PURON PU30 - dlaczego jest idealnym wyborem do twojego domu

Opublikowane przez: wdomu24.pl w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 398

Rynek odkurzaczy i innych urządzeń używanych do sprzątania jest bardzo rozwinięty. Można kupić osobne odkurzacze do samochodów czy tapicerek, ale również rządzenia do sprzątania np. w samochodach lub szafkach. Czy nie lepiej byłoby posiadać jeden odkurzacz, który odkurzy każdy zakamarek w domu? W takiej roli czasami sprawdzają się odkurzacze pionowe. Ale nie wszystkie, wiele z modeli takich odkurzaczy ma swoje ograniczenia. Na szczęście jest też taki odkurzacz pionowy PURON, który dzięki swojej uniwersalności zapewni Tobie komfort pracy. Mowa tu o modelu PURON PU30 FLEX MOP.

Lekki i wydajny odkurzacz bezprzewodowy

 Wygodny odkurzacz pionowy

Dużym atutem odkurzacza pionowego PURON PU30 FLEX MOP jest jego lekka konstrukcja. W najcięższej konfiguracji (czyli z zamontowaną długą rurą) waży on zaledwie 2,2 kilograma. W innych, lżejszych opcjach, jego ciężar można obniżyć nawet do około 1,5 kilograma. Jest to ważna zaleta dla osób, które nie chcą lub nie mogą dźwigać dużych ciężarów. W przypadku najcięższej (a przecież realnie i tak lekkiej) konfiguracji, odkurzacz pionowy PURON PU30 w łatwy sposób można opierać o odkurzane podłoże, więc ręka nie jest obciążona przez cały ciężar odkurzacza. W innych konfiguracjach bez długiej rury, półtorakilogramowy odkurzacz bardzo łatwo obsługuje się nawet jedną ręką.

Warto podkreślić, że PU30 FLEX MOP jest mocniejszy od swojego poprzednika (PU20), który i tak miał potężne podciśnienie ssania (pot. siłę ssącą). PURON PU30 FLEX MOP, ma 3 poziomy pracy (które ustawia się za pomocą przycisku znajdującego się na baterii) w których osiąga: maksymalną moc 28000 Pa (poziom czerwony), średnią moc 14000 Pa (poziom fioletowy) lub minimalną moc 8000 Pa (poziom niebieski).

Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego PURON 

Do zdecydowanej większości zadań wystarczający będzie poziom niebieski, na którym można pracować aż 48 minut. Do tego dochodzi fakt, że do odkurzacza PURON PU30 można dokupić dodatkową baterię (lub ewentualnie kupić zestaw już z dwiema bateriami), więc bardzo łatwo wydłużysz czas pracy do ponad 1,5 godziny.

 

 

Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy PU30 FLEX MOP 

Uniwersalny odkurzacz pionowy

Przy zastosowaniu odpowiedniej, wąskiej końcówki (dołączonej do zestawu) można go używać między innymi do odkurzania półek. Prawda, że zdecydowanie wygodniej niż zabawa z różnymi ściereczkami i szmatkami? Ważnym atutem tego modelu odkurzacza bezprzewodowego jest łamana rura, dzięki której łatwo odkurzysz przestrzenie pod meblami.

Lista miejsc, które bardzo łatwo i wygodnie można odkurzyć za pomocą odkurzacza pionowego PURON PU30 FLEX MOP:

- podłogi;

- dywany i wykładziny;

- kanapy;

- półki i szafki;

- wnętrze szafek;

- pod kanapami i meblami;

- wnętrze samochodu;

- wszelkie kąty, np. sufity, zakamarki między książkami czy też kaloryferem (w zestawie jest specjalny krótki wąż, który ułatwia dotarcie do tych miejsc).

 PURON PU30 - Odkurzacz bezprzewodowy 2w1

Ogromną zaletą tego uniwersalnego urządzenia sprzątającego jest to, że w standardowym zestawie posiada zbiornik do mopowania z dwiema szmatkami. Raz, że mopa z łatwością zamontujesz do ssawy, a dwa, że podczas mopowania odkurzacz również odkurza, więc możesz obie te czynności robić jednocześnie.

 

 

Pojemny zbiornik i skuteczna filtracja

 Duży zbiornik w odkurzaczu

Odkurzacz PURON PU30 FLEX MOP został wyposażony w filtr HEPA H13, który wyłapuje cząsteczki alergenów i kurzu aż w 99,97%!

W przypadku tego modelu odkurzacza bezprzewodowego PURON, ważnym atutem jest duży zbiornik, który pomieści aż 700 ml zanieczyszczeń. Warto wiedzieć, że to o 250ml więcej niż jego poprzednik PURON PU20 i większość urządzeń konkurencji.

 

 

Jeżeli potrzebujesz odkurzacza, którym w możliwie jak największym zakresie będziesz chciał posprzątać w swoim domu, to PURON PU30 FLEX MOP będzie idealnym wyborem. Standardowy zestaw zawiera aż 12 akcesoriów, w tym wiele końcówek, które będą idealne do odkurzania różnych miejsc i powierzchni.

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December