Które atuty PU30 zrobiły największe wrażenie na recenzentach

Opublikowane przez: wodmu24.pl w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 204

Mimo że pierwsze skojarzenie związane z odkurzaniem, dotyczy sprzątania podłóg, to sytuacja inaczej wygląda w przypadku odkurzaczy pionowych. Te często są uniwersalnymi urządzeniami. Na przykład za pomocą bezprzewodowego odkurzacza PURON PU30 można odkurzyć niemalże każdy zakątek w domu. Co zresztą udowodnili różni niezależnirecenzenci, podczas sprawdzania tego, jak w domu poradzi sobie PU30. W tym artykule będziesz mógł przeczytać o tym, na jakie aspekty odkurzacza pionowego PURON PU30 zwrócili największą uwagę.

Bezprzewodowy odkurzacz radzący sobie z suchymi zabrudzeniami

 Odkurzacz do sierści

 

Dzięki recenzji na stronie prorankingi.pl, zobaczysz jak odkurzacz pionowy PURON PU30 świetnie sobie poradził zarówno z twardymi podłogami, jak i wykładzinami. Oprócz tego dzięki specjalnym końcówkom może bezproblemowo odkurzyć meble i tapicerki. Co ważne, recenzja na prorankingi.pl pokazała, że odkurzanie w wykonaniu PU30 jest bardzo skuteczne. Jak widać w artykule z recenzją, odkurzacz bezprzewodowy PURON poradził sobie z sierścią kota na dywanie. Autor zwrócił uwagę, że nawet w średnim trybie mocy, PURON PU30 przyzwoicie sobie poradził z włosami kota. No a jest jeszcze trzeci (maksymalny) tryb o mocy 28 kPa, który z takimi zadaniami radzi sobie jeszcze lepiej (co również jest pokazane w teście na prorankingi.pl).

 

Odkurzacz, który nie tylko odkurza

 

Odkurzacz z funkcją mopowania


Odkurzanie to główna funkcja PU30, ale można nim również mopować twarde podłogi. W teście na prorankingi.pl możesz zobaczyć, że PURON PU30 dobrze sobie radzi z lekkimi zabrudzeniami. Co ciekawe, autor zwrócił uwagę też na bardzo istotną zaletę tego odkurzacza pionowego. Mianowicie informuje, że PU30 daje możliwość jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Autor recenzji podkreśla, że to istotny atut, ponieważ nie trzeba sprzątać dwa razy (przed standardowym mopowaniem na ogół najpierw się odkurza, a dopiero potem mopuje, żeby nie poszorować podłogi).

 

Szeroki zakres możliwości odkurzacza PURON PU30Odkurza pod meblamiZdjęcia to za mało, aby pokazać atuty tak zwanej „łamanej” rury odkurzacza pionowego PURON PU30? Na szczęście w video recenzji na kanale Urbański Testuje możesz zobaczyć, jak „łamana” rura sprawuje się w akcji. Doskonale widać, że dzięki takiej rurze odkurzania pod meblami jest wyjątkowo łatwe i skuteczne. W tej samej recenzji autor omawia możliwości akcesoriów, jakie są w zestawie z odkurzaczem. Obejrzyj całą recenzję i przekonaj się sam, jak wiele zakamarków w domu odkurzysz tym jednym odkurzaczem.

Jeżeli jednak wolałbyś /wolałabyś poczytać o tym co znajduje się w zestawie z odkurzaczem, to krótko i konkretnie opisano to w recenzji na stronie PCWorld.

 

 

Jak PURON PU30 sprawdza się w roli odkurzacza domowego?Recenzje pokazują, że bardzo dobrze! Dlatego warto się z nimi zapoznać, bo te najskuteczniej obrazują możliwości bezprzewodowego odkurzacza PURON PU30.

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December