Zestaw ssawek z wężem do odkurzaczy Numatic do czyszczenia dużych zwierząt

790,00 zł
Brutto

Ilość

Unikalny zestaw do utrzymania w czystości dużych zwierząt złożony z trzech ssawek/szczotek/zgrzebeł dopasowanych do różnej długości włosia oraz wygodnego, nakręcanego węża o długosci 5m do połączenia z odkurzaczem.
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
Unikalny zestaw do utrzymania w czystości dużych zwierząt zaprojektowany został głównie z myślą koniach. Specjalistyczne szczotki/zgrzebła oraz sposób ich połączenia z odkurzaczami Numatic przetestowane zostały na czystej krwi rumakach stanowiących ozdobę brytyjskich stadnin.

Numatic International czerpiąc z doświadczeń angielskich hodowców poleca:
-> Praktyczny wąż o długości 5m, który pozwala na swobodne operowanie szczotkami oraz daje bezpieczne oddalenie odkurzacza od zwierzęcia. Efektem jest czyste i zrelaksowane zwierzę oraz oszczędność czasu opiekuna.
-> Trzy końcówki różniące się elementami szczotkującymi. Dopasować je można do każdego rodzaju sierści oraz różnej długości włosia.

Elementy oferowanego zestawu kompatybilne są ze wszystkimi odkurzaczami Numatic. W łączy się je za pomocą nakręcanego gwintu. Zabezpiecza to całość zestawu przez rozłączeniem – nawet w trakcie dynamicznej pracy z ruchliwym zwierzęciem.

Zestaw oferujemy także w komplecie "CZYSTY KOŃ" z kompaktowym odkurzaczem Henry.
Atutem zestawu połączonego z odkurzaczem  jest natychmiastowe magazynowanie wyczesanych włosów sierści i zabrudzeń w pojemnym zbiorniku odkurzacza. Opiekun oszczędza zatem czas nie tylko na samo szczotkowanie, ale także na uprzątniecie miejsca szczotkowania. Do tego to odkurzacz, a nie opiekun (jak bywa w zwykłym szczotkowaniu) wdycha pył pozostawiając powietrze wolne od kurzu i roztoczy.

Nasze odkurzacze dzięki miłej aparycji oraz cichej pracy szybko zyskują sympatię rączych pupili.

US-NU-607308
3 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie