Dlaczego robot Dibea D960 tak idealnie uzupełnia się z odkurzaczami Numatic?

Opublikowane przez: Maja Rogalska w: Artykuły Data publikacji: Komentarz: 0 Wyświetlenia: 208
Roboty sprzątające to hit ostatnich lat w kategorii urządzeń domowych. Coraz więcej gospodarstw jest w posiadaniu takiego cacka. Są wśród nich rodziny z dziećmi i zwierzętami, single, osoby zabiegane i takie, którym... po prostu nie chce się sprzątać :)
W domach, które zamieszkują dzieci robot jest niezwykle pomocny. Odkurzać i mopować może codziennie, a nawet kilka razy dziennie, bez żadnego naszego wysiłku oraz bez wykorzystania naszego cennego czasu. Podłogi są czyste cały czas, pozbawione kurzu i innych alergenów. Dzieci mogą raczkować bez obaw, że zbiorą całą sierść pupila na ubraniach. Dodatkowo, Dibea jest na tyle cicha (poniżej 55dB), że można jej pozwalać sprzątać, podczas gdy maluchy słodko śpią, żeby w dzień im nie przeszkadzać w zabawach. :) Rodzice mogą w tym czasie odpoczywać i nie myśleć o czyszczeniu podłóg z rozlanych soczków i nazbieranego piasku z piaskownicy.


Posiadacze zwierząt również niezwykle doceniają robota Dibea D960. Oni wychodzą na spacer, a Dibea wciąga całą sierść ich czworonogów z podłogi - nawet spod mebli, pod którymi bez trudu się mieści (ma zaledwie 7,5 cm wysokości). Są też tacy, którzy nie mają czasu lub - zwyczajnie - ochoty na odkurzanie. Nie ukrywam, że sama należę do tej grupy. Uwielbiam powroty do domu ze świadmością, że moja Dibea właśnie kończy odkurzać bądź mopować, a moje podłogi pięknie lśnią. Jestem alergiczką, więc niezwykle cenię sobie porządek, ale wolę, jak dba o to ktoś za mnie. Dlatego u mnie czystość utrzymuje Dibea ;)
Żaden jednak robot (jeszcze) nie wjedzie na kanapę i jej nie odkurzy. Żaden też porządnie nie uprzątnie dywanów w wysokim włosiem, ani sufitów z pajęczyn. ;)Tu z pomocą nadjeżdżają uśmiechnięte odkurzacze Numatic! Odkurzacz Henry HVR chętnie wciągnie raz na jakiś czas kurz, włosy i roztocza z dywanów i kanap. A ma czym i do czego wciągać... ;) Podciśnienie ssania poczciwego Heńka wynosi aż 2300 mm, a worek na kurz pomieści od 6 do 9 litrów brudów (w zależności od modelu - HVR160 czy HVR200)! Biorąc pod uwagę, że Dibea często będzie wyręczać Heńka, jeden worek wystarczy zatem na dłuuugo. Odkurzacze Numatic równie chętnie pozbędą się pajęczyn z sufitów i kurzu z zasłon.

Jeśli jednak cenisz sobie idealny porządek i chcesz raz na jakiś czas wyprać dywany, wykładziny, kanapy, fotele, z pomocą przyjedzie odkurzacz piorący George GVE370! Dzięki elektromagnetycznej pompie o ciśnieniu 2 bar oraz podciśnieniu ssania 2400mm, George sprawi, że Twoje dywany i sofy będą wyglądały jak nowe! Wyposażony w odpowiednią ssawkę wypierze również tapicerki w samochodzie. Oczywiście uśmiechnięty zielony GVE370 odkurza także na sucho.
Jak widzisz, robot sprzątający Dibea D960 oraz odkurzacze profesjonalne Numatic idealnie się uzupełniają. Robot jest przydatny w bieżących porządkach, a odkurzacze Numatic poradzą sobie w przypadku gruntownego sprzątania, także w przemysłowych warunkach.
Czy nie warto zatem postawić na sprzęt kompletny, który będzie oszczędzał nam czas i gwarantował czystość?

Ty decydujesz, który uzupełniający się wzajemnie duet będzie dla Ciebie najlepszy:

Robot sprzątający Dibea D960 + Odkurzacz Numatic Henry HVR160 >> KUP TUTAJ<<
Robot sprzątający Dibea D960 + Odkurzacz Numatic Henry HVR200 >> KUP TUTAJ<<Robot sprzątający Dibea D960 + Odkurzacz piorący Numatic George GVE 370 >> KUP TUTAJ <<

Komentarze

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December