa, długa do trudno dostępnych miejsc. Odkurzysz dzięki niej wąskie przestrzenie, takie jak zakamarki w sofach i kanapach, czy listy przypodłogowe.


Mała turboszczotka do tapicerek i zwierzęcych legowisk

mała turboszczotkaDo odkurzacza PURON PU20 dołączamy również małą turboszczotkę z twardego włosia, która doskonale wyczesuje włosy i zanieczyszczenia z miękkich powierzchni. Możesz więc odkurzać łóżko, w którym znajduje się mnóstwo roztoczy i naskórka, kanapę, sofy, tapicerki, czy legowisko dla zwierząt. Ssawa nadaje się także do odkurzania samochodowej tapicerki.


Płaska wąska ssawa z wysuwanym włosiem

wąska ssawaDzięki wysuwanym włosom to akcesorium doskonale nadaje się do odkurzania powierzchni twardych tj.: mebli, biurek, klawiatur, kokpitów w samochodach. Odkurzysz nią również powierzchnie miękkie, np. kanapy, sofy. Możesz zatem używać jedynie twardej ssawy lub wyciągnąć włosie i nie martwić się o zarysowania.


czyścik do odkurzacza
Kolejnym elementem zestawu – rzadko spotykanym przy odkurzaczach pionowych – jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw.

Pojemna bateria, bardzo szybkie ładowanie

bateria do odkurzacza PURONOdkurzacz został wyposażony w pojemną baterię, zdolną do pracy przez 45 min! Dodatkowo do pełna bateria ładuje się zaledwie w 2-3 godziny!

Duży zbiornik, opróżnianie jednym przyciskiem

duży zbiornik

Pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.
Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak bardzo łatwe i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zebrany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie.

Zaawansowana filtracja = czyste powietrze

zaawansowana filtracja
Dzięki temu, że zbiornik jest bezworkowy zebrany brud i drobnoustroje nie zalegają w środku, a opróżnianie pojemnika jest bardzo łatwe i możesz robić to nawet po każdym użyciu. Nie mnożą się zatem drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo części - w tym filtry - znajdujące się w zbiorniku możesz myć pod bieżącą wodą.

Bezproblemowe odkurzanie pod meblami dzięki giętkiej nasadzie ssawki


giętka rura
łatwe odkurzanie pod meblami
Ssawa jest giętka i obrotowa. Dzięki czemu łatwo dotrzesz pod meble. Dodatkowo światełka na ssawie podświetlą Ci trudno dostępne miejsca. Odkurzanie takich miejsc jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp. będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°.


PURON PU20 zawsze pod ręką

wieszak na odkurzacz

W zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

Przygotowaliśmy: wieszak, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować wieszak za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałe śrubami.

Ważne jest, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.
POPU20:K-121793/0.2:POPU20.0032
5903760246631

Opis

Maksymalne podciśnienie ssania
25 KPa
Pojemność zbiornika na wodę
260 ml
Czas pracy
45min/20min/8min
Ciśnienie akustyczne
75 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa/2000 mAh
Czas ładowania
2~3 godz
Wymiary
1172x256x217
Waga netto
1,5 kg
Moc całkowita
400W
Zasilanie
29,6 V
Pojemność na zabrudzenia
550 ml
Silnik
Bezszczotkowy
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)