Dobieramy odkurzacz do rodzaju pomieszczenia

Opublikowane przez: Wdomu24 w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 1 Wyświetlenia: 716

Jaki odkurzacz warto wybrać, biorąc pod uwagę urządzenie domu oraz nasze potrzeby - robot mopujący czy tradycyjny sprzęt o wyjątkowych właściwościach ułatwiających sprzątanie?.

Higiena naszego domu jest szczególnie istotna, jeśli przebywają w nim dzieci lub zwierzęta. W takiej sytuacji codzienne sprzątanie jest właściwie nieodzownym elementem naszej codziennej rutyny. Warto ułatwić sobie życie, decydując się na wygodny w użyciu odkurzacz automatyczny, który można zaprogramować stosownie do swoich potrzeb i wykonać nim sprzątanie nawet w trakcie naszej nieobecności w domu. Jaki odkurzacz warto wybrać, biorąc pod uwagę urządzenie domu oraz nasze potrzeby - robot mopujący czy tradycyjny sprzęt o wyjątkowych właściwościach ułatwiających sprzątanie?


1. Jaki odkurzacz do mieszkania z dywanami?

Odkurzacz Numatic Henry TurboUśmiechnięty odkurzacz Henry Turbo, to bliźniak kultowego już modelu Henry, który wyposażony dodatkowo w praktyczną turboszczotkę potrafi wyczyścić dywany, usuwając z nich wszelkiego rodzaju śmieci, jak kurz, włosy, sierść, ścinki tkanin, nici lub strzępy. Wyjątkowa moc, ale też pomysłowy design odkurzacza Henry Turbo z jego uśmiechniętą buzią sprawia, że jest to również idealny odkurzacz dla dzieci, które zachęcone jego zabawkowym wyglądem i lekkością będą bardziej skłonne posprzątać po sobie. Dodatkowo mamy pewność, że w naszych dywanach nie ukryją się pyłki i zanieczyszczenia, które mogą prowadzić do alergii górnych dróg oddechowych, gdyż odkurzacz Henry Turbo wyposażony został bowiem w rozległy powierzchniowo filtr TRITEX® i trójwarstwowy worek HEPA-FLO®, które skutecznie zatrzymają nawet najmniejsze pyłki. Atutem jest również niezwykła lekkość i poręczny, niewielki kształt odkurzacza, wygodny do przechowywania w szafie czy garderobie.


2. Który odkurzacz wybrać do wnętrza z wykładziną podłogową?

Stylowy czarny melonik - niezbędny atrybut brytyjskiego gentlemana oraz szeroki uśmiech - oto produkowany przez angielską firmę Numatic International Ltd. odkurzacz Henry HVR 200 Numatic, który od 40 lat jest jednym z najpopularniejszych modeli urządzeń czyszczących na całym świecie. Niepozorny wygląd i przyjazny uśmiech to tylko pozory, bo odkurzacz Henry jest bezlitośnie działającym wrogiem kurzu, śmieci, pyłków i alergenów, które potrafią kryć się w dywanach czy wykładzinach podłogowych. Przemysłowa turbina HEM® - High Efficiency Motor, w jaką został wyposażony, ma żywotność 2 tysięcy roboczogodzin, co powoduje, że odkurzacze Henry są wręcz sprzętem wielopokoleniowym. Optymalne wykorzystanie mocy silnika, skutecznie zatrzymujące zanieczyszczenia filtry oraz worki dedykowane do tego modelu powodują, że możemy go wygodnie wykorzystywać w każdym domu z podłogami pokrytymi wykładzinami lub dywanami.


3. Jaki odkurzacz najlepszy do drewnianego parkietu?

robot sprzątający ILIFE A8Posiadacze drewnianego parkietu chcą cieszyć się jak najdłużej jego urodą, a jednocześnie zadbać o czystość w domu. Najlepszym wyborem spełniającym ich wszystkie potrzeby będzie ILIFE robot sprzątający, a dokładnie modele: V8s, V7s Plus lub V5s Pro. Są one w stanie skutecznie oczyścić podłogę z kurzu i brudu, a jednocześnie przetrzeć ją na mokro dzięki funkcji mopowania. Robot czyszczący na mokro usunie drobniejsze zanieczyszczenia i plamy pojawiające się w trakcie codziennego użytkowania.


4. Który odkurzacz kupić, jeśli w domu jest dużo mebli?

W odkurzacz samojezdny mogą wyposażyć się również mieszkańcy domów i mieszkań, w których znajduje się dużo mebli. W takim przypadku korzystnym wyborem będzie robot wyposażony w żyroskop, taki jak ILIFE V8s z funkcją mopowania lub w kamerę, jak robot ILIFE A8 skanujący przestrzeń. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym roboty unikają skutecznie kolizji z domowymi sprzętami. Dodatkowo model ILIFE A8 cechuje funkcja zapamiętania historii sprzątania. Nie wraca on w to samo miejsce, a po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie została ona zakończona przed jego powrotem na bazę. Optymalne kształty i niska wysokość tego typu odkurzaczy powoduje, że są one w stanie posprzątać nawet trudno dostępną przestrzeń pod łóżkiem czy szafą.


5. Najlepszy odkurzacz do domu, w którym są zwierzaki

Robot sprzątający ILIFE V8sZwierzęta w domu lub w mieszkaniu to radość, ale także obowiązki oraz... konieczność częstszego sprzątania. Nawet najbardziej zadbane i często czesane zwierzaki mają bowiem tendencję do gubienia sierści, która utrudnia utrzymanie czystości. Skutecznym rozwiązaniem dla właścicieli psów, kotów lub innych futrzastych pupili będzie np. model ILIFE V8s - robot o dużym zbiorniku na zanieczyszczenia, który zatrzyma nawet największą ilość zgubionych włosów. Zamiast szczotki centralnej wyposażony jest w ssawę o stabilnej mocy ssania, co ułatwi czyszczenie i konserwację naszego urządzenia.

Komentarze

Utworzono poniedziałek, sierpnia 26, 2019 Opublikowane przez Maria Link
Ilość odkurzaczy automatycznych ciągle rośnie. Warto przed zakupem poświecić chwilę, aby dowiedzieć się jakie parametry są najistotniejsze.

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December