George GVE370 Numatic odkurzacz do prania i dezynfekcji + płyn 1l

2 199,00 zł
Brutto

Ilość

Wszechstronny odkurzacz 6-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników, w praktycznym zestawie:
- odkurzacz GVE370
- lanca do dezynfekcji
- 1 litr koncentratu BUDESIN U GRATIS

- 4 worki HEPA-FLO 15 L
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George z lancą do dezynfekcji

Wszechstronny odkurzacz 6-cio funkcyjny dla najbardziej wymagających użytkowników, w praktycznym zestawie.

GRATIS:
- 1 litr koncentratu dezynfekującego BUDESIN U 1L UN1903 (po rozcieńczeniu daje ok. 13 litrów środka o stężeniu 7,5%) GRATIS

- cztery worki HEPA-FLO

- w
ąż natryskowy o długości 5 mb. + lanca do dezynfekcji z dwiema dyszami:

1. dysza natryskowa o okrągłym strumieniu – do dezynfekcji przedmiotów (tj. zakupy, buty etc.)

2. dysza natryskowa o strumieniu łopatkowym – do dezynfekcji powierzchni płaskich  (tj. podłogi, blaty, ściany etc.)

Trzy lata gwarancji w standardzie.*

Sprawdź jak odkurzacz George poradził sobie w programie Pani Gadżet!
>> TUTAJ <<


PANI GADŻET TEST GEORGEA
profil2.png

Odkurzaj i dezynfekuj z uśmiechem


DSC01485-Edit-Edit-2(1)1.jpg
Odkurzacz George to wielofunkcyjny pomocnik, który stoi na straży czystości, ale i bezpieczeństwa w Twoim domu!
Ten model wyposażony został w wąż natryskowy o długości 5 mb - dzięki niemu możesz zdezynfekować zarówno powierzchnie płaskie, (tj.: ściany, podłogi), jak i wszystkie przedmioty znajdujące się w Twoim otoczeniu - paczki od kuriera, buty po przyjściu do domu, czy drzwi i klamki. Wystarczy podłączyć węża do odkurzacza George, następnie lancę z odpowiednią dyszą, wlać do zbiornika płyn do dezynfekcji i już jesteś odpowiednio uzbrojony do pozbycia się wirusów i bakterii z wszelkich powierzchni.
W zestawie są dwie dysze - jedna do dezynfekcji przedmiotów, druga do powierzchni płaskich.

Zobacz jakie proste jest usuwanie wirusów i bakterii (w tym Covid-19 i grzyby).Uwaga! Pamiętaj, że, aby poprawnie zdezynfekować powierzchnię, należy najpierw ją umyć - możesz to tego zastosować płyn Blue Star, którego nie trzeba spłukiwać po myciu. To ważne, ponieważ bakterie i wirusy mogą znajdować się pod warstwo nawet niewidzialnego brudu.


Wielofunkcyjny pomocnik domu - odkurza, pierze, dezynfekuje
dzieci.png

George odświeży Twoje podłogi, dywany i tapicerki. Odkurzy panele i puchate dywany, następnie je wypierze. Pomoże też wysprzątać na błysk samochód! A to wszystko zrobi z uśmiechem :)


Odświeżanie i pranie dywanów to ulubione zajęcie George'a

dywany.pngGeorge GVE370 przywróci świeżość i blask twoim dywanom. Znów będą miękkie i pachnące. Odkurzacz pompuje wodę z dedykowanym detergentem ze specjalnie zaprojektowanego zbiornika na wodę przez dyfuzor (pompa o ciśnieniu 2 bar), który rozprowadza wodę równomiernie po powierzchni, zapewniając doskonałe czyszczenie bez nadmiernego namaczania. Silnik o mocy 1060 W usuwa brud i wilgoć dzięki czemu dywany są odświeżone i miłe w dotyku.


Idealny do czyszczenia powierzchni twardych na mokro

podłogi twarde.png
Odkurzacz piorący jest wyposażony w ssawę, dzięki której możesz umyć, a nawet wyszorować podłogi twarde. Dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnych mopów, czy odkurzaczy parowych, George ma oddzielone zbiorniki z wodą czystą oraz brudną. Odkurzacz pobiera wodę z detergentem ze zbiornika z zawsze czystą wodą, usuwa wszelkie zanieczyszczenia dzięki unikalnej szczotce. Na końcu wciąga wodę do pojemnika na wodę brudną. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w dwa węże - do pracy na sucho i mokro.


