top200.jpg

Autor bloga BezPrzepłacania.pl​ stworzył ranking Top 20 robotów sprzątających dostępnych w 2018 roku.
Wśród nich nie mogło zabraknąć odkurzacza automatycznego Dibea D960, który zajął zaszczytne miejsce w pierwszej dziesiątce
Zobacz cały ranking TUTAJ


Producent odkurzaczy Dibea zaprezentował swoją ofertę na prestiżowych targach w chińskim Kantonie. To jedne z 3️ największych targów z asortymentem dedykowanym dla gospodarstw domowych na świecie. Oczywiście na imprezie nie zabrakło reprezentacji firmy Polor Sp. z o.o. - wyłącznego dystrybutora marek Dibea oraz Numatic w Polsce.

Przy okazji targów, producent odkurzaczy Dibea podzielił się interesującą wiedzą na temat silnika zastosowanego w Robocie sprzątającym Dibea D960. 
Napiszemy o tym niebawem! C.d.n.Zobacz, jak robot odkurzacz Dibea D960 sprawdził się w testach i jakie zdanie mają o nim jego użytkownicy:


1. Zbigniew Urbański - Od lat pracuje przed kamerą testując sprawdzając różne gadżety czy nowinki technologiczne. Prowadził program „Gadżet” w TVN Turbo. Miał swój gadżeciarski „kącik” w Dzień dobry Tvn. Współpracuje z portalem Onet.pl w którym prowadzi program „Twardy Reset” oraz „Baby Lab” Przez dwa sezony był gospodarzem programu dokumentalnego „Prawdziwe Zbrodnie” na kanale 13 ulica. Prezenter, konferansjer. Prowadził najważniejsze konferencję branży technologicznej takich potentatów jak Samsung czy Microsoft. Prywatnie szczęśliwy partner Katarzyny Gawrońskiej i tata dwóch córek Milli i Neli.

Dibea D960- mop i odkurzacz w jednym w bardzo dobrej cenie:
2. bezprzeplacania.pl - Blog entuzjasty znajdowania okazji w Internecie i nie tylko. Porady jak sprytnie gospodarować pieniędzmi. Opinie, recenzje, okazje zakupowe i liczne promocje.

Dibea D960 – recenzja robota odkurzającego z mopem ->> TUTAJDibea D960 - unboxing i recenzja robota odkurzającego z mopem:
3. Dociekliwa.pl - to blogerka, która pomaga czytelnikom dokonywać jak najlepszych dla wyborów zakupowych. Skupiała się przede wszystkim na małym i dużym AGD oraz drobnych sprzętach domowych, czyli tym, z czym najczęściej ma do czynienia.

"Test robota sprzątającego Dibea D960 – moje opinie" >> TUTAJ

dibea122.jpg

4. WomenWorld.pl - to lifestylowy magazyn tworzony przez grupę kobiet. Piszą one zarówno o modzie, sporcie, zdrowiu jak i nowych technologiach, które także testują. Bardzo rzetelnie podchodzą do każdego tematu prezentując teksty najwyższego poziomu."Dibea D960 – robot odkurzający samodzielnie!" >> TUTAJ