Jaki prezent na święta?

Opublikowane przez: Wdomu24 w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 789

Przed nami święta Bożego Narodzenia! To czas, który przyjemnie spędzamy w rodzinnym gronie. Kochamy dostawać świąteczne niespodzianki od naszych bliskich, jednak z kupowaniem prezentów czasami miewamy problemy. Dlatego w tym przedświątecznym szaleństwie zakupowym postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Was oryginalne świąteczne zestawy!


Świąteczne zestawy to dwa prezenty w jednym zamówieniu, czyli coś dla rodziców i coś dla dziecka. Oczywiście pozostajemy w tematyce urządzeń czyszczących, jak wiadomo naszym ulubionym. Co powiecie na zestaw: najnowszy robot sprzątający ZACO A9s i zabawkowy odkurzacz na baterie Henry Numatic? Do tego 200 ml płynu czyszczącego gratis!

Taki zestaw to strzał w dziesiątkę!

Świąteczny zestaw ZACO i Numatic Robot sprzątający ZACO A9s to bardzo nowoczesne urządzenie - łączy w sobie dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Dodatkowo posiada ulepszony system mopowania – nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu dokładniej przeciera zabrudzone podłogi. Drugą wyróżniającą go cechą jest kamera skanującą pomieszczeni. Dzięki temu nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę. Jeśli wybór prezentów leżałby po naszej stronie, zdecydowanie wskazalibyśmy ZACO A9s! Z takim prezentem myśl o poświątecznych porządkach staje się nieco przyjemniejsza.
A co z tym małym, uśmiechniętym odkurzaczem? Zabawkowy odkurzacz Henry to mini wersja flagowego produktu marki Numatic. Z Henrym odkurzanie po prostu nie jest nudne i nie kojarzy się z nieprzyjemnym obowiązkiem! To nauka dobrych nawyków już od najmłodszych lat! Zabawka jest zasilana na baterie. Podobnie jak w pełnowymiarowej wersji posiada rozwijany przewód. A co najważniejsze – naprawdę działa! Wydaje dźwięki i pochłania drobne nieczystości. Dodatkowo, co ważne dla rodziców, mały Henry Numatic posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i bezpieczeństwo - certyfikat CE oraz Lion Certificate. Dzieci kochają Henry’ego! Ich reakcję można zobaczyć na naszej stronie www.henrydzieciom.pl. Zadowolenie dziecka gwarantowane! Należy również dodać, że w zestawie świątecznym zabawkowy odkurzacz kupicie w wyjątkowo niższej cenie.

Jakie jeszcze prezenty świąteczne przygotowaliśmy?

Zestaw świąteczny Dibea i NumaticKolejne dwa zestawy to ten sam zabawkowy odkurzacz Henry Numatic plus robot sprzątający Dibea. Wybór należy do Was, czy wybierzecie zestaw z robotem Dibea D500 Pro, czy drugi - z odkurzaczem automatycznym Dibea DT969. Różnica pomiędzy zestawami dotyczy przede wszystkim ich ceny. Oba roboty sprzątają na sucho oraz na mokro. Dibea DT969 jest dodatkowo urządzeniem wyposażonym w zaawansowaną aplikację mobilną oraz żyroskop, dzięki czemu odkurza wzdłuż zaplanowanej trasy i nie wraca w to samo, odkurzone już miejsce. Charakterystyczny kształt tych robotów (jak litera „D”) oraz dwie szczotki boczne zwiększają skuteczność odkurzania kątów. Odkurzacze marki Dibea od początku ciszę się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Wybór należy do Was! Jesteśmy przekonani, że każdy zestaw wywoła zachwyt obdarowanych nim osób! Ho ho ho!

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December