George GVE370 przygotowany do prania i odkurzania każdej powierzchni

all.pngGeorge został wyposażony w wiele ssaw i końcówek, dzięki którym zawsze gotowy jest do działania. Odkurzacz odświeży dywany, oczyści i wymyje powierzchnie twarde, wypierze sofy, tapicerki czy wykładziny w samochodzie, wciągnie rozlane płyny i odblokuje zatkany zlew. George jest prawdziwym przyjacielem domu, pomaga utrzymać czystość, zapewnia bezpieczeństwo i komfort Twój i Twojej rodziny.

Komfort podczas prania

Rurka, przez którą przepływa woda czysta do prania przymocowana jest do węża - dzięki czemu żadna niepotrzebna część nie będzie przeszkadzała podczas pracy.

Dodatkowo, do prania i odkurzania suchego są dwa różne węże. Dzięki czemu zanieczyszczenia mokre nie łączą się z suchymi i nie tworzą błota.

Akcesoria w zasięgu ręki


George nosi te najczęściej używane akcesoria zawsze przy sobie dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.


Czyszczenie tapicerki i wykładzin w samochodzie

tapicerka.pngGeorge został uzbrojony w narzędzie, dzięki któremu pozbędziesz się plam z tapicerki w samochodzie. Użyj mniejszej trójkątnej ssawy do prania i odśwież swoje auto a także tapicerowane meble w domu.


Przemysłowa konstrukcja, domowe zastosowanie

Odkurzacz piorący GVE370 został zbudowany z najlepszych niezwykle trwałych tworzyw takich jak: stal nierdzewna, aluminium oraz specjalnego tworzywa STRUCTOFOAM.

Przemysłowy silnik HEM o mocy 1060W oraz system chłodzenia TwinFlo ByPass pozwalają na pracę ciągłą bez przegrzewania się odkurzacza. Dodatkowo system
izoluje silnik przed wodą zassaną przypadkowo w funkcji pracy na sucho.

Turbina współgra doskonale z filtrem TriTex o rozległej powierzchni oraz trójwarstwowym workiem HEPA-FLO, które łącznie zatrzymują zdecydowaną większość zanieczyszczeń i pyłków. System filtracji, dzięki niespotykanie dużej powierzchni łącznej, charakteryzuje się przemysłową odpornością na zapychanie.

Co ważne - dzięki wyjątkowej konstrukcji siła ssąca jest stała - niezależnie od stopnia zapełnienia worka. Sam worek o pojemności 15L sprawia, że w domowym zastosowaniu przez długi czas (nawet do kilkunastu miesięcy) możemy zapomnieć o jego wymianie.


*3 lata w standardzie
Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje standardowa gwarancja 2-letnia.


Zapoznaj się z recenzją odkurzacza GVE370 z zestawem do dezynfekcji TUTAJ -> bezprzeplacania.pl/GVE370Dane techniczne gve.PNG
Funkcje odkurzacza 6w1:
- odkurzanie na sucho
- pranie tapicerek
- pranie dywanów
- zbieranie wody
- mycie podłóg
- dezynfekcja

Gwarancja.jpg


Wyposażenie standardowe - zestaw akcesoriów A26A o średnicy 32mm:

- wąż ssący 2m (na sucho) (nr art. 601010)
- wąż ssący 3m (ekstrakcyjny) (nr art. 601299)
- komplet natryskowy (nr art. 601968)
- ssawka na sucho 300mm (nr art. 902070)
- redukcja (nr art. 601141)
- ssawka szczelinowa (nr art. 601142)
- ssawka z włosiem, okrągła 65mm (nr art. 601144)
- ssawka 150mm (nr art. 601145)
- szczotka do ssawki 150mm (nr art. 601146)
- ssawka do czyszczenia tapicerki (nr art. 601225)
- ssawka trójkątna do czyszczenia wykładzin (nr art. 601126)
- ssawka 300mm do zbierania wody z włosiem (nr art. 601827)
- rura wygięta, stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601009)
- rura prosta 50cm stal nierdzewna (ekstrakcja) (nr art. 601006 + 601008)
Porównanie procesu zapełniania worka w odkurzaczu zwykłym oraz Numatic.

W odkurzaczu zwykłym - wraz ze zwiększaniem się ilości brudu w worku, zmniejsza się miejsce do przepływu powietrza, to powoduje zmniejszenie siły ssącej w połączeniu z przegrzewaniem silnika.
Konstrukcja odkurzacza Numatic pozwala na całkowite zapełnienie worka, bez zmniejszania siły ssącej. Dodatkowo silnik w odkurzaczu Numatic pracować może przez wiele godzin bez ryzyka przegrzania.

US-NU-915950:USŁ-0000041:K-142512/1
5028965245156
7 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(There is 1 other product in the same category)