PURON PR10 z debiutem telewizyjnym w "Pani Gadżet EXTRA" (TVN Style)!

Opublikowane przez: wdomu24.pl w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 828
Laserowy robot sprzątający PURON PR10 wyposażony w lampę UV zwalczającą drobnoustroje zagościł wczoraj na antenie TVN Style i przetestowany został w programie „Pani Gadżet Ekstra”.

Już wcześniej unikalne połączenie precyzyjnej nawigacji laserowej z lampą UV w robocie sprzątającym PURON PR10 wzbudziło zainteresowanie zarówno użytkowników, jaki i blogerów zajmujących się testowaniem sprzętu AGD.

Testy naszego flagowca obejrzeć można w portalach skupionych na nowych technologiach, tj. np.: Komputer Świat, Spider's Web, BezPrzeplacania.pl, PC World, CentrumOpinii.pl, czy prorankingi.pl

Precyzja poruszania i dezynfekujące działanie lampy UV będące głównymi atutami naszego odkurzacza automatycznego docenione zostały także przez portal hipoalergiczni.pl z rekomendacją robota dla osób cierpiących na alergię.

Unikalne walory użytkowe połączone z eleganckim designem doceniły portale lifestyle’owe, takie jak: mama:Du czy ASZ Dziennik.

Jak PURON PR10 daje także wsparcie dla posiadaczy zwierząt i świetnie radzi sobie także z kłębami sierści czy włosów, potwierdzają to opinie redaktorów portali psy.pl oraz koty.pl

Czy PURON PR10 poradził sobie w ostatnim odcinku programu „Pani Gadżet EXTRA”?

Przekonaj się oglądając fragment programu:

lub jedną z powtórek programu „Pani Gadżet EXTRA” na TVN Style, emitowanych w najbliższych dniach: 26.06 o 16:00, 27.06 o 21:35, 29.06 o 20:10 i 30.06 o 14:45.

Kup już dziś robota PURON PR10 w wyjątkowej cenie 1699 zł z kuponem PG300 (wpisz kupon w koszyku). Promocja ważna jest do końca czerwca lub do wyczerpania dedykowanych zapasów.

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December