• Obniżka
 • Odkurzacz z podświetleniem
 • Odkurzacz, który odkurzy pod kanapami
 • Wygodna, obrotowa szczotka
 • Odkurzacz do samochodu
 • Odkurzacz do dywanów
 • odkurzacz pionowy PURON PU20
 • PURON PU20
 • Pojemnik na zabrudzenia PURON PU20
 • PURON PU20
 • Akcesoria PURON PU20
 • PURON PU20 akcesoria
 • PURON PU20
 • odkurzacz bezprzewodowy na ścianę

PURON PU20 lekki odkurzacz bezprzewodowy

999,00 zł
1 199,00 zł
Zniżka 200,00 zł
Brutto

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 999 zł.

- szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

- ultralekka konstrukcja - zaledwie 1,5 kg

- bardzo bogaty zestaw akcesoriów

- długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. zależnie o wybranej siły ssącej

- bardzo krótki czas ładowania

- zbiornik o poj. 550 ml

- opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku

- lampki umieszczone przy elektroszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia341028_sprawdzony_produkt12_png_90_adaptocena-4-5.pngodznaczenie-dobra-cena.pngprorankingi-polecamy.png

 • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
 • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
 • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

br22Bardzo_lekki__01.pngbr2IKONY_Dibea__04_Duza_sila_ssaca__v01(br2IKONY_Dibea_18_Zestaw__v01_1.pngbr2IKONY_Dibea__10_duzy_zbiornik_v02(1)_br2IKONY_Dibea_16_Obrotowa_nasada_v01_3.br2IKONY_Dibea__08_Podswietlona_ssawa_v0

Lekki odkurzacz PURON PU20 - odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy ssania

Silnik bezszczotkowy znajdujący się w odkurzaczu PU20 wytwarza potężne podciśnienie sięgające aż 25000 Pa! To podciśnienie, z jakim odkurzają urządzenia przemysłowe.

Lekki odkurzacz PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach:

- MIN – 8000 Pa
- MEDIUM – 14000 Pa
- MAX – 25000 Pa

Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia. W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii.

Jeśli chcesz, aby bezprzewodowy odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

Lekki odkurzacz bezprzewodowy (ultralekka konstrukcja) - nie męczy dłoni

PU20-machine color3.png
Odkurzacz PU20
jest niezwykle lekki. W formie odkurzacza ręcznego (bez rury, z małą elektroszczotką lub szczelinówką) waży zaledwie ok 1,5 kg.

Z rurą i największą elektroszczotką PURON PU20 również jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg.

Odkurzacz bezprzewodowy nie zawsze musi być więc ciężki. Nie musisz martwić się, że przy dłuższym odkurzaniu rozboli Cię ręka. Nawet odkurzanie sufitów nie będzie stanowić problemu.

Dodatkowo, odkurzacz wyróżnia się jeszcze jednym elementem - przycisku ON/OFF nie musisz trzymać podczas odkurzania, wystarczy raz przycisnąć, aby włączyć urządzenie. To bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Wygoda użytkowania odkurzacza sprawi, że wykonywanie codziennych obowiązków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Posprzątasz zdecydowanie szybciej i dokładniej. Lekki odkurzacz pionowy PURON PU20 może być wykorzystywany także przez młodszych domowników! Jeśli chcesz nauczyć dziecko samodzielnych porządków w swoim pokoju, odkurzacz o małej wadze nie powinien sprawić im żadnych problemów.

Jak na tak mocny odkurzacz, silnik pracuje niezwykle cicho – poziom jego głośności to 75 dB. Z pewnością nie będzie drażniący dla innych mieszkańców i nie stanie się uciążliwy przy dłuższym sprzątaniu.

Nasz cichy odkurzacz PURON PU20 to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają sprzętu wysokiej jakości, który nie zakłóca spokoju w domu. Dzięki innowacyjnej konstrukcji odkurzacz działa praktycznie bezszelestnie, więc możesz sprzątać w każdej chwili, nawet późnym wieczorem lub wczesnym rankiem, bez ryzyka obudzenia domowników.


Podświetlona ssawa w lekkim odkurzaczu PU20 = więcej widocznych okruchów do wciągnięcia


Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania. Możesz sprzątać nawet po ciemku.
Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć.
Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których zwykle kryje się najwięcej kurzu.

Idealnie wyposażony lekki odkurzacz do walki z kurzem

Do walki z kurzem oprócz podciśnienia (pot. siły ssącej) masz jeszcze inną broń. Akcesoria, których jest naprawdę dużo.

