Odkurzacz do prania i dezynfekcji Numatic GVE370

1 699,00 zł
Brutto
Wszechstronny odkurzacz 6-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników, w praktycznym zestawie:
- odkurzacz GVE370
- lanca do dezynfekcji
- koncentrat do dezynfekcji
- 4 worki HEPA-FLO 15 L
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawie zwrotu.

Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George z lancą do dezynfekcji

Wszechstronny odkurzacz 6-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników, w praktycznym zestawie.

GRATIS:

- 0,5L koncentratu do dezynfekcji QUATO 78 PLUS Swish


- cztery worki HEPA-FLO

- w
ąż natryskowy o długości 5 mb. + lanca do dezynfekcji z dwiema dyszami:

1. dysza natryskowa o okrągłym strumieniu – do dezynfekcji przedmiotów (tj. zakupy, buty etc.)

2. dysza natryskowa o strumieniu łopatkowym – do dezynfekcji powierzchni płaskich  (tj. podłogi, blaty, ściany etc.)

Trzy lata gwarancji w standardzie.*


profil2.png

Odkurzaj i dezynfekuj z uśmiechem


DSC01485-Edit-Edit-2(1)1.jpg
Odkurzacz George to wielofunkcyjny pomocnik, który stoi na straży czystości, ale i bezpieczeństwa w Twoim domu!
Ten model wyposażony został w wąż natryskowy o długości 5 mb - dzięki niemu możesz zdezynfekować zarówno powierzchnie płaskie, (tj.: ściany, podłogi), jak i wszystkie przedmioty znajdujące się w Twoim otoczeniu - paczki od kuriera, buty po przyjściu do domu, czy drzwi i klamki. Wystarczy podłączyć węża do odkurzacza George, następnie lancę z odpowiednią dyszą, wlać do zbiornika płyn do dezynfekcji i już jesteś odpowiednio uzbrojony do pozbycia się wirusów i bakterii z wszelkich powierzchni.
W zestawie są dwie dysze - jedna do dezynfekcji przedmiotów, druga do powierzchni płaskich.

Zobacz jakie proste jest usuwanie wirusów i bakterii (w tym Covid-19 i grzyby).Uwaga! Pamiętaj, że, aby poprawnie zdezynfekować powierzchnię, należy najpierw ją umyć - możesz to tego zastosować płyn Blue Star, którego nie trzeba spłukiwać po myciu. To ważne, ponieważ bakterie i wirusy mogą znajdować się pod warstwo nawet niewidzialnego brudu.


Wielofunkcyjny pomocnik domu - odkurza, pierze, dezynfekuje
dzieci.png

George odświeży Twoje podłogi, dywany i tapicerki. Odkurzy panele i puchate dywany, następnie je wypierze. Pomoże też wysprzątać na błysk samochód! A to wszystko zrobi z uśmiechem :)


Odświeżanie i pranie dywanów to ulubione zajęcie George'a

dywany.pngGeorge GVE370 przywróci świeżość i blask twoim dywanom. Znów będą miękkie i pachnące. Odkurzacz pompuje wodę z dedykowanym detergentem ze specjalnie zaprojektowanego zbiornika na wodę przez dyfuzor (pompa o ciśnieniu 2 bar), który rozprowadza wodę równomiernie po powierzchni, zapewniając doskonałe czyszczenie bez nadmiernego namaczania. Silnik o mocy 1060 W usuwa brud i wilgoć dzięki czemu dywany są odświeżone i miłe w dotyku.


Idealny do czyszczenia powierzchni twardych na mokro

podłogi twarde.png
Odkurzacz piorący jest wyposażony w ssawę, dzięki której możesz umyć, a nawet wyszorować podłogi twarde. Dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnych mopów, czy odkurzaczy parowych, George ma oddzielone zbiorniki z wodą czystą oraz brudną. Odkurzacz pobiera wodę z detergentem ze zbiornika z zawsze czystą wodą, usuwa wszelkie zanieczyszczenia dzięki unikalnej szczotce. Na końcu wciąga wodę do pojemnika na wodę brudną. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w dwa węże - do pracy na sucho i mokro.


George GVE370 przygotowany do prania i odkurzania każdej powierzchni

all.pngGeorge został wyposażony w wiele ssaw i końcówek, dzięki którym zawsze gotowy jest do działania. Odkurzacz odświeży dywany, oczyści i wymyje powierzchnie twarde, wypierze sofy, tapicerki czy wykładziny w samochodzie, wciągnie rozlane płyny i odblokuje zatkany zlew. George jest prawdziwym przyjacielem domu, pomaga utrzymać czystość, zapewnia bezpieczeństwo i komfort Twój i Twojej rodziny.

Akcesoria w zasięgu ręki


George nosi te najczęściej używane akcesoria zawsze przy sobie dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.


Czyszczenie tapicerki i wykładzin w samochodzie

tapicerka.pngGeorge został uzbrojony w narzędzie, dzięki któremu pozbędziesz się plam z tapicerki w samochodzie. Użyj mniejszej trójkątnej ssawy do prania i odśwież swoje auto a także tapicerowane meble w domu.


