Lanca do dezynfekcji do odkurzacza George GVE370

299,00 zł
Brutto
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw do dezynfekcji – sposób na czystość w Twoim otoczeniu

W skład zestawu natryskowego wchodzi: natryskowy wężyk elastyczny 1, uchwyt wraz ze spustem 2, lanca przedłużająca 3, końcówka natryskowa 4 oraz zależnie od wymagań: dysza natryskowa o okrągłym strumieniu 5 lub o strumieniu łopatkowym 6.


Dezynfekowanie przedmiotów i sprzętów, których codziennie dotykamy, jest dziś koniecznością. Liczne badania naukowców dowodzą, że na powierzchniach bytują niebezpieczne wirusy, bakterie i grzyby. Dotykając przedmiotów, a następnie twarzy, możemy przenieść drobnoustroje do swojego organizmu. Dlatego właśnie należy poddawać regularnej dezynfekcji przedmioty codziennego użytku oraz to, co przynosimy do domu z zewnątrz (zakupy, przesyłki, walizki).

 

Czym jest zestaw do dezynfekcji?

Jest to specjalny przyrząd złożony z lancy, wężyka natryskowego oraz końcówki i dyszy. Zestaw ten możemy połączyć z odkurzaczem piorącym Numatic GVE370 George. Nasz odkurzacz zyskuje tym samym dodatkową funkcję – natryskowego dezynfekowania przedmiotów i różnych powierzchni. Pozwala w wygodny i szybki sposób pozbyć się z otoczenia wirusów, bakterii oraz grzybów chorobotwórczych. Wystarczy do zbiornika na czystą wodę dodać roztwór środka dezynfekcyjnego (nie może być to środek na bazie alkoholu).

Co możemy zdezynfekować za pomocą lancy dezynfekcyjnej?

Za pomocą lancy połączonej wężem z odkurzaczem piorącym George możemy zdezynfekować takie przedmioty jak:

- obuwie

- artykuły spożywcze w szczelnych opakowaniach

- walizki, torby podróżne

- przesyłki pocztowe i kurierskie

- zabawki z materiałów odpornych na namaczanie

- sprzęt sportowy

Możemy też skorzystać z lancy do dezynfekowania podłóg, blatów, umywalki czy wanny.Lanca do dezynfekcji – potrzebna nie tylko w domu

Lanca dezynfekcyjna przyda się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale również w miejscach, które szczególnie wymagają regularnej dezynfekcji. Należą do nich żłobki, kluby malucha, przedszkola, szkoły, domy kultury, biura, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, siłownie i kluby sportowe. Regularne używanie lancy i dezynfekowanie powierzchni to gwarancja bezpieczeństwa i znacznie mniejsze ryzyko zachorowania.

 

USŁ-0000037
7 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(There is 1 other product in the same category)

Zgoda na pliki cookie