W zestawie znajdują się:

Podświetlana ssawa z elektroszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem

Elektroszczotka nadaje się zarówno do parkietu, ze względu na miękkie kółka i miękki włos szczotki, ale również odkurzysz nią dywany z krótkim włosem.
To wyjątkowa szczotka, ponieważ nie wkręcają się w nią włosy i sierść – wszystko wciągnięte ląduje w zbiorniku.
Wsparta jest od wewnątrz solidnym metalowym łożyskiem.

Dodatkowa szczotka do dywanów

W zestawie znajduje się także druga szczotka obrotowa, którą możesz zainstalować w powyższej ssawie. Ta szczotka z łatwością zbiera sierść i włosy, wyczesuje je z dywanów. Składa się z twardszego włosia ułożonego w kształt litery V dzięki czemu lepiej wyczesuje dywany i zbiera z nich zanieczyszczenia.

Wąska ssawa szczelinowa z nakładanym włosiem

W standardowym wyposażeniu znajduje się również wąska ssawka szczelinowa, na którą możesz nałożyć włosie. Dzięki niej odkurzysz trudno dostępne miejsca, ale także wąskie przestrzenie na meblach twardych (dzięki włosiu nie porysujesz blatów).

Mała ulepszona elektroszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich

Do odkurzacza PURON PU20 dołączamy również małą ulepszoną elektroszczotkę z twardego włosia, która doskonale wyczesuje włosy i zanieczyszczenia z miękkich powierzchni. Możesz więc odkurzać łóżko, w którym znajduje się mnóstwo roztoczy i naskórka, kanapę, sofy, tapicerki, czy legowisko dla zwierząt. Na czym polega ulepszenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, podczas odkurzania. Dzięki czemu, cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.Kolejnym elementem zestawu – rzadko spotykanym przy odkurzaczach pionowych – jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw.

Pojemna bateria, bardzo szybkie ładowanie

12.jpgDzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 min! Z pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna!

Dlaczego warto kupić odkurzacz PURON PU20? Bateria umożliwi Ci spokojnie posprzątanie całego domu, nie martwiąc się o wyczerpanie energii. Nigdy nie zaskoczy Cię przerwa w odkurzaniu, gdy nagle bateria wyczerpie się. 

Odkurzacz pracuje 8,20 lub 45 minut – czas pracy uzależniony jest od wybranego przez Ciebie podciśnienia (pot. siły ssącej). Wybierz maksymalny tryb i uzyskaj silne podciśnienie, które zbierze każdy kurz – nawet z najbardziej wymagających powierzchni. Gdy intensywna praca sprawi, że akumulator wyładuje się, po podłączeniu do ładowania odkurzacz będzie gotowy do ponownej pracy już w dwie godziny!

Duży zbiornik, łatwe opróżnianie lekkiego odkurzacza Pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml. Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak bardzo łatwe i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zebrany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie.

Odkurzacz PU20 to nie tylko doskonała jakość, ale także wygoda w użytkowaniu. Nasz produkt jest lekki, łatwy do przenoszenia i manewrowania w trudno dostępnych miejscach. Posiada też wiele praktycznych funkcji, takich jak łatwy do opróżniania pojemnik na kurz.

Pojemnik pomieści kurz, większe drobinki oraz wszechobecną w domu sierść. Pamiętaj, że nie musisz opróżniać pojemnika po każdym sprzątaniu! Jak otworzyć zbiornik na kurz w PURON PU20? To bardzo proste – wystarczy zwolnić blokadę przyciskiem. 


Zaawansowana filtracja = powietrze przyjazne alergikom


Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy – oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas. Nie mnożą się zatem drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest bardzo łatwe, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku oraz inne jego części można myć pod bieżącą wodą. Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy, ale również wszystkie inne elementy były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu.

Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki w lekkim odkurzaczu bezprzewodowym 
Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp. będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°.

Sprawę dodatkowo ułatwia jeszcze podświetlanie podłogi dzięki światełkom ledowym na ssawie.

Pojemnik pomieści kurz, większe drobinki oraz wszechobecnej w domu sierści. Pamiętaj, że nie musisz opróżniać pojemnika po każdym sprzątaniu! Odkurz całe mieszkanie kilka razy – zbiornik zapełni się dopiero po kilku tygodniach. Jak otworzyć zbiornik na kurz w Puron PU20? To bardzo proste – wystarczy zwolnić blokadę przyciskiem.


Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką dzięki dołączonemu do zestawu haczykowi do montażu na ścianęW zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałę śrubami.

Pamiętaj, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.
POPU20MP
5903760246662

Opis

Maksymalne podciśnienie ssania
25 KPa
Czas pracy
45min/20min/8min
Ciśnienie akustyczne
75 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa/2000 mAh
Czas ładowania
2~3 godz
Wymiary
1172x256x217
Waga netto
1,5 kg
Moc całkowita
400W
Zasilanie
29,6 V
Pojemność na zabrudzenia
550 ml
Silnik
Bezszczotkowy
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)