Przemysłowa konstrukcja, domowe zastosowanie

Odkurzacz piorący GVE370 został zbudowany z najlepszych niezwykle trwałych tworzyw takich jak: stal nierdzewna, aluminium oraz specjalnego tworzywa STRUCTOFOAM.

Przemysłowy silnik HEM o mocy 1060W oraz system chłodzenia TwinFlo ByPass pozwalają na pracę ciągłą bez przegrzewania się odkurzacza. Dodatkowo system
izoluje silnik przed wodą zassaną przypadkowo w funkcji pracy na sucho.

Turbina współgra doskonale z filtrem TriTex o rozległej powierzchni oraz trójwarstwowym workiem HEPA-FLO, które łącznie zatrzymują zdecydowaną większość zanieczyszczeń i pyłków. System filtracji, dzięki niespotykanie dużej powierzchni łącznej, charakteryzuje się przemysłową odpornością na zapychanie.

Co ważne - dzięki wyjątkowej konstrukcji siła ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka. Sam worek o pojemności 15L sprawia, że w domowym zastosowaniu przez długi czas (nawet do kilkunastu miesięcy) możemy zapomnieć o jego wymianie.


*3 lata w standardzie
Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.


Zapoznaj się z recenzją odkurzacza GVE370 z zestawem do dezynfekcji TUTAJ -> bezprzeplacania.pl/GVE370Dane techniczne gve.PNG
Funkcje odkurzacza 6w1:
- odkurzanie na sucho
- pranie tapicerek
- pranie dywanów
- zbieranie wody
- mycie podłóg
- dezynfekcja

Gwarancja.jpg


Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów A26A o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2m (na sucho) (nr art. 601010)
- wąż ssący 3m (ekstrakcyjny) (nr art. 601299)
- komplet natryskowy (nr art. 601968)
- ssawka na sucho 300mm (nr art. 902070)
- redukcja (nr art. 601141)
- ssawka szczelinowa (nr art. 601142)
- ssawka z włosiem, okrągła 65mm (nr art. 601144)
- ssawka 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- ssawka do czyszczenia tapicerki (nr art. 601225)
- ssawka trójkątna do czyszczenia wykładzin (nr art. 601126)
- ssawka 300mm do zbierania wody z włosiem (nr art. 601827)
- rura wygięta, stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601009)
- rura prosta 50cm stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601006 + 601008)
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.


QUATO 78 PLUS – pogromca wirusów i bakterii w Twoim domu GRATIS

Nawet jeśli regularnie sprzątamy i myjemy domowe sprzęty, nie oznacza to, że ich powierzchnia pozostaje wolna od wirusów, bakterii i innych chorobotwórczych substancji. Badania naukowe wykazują, że wiele wirusów pozostaje na powierzchniach przez wiele godzin! Dotykanie ich jest więc niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego coraz ważniejsza staje się właściwa dezynfekcja powierzchni oraz przedmiotów, takich jak paczki, które do nas przychodzą, zakupy czy nawet nasze obuwie.

 

Poznaj QUATO 78 PLUS – skoncentrowaną siłę przeciwko wirusom i bakteriom

Środek dezynfekcyjny QUATO 78 PLUS jest silnie skoncentrowany – z 0,5l koncentratu uzyskać można aż 64l płynu dezynfekcyjnego.

QUATO 78 PLUS Nie tylko dezynfekuje, ale i usuwa z powierzchni przykre zapachy. Można go używać zarówno w instytucjach takich jak placówki edukacyjne, salony kosmetyczne czy sklepy spożywcze, jak i w domu.

Preparat można stosować na różnego rodzaju powierzchniach. Mogą to być podłogi, umywalki, wanny, ściany, stoły.


Jakie drobnoustroje zwalcza preparat QUATO 78 PLUS?

Preparat zwalcza szerokie spektrum bakterii, w tym salmonellę, e.coli, pasteurellę, klebsiellę pneumoniae. Wiele z tych bakterii jest odpornych na działanie antybiotyków i groźnych dla naszego zdrowia.

Jeśli chodzi o zwalczanie wirusów, to badania naukowe potwierdziły skuteczność działania QUATO 78 PLUS m.in. na grypę, wirus opryszczki typu 1 i 2, koronawirus, wirus zakaźnego zapalenia oskrzeli, adenowirus i pikornawirusy.

QUATO 78 PLUS dezynfekuje powierzchnię z grzybów wywołujących uciążliwą grzybicę stóp. Będzie idealnie sprawdzał się w łazienkach i na wszystkich powierzchniach, po których chodzi się boso.


QUATO 78 PLUS – łatwy w użyciu

Preparat jest bardzo prosty w użyciu. Nie wymaga późniejszego spłukiwania, ale przy powierzchniach lśniących warto to zrobić, by uniknąć powstawania zacieków czy osadu. Można go stosować zarówno ręcznie, jak i maszynowo, na przykład wykorzystując odpowiednią końcówkę w odkurzaczu piorącym GVE 370 George.

Rozcieńczanie: ok. 8ml na 1l wody w zbiorniku GVE370

Numatic
US-NU-825734:USŁ-0000041:INNE-0000075
8 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 3 produktów w tej samej kategorii)