• Odkurzacz z podświetleniem
 • Odkurzacz, który odkurzy pod kanapami
 • Wygodna, obrotowa szczotka
 • Odkurzacz do samochodu
 • Odkurzacz do dywanów
 • odkurzacz pionowy PURON PU20
 • PURON PU20
 • Pojemnik na zabrudzenia PURON PU20
 • PURON PU20
 • Akcesoria PURON PU20
 • PURON PU20 akcesoria
 • PURON PU20
 • odkurzacz bezprzewodowy na ścianę

PURON PU20 lekki odkurzacz bezprzewodowy o potężnej mocy + GRATIS

1 199,00 zł
Brutto

- szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

- ultralekka konstrukcja - zaledwie 1,5 kg

- bardzo bogaty zestaw akcesoriów

- długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. zależnie o wybranej siły ssącej

- pojemna bateria z bardzo krótkim czasem ładowania

- zaawansowany system filtracji cyklonowej

- zmywalny filtr

- metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia

- zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 550 ml

- opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku

- lampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia341028_sprawdzony_produkt12_png_90_adaptocena-4-5.pngodznaczenie-dobra-cena.pngprorankingi-polecamy.png

Ilość

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
br22Bardzo_lekki__01.pngbr2IKONY_Dibea__04_Duza_sila_ssaca__v01(br2IKONY_Dibea_18_Zestaw__v01_1.pngbr2IKONY_Dibea__10_duzy_zbiornik_v02(1)_br2IKONY_Dibea_16_Obrotowa_nasada_v01_3.br2IKONY_Dibea__08_Podswietlona_ssawa_v0
Lekki odkurzacz PURON PU20 - odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy ssania

Silnik bezszczotkowy znajdujący się w odkurzaczu PU20 wytwarza potężną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa! To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe.

Lekki odkurzacz PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach:

- MIN – 8000 Pa
- MEDIUM – 14000 Pa
- MAX – 25000 Pa

Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia. W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii.

Jeśli chcesz, aby bezprzewodowy odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

Lekki odkurzacz bezprzewodowy (ultralekka konstrukcja) - nie męczy dłoni

PU20-machine color3.png
Odkurzacz PU20
jest niezwykle lekki. W formie odkurzacza ręcznego (bez rury, z małą turboszczotką lub szczelinówką) waży zaledwie ok 1,5 kg.

Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 również jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg.

Odkurzacz bezprzewodowy nie zawsze musi być więc ciężki. Nie musisz martwić się, że przy dłuższym odkurzaniu rozboli Cię ręka. Nawet odkurzanie sufitów nie będzie stanowić problemu.

Dodatkowo, odkurzacz wyróżnia się jeszcze jednym elementem - przycisku ON/OFF nie musisz trzymać podczas odkurzania, wystarczy raz przycisnąć, aby włączyć urządzenie. To bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Podświetlona ssawa w lekkim odkurzaczu PU20 = więcej widocznych okruchów do wciągnięcia


Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania. Możesz sprzątać nawet po ciemku.
Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć.
Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których zwykle kryje się najwięcej kurzu.

Idealnie wyposażony lekki odkurzacz do walki z kurzem

Do walki z kurzem oprócz siły ssącej masz jeszcze inną broń. Akcesoria, których jest naprawdę dużo.

W zestawie znajdują się:

Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem

Turboszczotka nadaje się zarówno do parkietu, ze względu na miękkie kółka i miękki włos szczotki, ale również odkurzysz nią dywany z krótkim włosem.
To wyjątkowa szczotka, ponieważ nie wkręcają się w nią włosy i sierść – wszystko wciągnięte ląduje w zbiorniku.
Wsparta jest od wewnątrz solidnym metalowym łożyskiem.

Dodatkowa szczotka do dywanów

W zestawie znajduje się także druga szczotka obrotowa, którą możesz zainstalować w powyższej ssawie. Ta szczotka z łatwością zbiera sierść i włosy, wyczesuje je z dywanów. Składa się z twardszego włosia ułożonego w kształt litery V dzięki czemu lepiej wyczesuje dywany i zbiera z nich zanieczyszczenia.

Wąska ssawa szczelinowa z nakładanym włosiem

W standardowym wyposażeniu znajduje się również wąska ssawka szczelinowa, na którą możesz nałożyć włosie. Dzięki niej odkurzysz trudno dostępne miejsca, ale także wąskie przestrzenie na meblach twardych (dzięki włosiu nie porysujesz blatów).

Mała ulepszona turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich

Do odkurzacza PURON PU20 dołączamy również małą ulepszoną turboszczotkę z twardego włosia, która doskonale wyczesuje włosy i zanieczyszczenia z miękkich powierzchni. Możesz więc odkurzać łóżko, w którym znajduje się mnóstwo roztoczy i naskórka, kanapę, sofy, tapicerki, czy legowisko dla zwierząt. Na czym polega ulepszenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, podczas odkurzania. Dzięki czemu, cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.Kolejnym elementem zestawu – rzadko spotykanym przy odkurzaczach pionowych – jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw.

Pojemna bateria, bardzo szybkie ładowanie

12.jpgDzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 min! Z pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna!

Duży zbiornik, łatwe opróżnianie lekkiego odkurzacza Pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml. Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak bardzo łatwe i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zebrany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie.

Zaawansowana filtracja = powietrze przyjazne alergikom


Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy – oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas. Nie mnożą się zatem drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest bardzo łatwe, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku oraz inne jego części można myć pod bieżącą wodą. Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy, ale również wszystkie inne elementy były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu.

Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki w lekkim odkurzaczu bezprzewodowym 
Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp. będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°.

Sprawę dodatkowo ułatwia jeszcze podświetlanie podłogi dzięki światełkom ledowym na ssawie.

Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką dzięki dołączonemu do zestawu haczykowi do montażu na ścianęW zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałę śrubami.

Pamiętaj, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.
POPU20C:K-121793/0.2
5903760246662
68 Przedmioty

Opis

Maksymalne podciśnienie ssania
25 KPa
Czas pracy
45min/20min/8min
Ciśnienie akustyczne
75 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa/2000 mAh
Czas ładowania
2~3 godz
Wymiary
1172x256x217
Waga netto
1,5 kg
Moc całkowita
400W
Zasilanie
29,6 V
Pojemność na zabrudzenia
550 ml
Silnik
Bezszczotkowy
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)