PURON PU20 lekki odkurzacz bezprzewodowy o potężnej mocy + GRATIS

999,00 zł
Brutto

- szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

- ultralekka konstrukcja - zaledwie 1,5 kg

- bardzo bogaty zestaw akcesoriów

- długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. zależnie o wybranej siły ssącej

- pojemna bateria z bardzo krótkim czasem ładowania

- zaawansowany system filtracji cyklonowej

- zmywalny filtr

- metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia

- zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 550 ml

- opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku

- lampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia341028_sprawdzony_produkt12_png_90_adaptocena-4-5.pngodznaczenie-dobra-cena.pngprorankingi-polecamy.png

Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Do odkurzacza PURON PU20 dołączamy GRATIS uniwersalny koncentrat myjący Blue Star 200ml!

Zapoznaj się z recenzją:


PCWorld.pl „PURON PU20 - bezprzewodowy odkurzacz pionowy z ogromną mocą [TEST]”

14.12.2020
„Naszym zdaniem PURON PU20 to mocny, wydajny i ciekawie skonstruowany odkurzacz bezprzewodowy, którym wygodnie i skutecznie wyczyścimy każdy rodzaj powierzchni, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, gdzie przebywają zwierzęta oraz podczas odkurzania wnętrz samochodów. Zaletą jest niska waga urządzenia, mobilność oraz pojemny zbiornik na nieczystości.””

prorankingi.pl „PURON PU20 | Test, Recenzja, Opinia | Czy warto kupić?”

08.12.2020
„Odkurzacz pionowy PURON PU20 okazał się wygodnym w użytkowaniu, a przede wszystkim bardzo wydajnym w stosunku do swojej ceny sprzętem.”

psy.pl „Test odkurzacza bezprzewodowego PURON PU20. Oto 5 rzeczy, które zaskakują!”

04.12.2020
„Taki sprzęt do doskonałe uzupełnienie w każdym domu zamieszkałym przez psa. Dlaczego? Bo robi rzeczy, których nie potrafią inne sprzęty. Po pierwsze – umie odkurzać dywany, w dodatku szybko, łatwo i skutecznie. Po drugie – bez wysiłku można go zanieść w dowolne miejsce (także na schody, gdzie do najbliższego kontaktu trzeba zejść na dół lub wejść na górę) i nawet kilka razy dziennie sprzątnąć bałagan, który zrobią na przykład brudne psie łapy. Po trzecie – można go skrócić o rurę i wykorzystać jako ręczny odkurzacz do tapicerki samochodowej (a jest tam trochę kłaków, oj jest).”
br22Bardzo_lekki__01.png
br2IKONY_Dibea__04_Duza_sila_ssaca__v01(br2IKONY_Dibea_18_Zestaw__v01_1.pngbr2IKONY_Dibea__10_duzy_zbiornik_v02(1)_br2IKONY_Dibea_16_Obrotowa_nasada_v01_3.br2IKONY_Dibea__08_Podswietlona_ssawa_v0

PURON PU20 odkurzacz 2 w 1 pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą

Silnik bezszczotkowy znajdujący się w odkurzaczu PU20 wytwarza potężną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa! To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe.

PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach:

- MIN – 8000 Pa
- MEDIUM – 14000 Pa
- MAX – 25000 Pa

Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia. W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii.

Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

Ultralekka konstrukcja - nie męczy dłoni

PU20-machine color3.png
Odkurzacz PU20 jest niezwykle lekki. W formie odkurzacza ręcznego (bez rury, z małą turboszczotką lub szczelinówką) waży zaledwie ok 1,5 kg.


Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 również jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg.

Odkurzacz bezprzewodowy nie zawsze musi być więc ciężki. Nie musisz martwić się, że przy dłuższym odkurzaniu rozboli Cię ręka. Nawet odkurzanie sufitów nie będzie stanowić problemu.

Dodatkowo, odkurzacz wyróżnia się jeszcze jednym elementem - przycisku ON/OFF nie musisz trzymać podczas odkurzania, wystarczy raz przycisnąć, aby włączyć urządzenie. To bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Podświetlona ssawa = więcej widocznych okruchów do wciągnięcia


Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania.
Możesz sprzątać nawet po ciemku.
Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć.
Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których zwykle kryje się najwięcej kurzu.

Idealnie wyposażony odkurzacz do walki z kurzem

Do walki z kurzem oprócz siły ssącej masz jeszcze inną broń. Akcesoria, których jest naprawdę dużo.

