Dlaczego urządzenie sprzątające może być idealnym prezentem pod choinkę

Opublikowane przez: wdomu24.pl w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 136

Co będzie idealnym prezentem pod choinkę dla bliskiej osoby? Wiele osób co najmniej kilka razy zadawało sobie takie pytanie. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, przy okazji podając kilka konkretnych przykładów na udane prezenty świąteczne.

To jaki powinien być idealny prezent? Ważne, żeby był przydatny, ale nie zaszkodzi, jeżeli przy okazji będzie też ładnie się prezentował. Takie właśnie są odkurzacze w naszym sklepie, właśnie w tych urządzeniach upatrujemy udane prezenty świąteczne.


Odkurzacz tradycyjny jako idealnie dobrany prezent pod choinkę 

Odkurzacz tradycyjny

Chcesz zrobić prezent osobie, która ceni sobie tradycyjne urządzenia i przedmioty, a przy tym lubi stawiać na wysoką jakość wykonania? Idealnym prezentem pod choinkę  dla tej osoby może być domowy, energooszczędny odkurzacz Henry HVR200. Oprócz niezwykłej skuteczności i wytrzymałości, odkurzacze marki Henry wyróżniają się wyjątkowo przyjaznym wyglądem.

Jeżeli odkurzacz do sprzątania na sucho to za mało, marka Henry oferuje również odkurzacz piorący George GVE370. To wielofunkcyjne urządzenie nie tylko wciągnie suche zabrudzenia, ale również i mokre. Do tego George będzie idealnym wyborem, jeżeli obdarowany potrzebuje sprzętu do prania dywanów i tapicerek.

 

Prezent pod choinkę dla osób, które cenią komfort i wygodę

Odkurzacz pionowy

Uważasz, że odkurzacz tradycyjny to nie jest dobry pomysł na prezent? W końcu można założyć, że niemalże każdy jakiś odkurzacz posiada. Na taką sytuację również jesteśmy przygotowani. Jeżeli Twój bliski ceni sobie wygodę i komfort podczas sprzątania, a tradycyjne metody odkurzania go męczą, warto sprezentować mu sprzęt działający na innych zasadach. Konkretnie mowa tu o bezprzewodowym odkurzaczu pionowym PURON PU30. Z tym sprzętem obdarowany nie będzie musiał męczyć się sprzątając tradycyjnym odkurzaczem.

Jakie są najważniejsze zalety modelu PURON PU30? Przede wszystkim to duże podciśnienie (pot. siła ssąca), dzięki czemu odkurzacz jest niezwykle skuteczny. Przy tym PU30 jest lekki i łatwy w prowadzeniu, a co za tym idzie - bardzo wygodny (waży zaledwie 2,4 kg w swojej najcięższej konfiguracji z rurą).

 

Robot sprzątający jako prezent pod choinkę dla najbardziej zapracowanych osób

Robot sprzątający

Zarówno tradycyjne urządzenie, jak i bezprzewodowy odkurzacz pionowy, wymagają dosyć dużego nakładu pracy. Można powiedzieć, że nic się samo nie odkurzy. Ale czy na pewno? W obecnych czasach jest już taki sprzęt, przy którym (po krótkim przygotowaniu do pracy) jednak dosłownie samo się odkurzy. Mowa tutaj o robotach sprzątających, które podczas sprzątania nie potrzebują żadnego nadzoru. Przed rozpoczęciem pracy robota trzeba naładować, ale po zakończeniu odkurzania sam wraca na bazę i się ładuje. Pomiędzy sprzątaniami robota trzeba regularnie czyścić, ale zajmuje to bardzo mało czasu.

Praktyczny prezent pod choinkę - Robot sprzątający


Jeżeli chcesz zrobić prezent komuś, kto jest bardzo zapracowany, a do tego często odkurza (przez co wiecznie nie ma czasu), robot sprzątający będzie idealny wyborem.

Model, który możemy polecić dla najbardziej wymagających osób, to robot sprzątający PURON PR10. Dzięki laserowej nawigacji bardzo szybko i dokładnie skanuje pomieszczenie. Co ważne, również w trakcie pracy, robot monitoruje na bieżąco czy na jego drodze nie pojawiają się przeszkody, które należałoby ominąć.

Robot 2w1 pod choinkę 

Oprócz funkcji odkurzania, model PURON PR10 może mopować podłogę. Do tego jest wyposażony w zaawansowaną aplikację, która daje mu dodatkowe możliwości (jak np. dzielenie pomieszczeń na strefy do sprzątania oraz na strefy, które robot ma ominąć).

 Praktyczny prezent pod choinkę 

Jeżeli osoba, której chcesz kupić prezent, jest przeciwnikiem nowych rozwiązań i uważa je za zbędne udziwnienia, to najlepszym wyborem będzie skuteczny i tradycyjny odkurzacz, taki jak Henry HVR200 (lub odkurzacz piorący George GVE370). Jeżeli jednak jest wręcz przeciwnie, obdarowany lubi nowinki technologiczne, to warto wybrać urządzenie marki PURON. Odkurzacz bezprzewodowy czy robota sprzątającego? To zależy od potrzeb danej osoby. Robot PURON PR10 sam regularnie będzie odkurzać podłogi, ale już np. do odkurzania mebli lub w aucie przydatny będzie pionowy odkurzacz PURON PU30.

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December