Satysfakcja Klientów to nasz priorytet.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie utrzymania czystości. Dbamy, aby zakupiony u nas sprzęt spełniał Państwa oczekiwania, działał skutecznie i dawał satysfakcję całej rodzinie - także Państwa milusińskim.

W tym celu oferujemy infolinię oraz kontakt on-line obsługiwane przez fachowców.

Na wszystkie produkty oferowane przez nas udzielamy 2-letniej ochrony konsumenckiej dla osób prywatnych (do zastosowań domowych, czyli urządzeń zakupionych na paragon bądź fakturę bez NIP). Na produkty kupione przez przedsiębiorców (na fakturę VAT), udzielamy 12-miesięcznej ochrony konsumenckiej.

Na produkty marki Numatic istnieje osobny Program Gwarancyjnym wprowadzony przez firmę Polor Sp. z o.o., który jest wyłącznym Autoryzowanym Importerem sprzętu tej marki. Szczegóły poniżej:

logo32new.jpg

Kupując w sklepie wdomu24.pl oraz w autoryzowanej sieci sklepów zyskujesz gwarancję legendarnej jakości oraz brytyjskiego rodowodu. Gwarancja 3-letnia dotyczy wyłącznie zastosowań domowych, czyli odkurzaczy zakupionych na paragon lub fakturę bez NIP, w zastosowaniach profesjonalnych obowiązuje gwarancja 2-letnia.

Warto wiedzieć:

Gwarancja oferowana przez sklepy bez autoryzacji nie jest zabezpieczona przez importera czy producenta, dlatego może stracić ważność przed upływem jej terminu.

logogbnew.jpg

Kupując w wdomu24.pl oraz w autoryzowanej sieci sklepów zyskujesz gwarancję legendarnej jakości oraz brytyjskiego rodowodu.

Warto wiedzieć:

Sklepy bez autoryzacji mogą sprzedawać produkty niewiadomego pochodzenia

                     

Sprzęt zakupiony w wdomu24.pl oraz w autoryzowanej sieci sklepów naprawiany jest na terenie Polski przez autoryzowany serwis producenta.

Warto wiedzieć:

Sklepy bez autoryzacji mogą próbować naprawy „domowymi” sposobami lub wysyłać sprzęt poza granicę Polski

 

Sprzęt zakupiony w wdomu24.pl oraz w autoryzowanej sieci sklepów jest fabrycznie nowy oraz zgodny z normami bezpieczeństwa. Dołączona jest do niego faktura (lub paragon) i gwarancja autoryzowanego dystrybutora.

    

Warto wiedzieć:

Sklepy bez autoryzacji mogą oferować odkurzacze używane po regeneracji, bez oficjalnej gwarancji, czasem bez faktury.W celu zgłoszenia naprawy gwarancyjnej (dotyczy wszystkich zakupionych urządzeń w wdomu24.pl) proszę skorzystać z formularza Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce:
KLIKNIJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