W zestawie znajdują się:

Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem

Turboszczotka nadaje się zarówno do parkietu, ze względu na miękkie kółka i miękki włos szczotki, ale również odkurzysz nią dywany z krótkim włosem.
To wyjątkowa szczotka, ponieważ nie wkręcają się w nią włosy i sierść – wszystko wciągnięte ląduje w zbiorniku.
Wsparta jest od wewnątrz solidnym metalowym łożyskiem.

Dodatkowa szczotka do dywanów

W zestawie znajduje się także druga szczotka obrotowa, którą możesz zainstalować w powyższej ssawie. Ta szczotka z łatwością zbiera sierść i włosy, wyczesuje je z dywanów. Składa się z twardszego włosia ułożonego w kształt litery V dzięki czemu lepiej wyczesuje dywany i zbiera z nich zanieczyszczenia.

Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc

W standardowym wyposażeniu znajduje się również wąska ssawka szczelinowa, długa do trudno dostępnych miejsc. Odkurzysz dzięki niej wąskie przestrzenie, takie jak zakamarki w sofach i kanapach, czy listy przypodłogowe.

Mała turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich

Do odkurzacza PURON PU20 dołączamy również małą turboszczotkę z twardego włosia, która doskonale wyczesuje włosy i zanieczyszczenia z miękkich powierzchni. Możesz więc odkurzać łóżko, w którym znajduje się mnóstwo roztoczy i naskórka, kanapę, sofy, tapicerki, czy legowisko dla zwierząt.

Płaska ssawa z wysuwanym włosiem

Dzięki wysuwanym włosom to akcesorium doskonale nadaje się do odkurzania powierzchni twardych tj.: mebli, biurek, klawiatur, kokpitów w samochodach. Odkurzysz nią równiez powierzchnie miękkie, np. kanapy, sofy. Możesz zatem używać jedynie twardej ssawy lub wyciągnąć włosie i nie martwić się o zarysowania.Kolejnym elementem zestawu – rzadko spotykanym przy odkurzaczach pionowych – jest szczoteczka ułatwiająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw.

Pojemna bateria, bardzo szybkie ładowanie

12.jpgDzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 min! Z pewnością ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna!

Duży zbiornik, łatwe opróżnianiePojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.
Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak bardzo łatwe i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zebrany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie.

Zaawansowana filtracja = powietrze przyjazne alergikom


Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy – oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas. Nie mnożą się zatem drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest bardzo łatwe, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku oraz inne jego części można myć pod bieżącą wodą. Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy, ale również wszystkie inne elementy były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu.

Łatwe dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki
Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp. będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°.

Sprawę dodatkowo ułatwia jeszcze podświetlanie podłogi dzięki światełkom ledowym na ssawie.

Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką dzięki dołączonemu do zestawu haczykowi do montażu na ścianęW zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałę śrubami.

Pamiętaj, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.
POPU20:K-121793/0.2
5903760246631
32 Przedmioty

Opis

Maksymalna siła ssąca
25 KPa
Czas pracy
45min/20min/8min
Ciśnienie akustyczne
75 dB
Rodzaj baterii / pojemność
litowo-jonowa/2000 mAh
Czas ładowania
2~3 godz
Wymiary
1172x256x217
Waga netto
1,5 kg
Moc całkowita
400W
Zasilanie
29,6 V
Pojemność na zabrudzenia
550 ml
Silnik
Bezszczotkowy
Ocena 
2021-04-26

super

Poręczny i lekki! Bez trudu odkurza nawet za kanapą, mąż często kradnie go do garażu :-) polecam

Ocena 
2021-04-07

Siła ssąca - odpowiedź do Piotra

Dzień dobry,<br /> zachęcamy do zapoznania się z artykułem nt sprawdzania siły ssącej odkurzaczy: https://wdomu24.pl/blog/czemu-ilosc-watow-nie-powie-ci-o-mocy-ssania-odkurzacza-b94.html

Ocena 
2021-04-06

Opinia

Po pierwsze jednostką siły jest niuton (N).<br /> Po drugie 25000 Pa (ciśnienie) to jest 1/4 ciśnienia atmosferycznego (1000 hPa).

Ocena 
2021-02-25

Dobry pionowiec

Zdecydowanie wart swojej ceny. Mam w domu robota i to idealne uzupelnienie. Super tez nadaje sie do odkurzania auta.

  • 1 z 1 uznało tą opinię za pomocną
Napisz opinię.
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)